News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Smf Detek sitesi

Started by CinGO, March 16, 2006, 07:52:29 AM

Previous topic - Next topic

CinGO

Arkadaslar su an benım bı sıtem var. Sıtenın hıtı olmadııgndan degıstırmeyı dusunuyorum. Soyle etrafıma baktım burası dısında smf destek sıtesı yok. Eger bana destek cıkarsanız sıtenın ısmını degıstırecem ve smf kuracam. Su an phpbb portal var. Bu konuyle ılgılı benle ırtıbat kurmak ısteyen arkadaslar

Msn adresim: [email protected] genelde aksamları gırerım.

Yada [email protected] adresıne mail atabılırısnız.

Freeborn

arif1907

ama sadece lafta var içi bomboş  ;D :D

Sindorf

Quote from: CinGO on March 16, 2006, 07:52:29 AM
Arkadaslar su an benım bı sıtem var. Sıtenın hıtı olmadııgndan degıstırmeyı dusunuyorum. Soyle etrafıma baktım burası dısında smf destek sıtesı yok. Eger bana destek cıkarsanız sıtenın ısmını degıstırecem ve smf kuracam. Su an phpbb portal var. Bu konuyle ılgılı benle ırtıbat kurmak ısteyen arkadaslar

Sana SMF kurulumunda yardımcı olabilirim. Eğer ihtiyacın varsa, bana özel mesajtan ulaşabilirsin :D

arif1907

bende yardımcı olabilirim elimden geldiği kadar tabi zaten bu smf bende yeniyim

CeZa

Quote from: arif1907 on March 16, 2006, 10:33:11 AM

onada şükretmek lazım...

Harzem

1. SMF destek sitelerini SMF ekibi onaylamıyor. Tek destek sitesi burasıdır.
2. SMF dosyalarını yayınlamak yasaktır. Dil dosyalarını da.
3. Bu konu önceden çok konuşuldu. "SMF Türkiye Sitesi" diye aratırsanız bulursunuz.

Yani, bu konunun yeri değil ;)

arif1907

ya bencede tek site olması daha mantıklı zaten burda aradıgımız herşeyi bulabiliyoruz  :D ;D

CinGO

Bu konuda istekliydim ama 2-3 kısı dısında destek yok. Zaten yasakmıs ama ne anlamda yasak anlamadım [ Laflamı yoksa öburturlumu ] Neyse tesekkurler yorumlarınız ıcın

arif1907

ya internette ne yasak deil zaten nasıl engellicek dosyaları yayınlamanı hiçbir şey olmaz acıldıktan sonra ama bi site olması bence daha ii herkes burda toplanıyo burda bilgi paylaşımı oluyo

Sindorf

Quote from: CinGO on March 16, 2006, 02:15:43 PM
Bu konuda istekliydim ama 2-3 kısı dısında destek yok. Zaten yasakmıs ama ne anlamda yasak anlamadım [ Laflamı yoksa öburturlumu ] Neyse tesekkurler yorumlarınız ıcın

http://www.simplemachines.org/sitetest/support/faq/index.php?cat=12&count=14 :D

Harzem

Quote from: arif1907 on March 16, 2006, 02:24:34 PM
ya internette ne yasak deil zaten nasıl engellicek dosyaları yayınlamanı hiçbir şey olmaz acıldıktan sonra ama bi site olması bence daha ii herkes burda toplanıyo burda bilgi paylaşımı oluyo

Mahkeme kararı eline gelince görürsün :D Uluslar arası copyright hakları var ve tüm ülkelerin mahkemeleri tarafından geçerli kabul edilir.

Thunder

Quote from: CeZa on March 16, 2006, 12:43:29 PM
Quote from: arif1907 on March 16, 2006, 10:33:11 AM

onada şükretmek lazım...

burada koca bir türkçe arşiv varken onun nesine şükretmek lazım anlamadım? :D

xccdark

Quote from: Netmagic on March 16, 2006, 08:22:40 AM
www.smfturk.com var.

abi hazıylrı olsun ya destekleri eksik etmeyiz inşaallah

husmen73 (Gulhin)

Quote from: CinGO on March 16, 2006, 07:52:29 AM

Beyler niye herkes kendi başına iş yapıyor...   www.smfturk.net i açtım bende...  şu anda çalışma var sitede... Gelin birleşelim...

[email protected]  Bende 7-8 tane eleman var hazırda... Ekip tamam sayılır... tinyportal ve smf destek sitesi açalım...
-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

Advertisement: