Advertisement:

Author Topic: Kako podesiti kod postavljanja postova ?  (Read 5692 times)

Offline JohnyNS

• Semi-Newbie
  • *
Kako podesiti kod postavljanja postova ?
« on: November 01, 2006, 10:38:28 AM »
Cini mi se kao totalno pocetnicko pitanje , ali opet , savladao sam mnogo toga u smf-u ali ne kontam kako da podesim da kad clan postavi post ne bude vracen na naslovnu stranu foruma vec da mu se prikazu svi postovi na temi sa njegovim ? Jel to moze u smf ?

Offline JovanT

• Jr. Member
  • **
    • Jovan Turanjanin
Re: Kako podesiti kod postavljanja postova ?
« Reply #1 on: November 01, 2006, 12:32:50 PM »
Једнократно се може подесити приликом писања поруке. Под "додатним опцијама" постоји "Врати се на ову тему." која ради посао.

На дуже стазе, потребно је изменити профил. У профилу, под "Подешавања изгледа" постоји опција "Врати се на тему након слања." која ће учинити да дотична опција приликом слања теме буде увек укључена. И у администраторском панелу вероватно постоји опција да се ова опција подеси за све чланове али ме сада мрзи да је тражим  ;).

Offline JohnyNS

• Semi-Newbie
  • *
« Reply #2 on: November 02, 2006, 04:14:27 AM »
 Da , to u profilu sam nasao , to mi je ok........... Ali ja bi da namestim u administratorskom panelu da tako bude automatski za sve clanove ,a to nikako da nadjem  ::) , ne znam ni da li moze  :P

U svakom slucaju hvala ti na odgovoru i pomoci  :D

Offline MarkoWeb

• SMF Hero
    • A2-Soft.Com - Web Portal
« Reply #3 on: November 02, 2006, 04:37:45 AM »
Admin panel / Postavke trenutnog izgleda / Izmeni primarne specifične postavke za člana.

Offline JohnyNS

• Semi-Newbie
  • *
« Reply #4 on: November 02, 2006, 03:45:23 PM »

Koristim smf 1.1 RC3 i  Izmeni primarne specifične postavke za člana kod mene nema  :(    ili ja jednostavno to ne vidim  >:(

Offline MarkoWeb

• SMF Hero
    • A2-Soft.Com - Web Portal
« Reply #5 on: November 03, 2006, 06:25:54 AM »
Admin / Themes and Layout / Reset Options / Reset default (guest) options for this theme

;)