Smf Shop 3.0 ( Market ) + Sanal Hayvan Güncelleme 16 Temmuz 2007

Started by slaytcafe.com, February 01, 2006, 09:29:40 PM

Previous topic - Next topic

reds_dragon

reds_dragon

Extra Yönetimi
|--- Ekleme/Düzenleme/Silme
|--- Extraya stok yükle
Üye Grupları Fonksiyonu
admin panelinde bu şekilşde gözüküyor ve tıklanmıyor.lütfen yardım edin.herşeyi denedim.bütün dosyaları ftpden yeniden attım ama olmadı

slaytcafe.com

Quote from: reds_dragon on November 03, 2006, 11:02:01 AM
Extra Yönetimi
|--- Extraya stok yükle
Üye Grupları Fonksiyonu
admin panelinde bu şekilşde gözüküyor ve tıklanmıyor.lütfen yardım edin.herşeyi denedim.bütün dosyaları ftpden yeniden attım ama olmadı

ShopAdmin.php dosyasını sources/shop/ içerisine
ShopAdmin.template.php dosyasını kullandığın temanın içerisine tekrar attın mı?

reds_dragon

Quote from: adsl on November 03, 2006, 12:22:20 PM
Quote from: reds_dragon on November 03, 2006, 11:02:01 AM
Extra Yönetimi
|--- Extraya stok yükle
Üye Grupları Fonksiyonu

ShopAdmin.php dosyasını sources/shop/ içerisine
ShopAdmin.template.php dosyasını kullandığın temanın içerisine tekrar attın mı?
evet attım ama sorun düzelmiyor:(

slaytcafe.com

İlk mesajımdaki sebeplerden dolayı buradan yardım vermeyi kestim..

Yönetici arkadaşlardan da bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum..

xx3xxx

bende bu modlar war  ama ben yükliyemedim hagiisiyle çakışıyor olabilir

1. Board Viewers 0.6   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
2. Konu İçinde Konu İstatistikleri 1.1   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
3. Nüfus,Rakım 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
4. MSN in SMF 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
5. Uye Bilgileri 1.1 RC2, 1.1 RC3   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
6. Yeni uyeye Hos Geldin Mesaji 1.0.2   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
7. Yeni Mesaj İkon 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
8. Otomatik Avatar 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
9. Member Color Link Rc3 KraL 1.1.3 Tr   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
10. EmailFlash 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
11. Bugun Online Olan uyeler 1.4.0 Beta 2   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
12. Contact Page 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
13. SMF Staff Page 1.3   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
14. User Email System 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
15. Top 10 iMtP_1 1.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
16. Hızlı Kayıt Rc3 KraL 1.1.3   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
17. Ad Managment 2.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
18. Googlebot & Orumcekler 2.0.0   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
19. Ziyaretci Engelleme 1.1 - AraFura (WwW.PeriDunyasi.Tr.Cx) 1.1   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
20. VisualWarning 1.29   [ Kaldır ] [ Dosyaları Listele ] [ Sil ] 
21. Message On Mouse Over 1.0   

xx3xxx

sorunumu çözdüm bende market modu için yama yoqmu

ayesoft

evet arkadaşlar bu modu bende ısrarla istiyorum ama bende sürekli hata veriyor sorunsuz yüklenecek sürümünü çıkartsanda bizde kullansak henüz güven teşkil etmediğinden söylüyorum bunu eğer sorunun bizden olduğuna kanaat getirirsem gerekli müdahaleyi yaparım ama şu an sitemde bütün modlar kurulu ve hatasız çalışıyor o yüzden üzerinde oynama yapmak istemiyorum

Cher

Arkadaşlar Sanırım Bir çok Yerden Download urlsi silinmiş tazelerseniz sevinirim . .

ByGeCe

Soru Sormadan Once

www.devrekanim.com

Çözüme Katkin Yoksa Sorunlardan Bahsetme

duygusalforum

ya ustat 1.1 final varsa Çok iyi Olur ya hatta bana bi ara hatırlarsan 1 hafta sonra veririm demiştin Ben Sessizlik_ ;D
http://www.mp3kazan.com/index.php?site=dieb&user=sessizlik_ ne oLur yıkla senin sayende mp3 player kazanacam  Ne Olur yıklayIn :)

Webdragon3

Sanırım arkadaş birilerine sinirlenip ilk mesajı ve dosyaları silmiş. Elinde türkçe dil dosyası olan varmı acaba :( ? 2.3 sürümünü kullanıyorum

Webdragon3

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

extra itemleri nerden bulup yükleyebiliriz acaba ya. shop un yapımcısının sitesine girdim kezaa hiç bir şey anlayamadım. extra itemlerde bulsak süper olacak.

Vatansever

slaytcafe.com

Modun Türkçesini yeniden düzenledim, ilk mesaja eklendi.. Test hesabını nazı sebeplerden dolayı kaldırdım, incelemek isteyenlerin üye olması gerekmektedir..

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

şekilli avatar eklentisi süper olmuuş. tşk ler adsl. ellerine emeğine sağlık. böyle değişik eklentiler olsa daha başka daha süper olcak...

mesela diğer forum sürümlerinde gördüm. hediye eklentisi falan var. birbirilerine hediyeler veriyolar falan..

neyse yeni eklentileri dört gözle bekliorum. tşk ler

bişey daha soracağım. bu banka nasıl aktif olur ? benim banka da faiz işelmiyorda çok ilginç :)

slaytcafe.com

Quote from: redstar on January 07, 2007, 06:58:54 PM
şekilli avatar eklentisi süper olmuuş. tşk ler adsl. ellerine emeğine sağlık. böyle değişik eklentiler olsa daha başka daha süper olcak...

mesela diğer forum sürümlerinde gördüm. hediye eklentisi falan var. birbirilerine hediyeler veriyolar falan..

neyse yeni eklentileri dört gözle bekliorum. tşk ler

bişey daha soracağım. bu banka nasıl aktif olur ? benim banka da faiz işelmiyorda çok ilginç :)

yeni eklentiler var çeviriyorum, banka kazancı için bir dosya ekledim ilk mesaja..

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

ilk önce banka eklentisi içinde diğer tüm emeklerinde tşk ederim..

Bu shop tan anlıyorsun diye sormak istiyorum , egg extrasında ki yumurta atma falan çok hoş ama avatarın üstüne eklediğin resimler çok küçük duruyor acaba o eklentiyi bir resim editörü ile büyüt tekrar mu atayım klasöre yoksa herhangi bir kodla oynayınca avatarın üstüne attığın yumurta , öpücük vs büyük gözükür mü?

bilmem derdimi anlatabildim mi?

yeni eklentileride sabırsızlıkla bekliyorum. sağolasın.. sayende marketinde bir faliyeti oldu. boş boş duruyordu :)

Advertisement: