News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Datum i vreme problem...

Started by mr oizo, March 15, 2006, 07:52:42 PM

Previous topic - Next topic

mr oizo

Kako da podesim datum i vreme na forumu???
Prikazuje da je sada March 16, 2006, 07:53:30 AM...
Ok datum valja ali vreme zuri....

F_ox

Quote from: mr oizo on March 15, 2006, 07:52:42 PM
Kako da podesim datum i vreme na forumu???
Prikazuje da je sada March 16, 2006, 07:53:30 AM...
Ok datum valja ali vreme zuri....
Idi na
Edit Features and Options -->Default time format
i stavi to u polje
%d-%m-%Y, %H:%M:%S

Sada ce izgledati...........16-03-2006, 19:51:51

forumish

imao sam isti problem. kada sam postupio po gornjrm uputstvu datum je uredjen ali mi sat permanentno kasni 14 minuta bez obzira na vreme na kompjuteru koje sam pomerao i napred i nazad da vidim sta se desava. instalirao sam forum i to mi je jedan od vecih problema.

F_ox

Quote from: forumish on May 08, 2006, 11:19:18 AM
imao sam isti problem. kada sam postupio po gornjrm uputstvu datum je uredjen ali mi sat permanentno kasni 14 minuta bez obzira na vreme na kompjuteru koje sam pomerao i napred i nazad da vidim sta se desava. instalirao sam forum i to mi je jedan od vecih problema.
Kod mene je sat na sekund tocan sa onim na PC-ju.....nemam pojma sta bi bilo

forumish

ako se neko seti sta bi moglo biti molim da mi javi...sat permanentno kasni 14 minuta i izludjuje me sto ne znam sta bi to moglo biti... evo uverite se

hxxp:www.ladjevic.com/forum/index.php [nonactive]

JovanT

Није проблем у СМФ-у већ у серверу на којем се налази твој сајт. Пробај да замолиш администратора да тачно подеси време на серверу.

forumish

#6
hvala...pokusacu sad to da pogledam... pozdrav

forumish

to je to.... problem je resen hvala JovanuT... pozdrav

denis88

Ja imam isti problem sa vremenom, ali nisu u pitaju minuti, nego sati, jer kada je kod mene na računaru 22h, na forumu je 16h.
Šta da radim, kako da podesim da mi sat tačno ide i da li je moguće da se on namesti kako valja?

Pozdrav

Tricko

Namesti samo Opšti vremenski pomak
(dodaje se onom koji postavi član.) i stavi da bude 7

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Pa to ti je 7 sati razlike..pa tako i stavi..i bit ce ti dobro..

Slobodan Radosavljevic

a kako da stavim tu razliku [gde]?

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Odes na Admin --> Features and Options --> Basic Features --> Overall time offset (Tu sada stavljaj brojeve..pa ces vidjet koji ti najvise pase..)

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

molim i drugi put :) a za ostale ako nalete na problem..da su im sati isti..a minute razlicite (minute na pc i na forumu)... morate stavit razliku u satima ali sa decimalnom tockom.. znaci npr 9.125..ili tako nesto...pokusavajte dok ne uspijete..

Advertisement: