News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

wie wil mods installen

Started by sjonnie40, February 16, 2005, 05:14:42 PM

Previous topic - Next topic

sjonnie40

ben al tijd bezig om mods te installen maar lukt niet.wie wil een aantal mods voor mij installeren.

laat een berichtje achter hoe ik j ekan bereiken


thx

Bullcat Webhosting

gef eerst eens een link naar je forum, denk dat dat al meer duidelijk geeft over de omvang, en waar diegene aan begint namelijk ! en over welke mods je het hebt !


Wij ondersteunen SMF forums & safe mode staat uit.

jacbier

Als de Package Manager wil werken is het installeren van een mod een fluitje van een cent.

Het probleem is dat op veel servers de Safe Mode aanstaat. Indien dat het geval is werkt de Package Manager gewoon weg niet! Je moet dan handmatig aan de gang en dat kost redelijk wat tijd.

Mijn hostprovider Mevershosting was niet bereid om de Safe Mode af te zetten maar heeft na enig aandringen het toch voor elkaar gekregen dat de Package Manager werkt!

Naast een goed werkende Package Manager is het ook noodzakelijk om het bestand Modifications.dutch.php aan te passen. In dat bestand moeten vertalingen geplaatst worden van het bestand Modifications.english.php.

Ik denk dat deze gemeenschap zeer gebaat zou zijn indien vertalingen van de modificaties ook centraal te vinden zijn op dit forum zodat niet iedere webmaster zijn eigen vertaling hoeft maken.

Jacques

Herman's Mixen

Ja safe mod uitzetten bij een webhoster heeft ook geen zin dan ben je binnen php een potientele hacker en kan je dus via bepaalde functies zo het systeem omzeep helpen en das nou net niet de bedoeling geloof ik zo ....

Met vriendelijke groet, The Burglar!

 House Mixes | Mixcloud | Any Intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent.
It takes a touch of genius - and a lot of courage - to move in the opposite direction. - Albert Einstein

Former Godfather of our dutch community ;)

jacbier

Toch schijnen er Nederlandse hostproviders te zijn die de Safe Mode op verzoek uitzetten...

Ik ben in ieder geval blij met het feit dat de Safe Mode op mijn site toch gewoon aanstaat terwijl toch de Package Manager werkt.

Bullcat Webhosting

Is het nu zo moeilijk om even met een ASCI tekstverwerker zoals notepad die mods even in te stellen, er word notabene gezegd dat je moet zoeken (search) naar  bijvoorbeeld echo '<b>deze tekst</b>';

waarna er staat dat je die tekst moet wijzigen(replace) in echo'<u>deze tekst</u>';
ofdat je eronder ( add ) de tekst moet zetten die er staan echo'<i>extra tekst</i>';

En weet je wat het grootste voordeel is als je dat handmatig doet, dat je inzicht krijgt in de manier hoe SMF en uiteraard ook PHP werkt, echt programeren is niet zo moeilijk of het nu PHP is of Pascal of een andere taal, lezen en snappen wat er geschreven word !


Wij ondersteunen SMF forums & safe mode staat uit.

The Ovinie

wie kan mij helpen ???

ik heb een site gemaakt met mambo en smf plus die bridge, netjes in mambo alle modules en bla's geinstalleerd, maar met smf packagemanager lukt het me niet om die mambo package te installeren >:(
kom svp niet aan met safe mode, want die staat gewoon netjes uit op mijn hosting, is er nog een andere verklaring?

ps: ik blijf dus steken op het punt dat hij bestanden wil chmodden naar 777, ik vul al mijn ftp gegevens in en hij doet nix >:(

jacbier

Zet eerst met een ftp-programa de Package map op 777 en ook alle andere bestanden in die map. Probeer het daarna nog eens.

Als dat niet mocht werken doe je er verstandig aan even contact te zoeken met je webhoster.

LiroyvH

Quote from: jacbier on February 19, 2005, 06:54:19 PM
Toch schijnen er Nederlandse hostproviders te zijn die de Safe Mode op verzoek uitzetten...

Ik ben in ieder geval blij met het feit dat de Safe Mode op mijn site toch gewoon aanstaat terwijl toch de Package Manager werkt.

Ik heb het express niet aan omdat het wat irritanter werken wordt voor de klant.
Ik gebruik suEXEC systemen, dat is een programma wat alles controleert,
het is wat preciezer met de CHMOD's, beveiligd dat scripts zomaar naar /var/tmp en /tmp gaan schrijven of PHP gaan gebruiken om te downloaden, en het zorgt er ook voor dat bijvoorbeeld CGI en PHP scripts niet meer als de user nobody draaien, maar dat altijd zichtbaar is welke user het script draait :)
((U + C + I)x(10 − S)) / 20xAx1 / (1 − sin(F / 10))
President/CEO of Simple Machines - Server Manager
Please do not PM for support - anything else is usually OK.

supreme-Web

gebruik gwn de package manger je kan daar bijna alles mee instaleren

Advertisement: