News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Foruma Flash Canli Muzik Player Ekle - Binlerce Mp3 Birarada

Started by BFA, December 01, 2006, 10:33:23 PM

Previous topic - Next topic

BFA

Arkadaslar boyle bir sey geldi aklima nette gezerken, denedim cok guzel oldu. Bence radyodan daha guzel birsey oldu. Istediginiz yere koyabilirsiniz. Ister ana bolum olarak yada sadece bi konu olarak ekliyebilirsiniz. Aradiginiz butun mp3ler var. Uyelerin canlari SIKILDIGInda hemen tiklayip dinleyebilirler.

Anlatim:
Flash Canli muzik playerimiz bu:

Bunu foruma ana bolum olarak ekledim. Buraya tiklandiginda ustteki flash player cikiyor karsiniza:

Yapmak icin ise altta verdigim kodu gosterdigim yere ekleyin. Ben forumun en altina actim konuyu siz istediginiz yere acip kodu ekliyebilirsiniz.
<a href="javascript:NewWindow=window.open('http://muzik.turksitesi.com/index.html','newWin','width=468,height=600,left=0,top=0,toolbar=No,location=No,scrollbars=No,status=No,resizable=No,fullscreen=No');  NewWindow.focus();void(0);">Canlı Müzik</a>
[/b]

Demo bakmak icin forumun en altina inin canli muzik yazan yere basin:
www.adminlerdeinsan.com
kullaniciadi: test
Sifre:test

Anlatimda hata varsa ozur dilerim.

Saygilar

# kudret

#Serseri

# kudret

turkarea

eywallah kardeşim sağolasın.bide bunu biz yapmayı orensek işte o zaman süper olurdu :)
ÇookK oluyozZZz
www.forumtayfa.com

www.neodesktop.com
çok yakında:
www.cokoluyoz.com

Sitenize kameralı chat programı entegre etme (kendi adınıza) full resimlianlatım
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=123990.0

# kudret

Quote from: turkarea on December 02, 2006, 07:55:30 AM
eywallah kardeşim sağolasın.bide bunu biz yapmayı orensek işte o zaman süper olurdu :)

zor bişey değil sadece yeni bölüm oluşturcaksın ;)

Gr@fiker

hayatımda böle bi koruma görmedim ama inad ettim alacam ben bnu ;D herbişeyi alıyorum birek bunu alamadım :o
İ dont have a msn

BFA

Arkadaslar phpden biraz anliyorsaniz, bunu direk forumun en altinada koyabilirsiniz. Bir suru sekilde ekleyebilirsiniz. Yaratici olmak lazim biraz :)
Saygilar

BFA

Grafiker tesekkur ederimde benim dedigim baska birsey. Senin dedigini yaptim daha once, bir cok deneme yaptim, senin dediyini yapinca gene link cikiyor "canli muzik" diye. Benim dediyim, hicbir linke tiklamadan forumun en altina bu playeri entegre etmek.

Gr@fiker

onu ben hallederim o zaman ;D

frame ile veya ben onun direk linkini alarak yaparım ;D
İ dont have a msn

ahmet_gd

evet frame ile yapılabilir hatta mod haline getirilebilir getiriseniz mükemmel olur
www.dijitalgrup.org Hepinizi Bekleriz.

2 Modifikasyonum:

Msn Durumu 1.0 : Msn Durumunuzu Forumda Gösterir (1.1RC2)
Arka Fon Müziği  : Kullanıcı İstediği Müziği Kendi Profiline Girildiği Anda Çalırmasını Sağlar (1.1RC2)

Önemli:ahmet_0734@hotmail Olarak Kullandığım Adresi Artık Kullanmıyorum. [email protected] 'u Kullanıyorum.

SofA

metebey

S_HA_DO_W

aslında grafiker dostum bunun kodlarını alıpta istediğimiz gibi mp3ler yükleyebileceğimiz istediğimiz gibi renklendirebileceğimiz yani açıkcası bizim istediğimiz şekile getirebileceğimiz hale getirebilirsen sevinirim harika olurdu yani :D teşekkürler

Gr@fiker

yaw zaten bitane var burada ben onu renklendirdim kendi siteme göre yaptım ona yükleyebiliyorsunuzda hatta bendeki daha güzel alamadım arkadaş yaw ;D çok kötü saklamışlar bunu ;D  www.mgrafiker.org bakın ben böle yaptım ama bu çok değişik şekiller alabiliyor o sizin hayal gücünüze kalmış ;)
İ dont have a msn

S_HA_DO_W

senin yaptığında güzel ama ondaki gibi katogoriler falan olsa harika olur yani bundan belli sayıda ekleyebilirsin yada kaydırma çubuğu çok uzar ondan katogori falan olsa türkçe yabancı ilahi arabesk pop vs.vs anladın yani katogori işte :D

Gr@fiker

İ dont have a msn

S_HA_DO_W

güzel olur  bakarsan sevinirim konuyu merakla takipteyim :)

Advertisement: