News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

X sitesinde kullanılan Tema nedir?

Started by 4LP3RUZ1, June 11, 2006, 02:09:48 PM

Previous topic - Next topic

Yağız...

Hüssami

bende bu sitedeki temayı merak ettim ama hiç bişeye benzetemedim
temanın yolu default gözüküyo

www.forum-merkezi.com

Bonafide

Özgür

So Long

Mr Rock

Biraz yeniyim SMF'de, birşey sormak istiyorum. Simplemachines.org'da, SMF'nin kendi sitesinde nasıl birşey kullanılıyor? Anasayfa falan nasıl yapılıyor?

Yanlış konudaysa özür dilerim.

hakan76

hxxp:www.bengu.com.tr/forum/default.asp [nonactive]

mucurum

http://www.nurkiyisi.com/ bu sitedeki tema veya buna en benzeyen tema hangisi acaba

Policijska

Özgür

Kendi yaptıkları tema o yüzden yazmıyor.
So Long

cetin_ahmet

hxxp:www.acknexturk.com/index.php [nonactive]

kendisi veya benzeri? kendisi olursa daha iyi olur

Özgür

Tema Siteye bakabilisiniz. Ancak uyarmalıyım ne kendisini nede benzerini bulabileceğinizi sanmıyorum.
Bir ara benzer bir tema (last fm forum kısmının) yapılması konusunda birisi konu açmıştı. Hüsmen yapabilirim demişti. Öyle kaldı sanırım.
So Long

quadraxas

http://www.acknexturk.com/index.php

kendi yapımım, henüz bitmedi... paylaşmayı fazla düşünmüyorum, zaten normal tema kabul şartlarına filan fazla uymuyor, ayrıca şu anda xhtml valid durumda değil.

Alpay

Hoş olmuş quadraxas ben begendim :) - sanırım yanlış başlıktasın ama :)

quadraxas

Teşekkürler :) iki mesaj üstümdeki arkadaş sormuşta ondan öyle dedim

kullanici62

divxtr.net

Düzenleme: Tema vB temasının düzenlenmiş haliymiş.

Syner

Merhaba arkadaşlar, yeni üyeliğim ve php tasarıma yeni başladıgım için şuanda acemi düzeydeyim bu yüzden aşağıda belirttiğim site smf olup olmadıgını bilemiyorum sitedede belirtilmemiş fakat portal tasarım çok hoşuma gittiğimden böyle bir portal hazırlamak istiyorum, yanlız yanlış anlamamanızı istedigim bir bölüm var burada forum temasını değil portal temasını nasıl bulurum veya benzer bir tema tavsiye edebilirmisiniz. teşekkürler.

Link: combatarmsturk.com/combatarms/ [nofollow]

Advertisement: