News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Ad Management Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 09, 2006, 04:43:43 AM

Previous topic - Next topic

aRiFs

heryerde çalışıyor fakat anasayfa da çalışmıyor.

Özgür

Quote from: aRiFs on January 18, 2009, 09:04:54 PM
heryerde çalışıyor fakat anasayfa da çalışmıyor.

Mod sayfasına gidin sürümünüzü seçip parse deyin. index.template.php ve boardindex.template.php de yaptığı değişiklikleri kendi temanıza uygulayın.
So Long

Özgür

Sayfaya gidin. Sağ tarafdaki dosya indirdiğiniz yerden smf versiyonunuzu seçip Submiti tıklayın.
So Long

kırımlıc

mrb arkadaşlar.. :(
bu modu başka bi temaya nasıl kurarız yardımcı olabilirmisiniz?

aRiFs

Arkadaşlar sunu farkettim. örneğin hepsiburada.com un reklamını koydum. istediğim yerdede çıktı fakat tıklamaları ve sayfa gösterimlerini hiç saymamış sanırım sadece banner reklam gibi reklamlarda kullanılıyor.

ne dersiniz ? dogru olabilirmi

Gökhan | Brestgerfich

Hayır kardeş. Bende Hepsiburada.Com'un reklamları ve Hurrıyet Bumerang bannerları var ve Tıklama sayısı 47355 olarak görünüyor. Bu sadece Hürriyete yapılan tıklama olamaz biliyorum... Sözun kısası, Hepsiburada.Com'a yapılan tıklamalar da sayılıyor.

_ImmorTaL_

Quote from: aRiFs on January 22, 2009, 11:35:41 PM
Arkadaşlar sunu farkettim. örneğin hepsiburada.com un reklamını koydum. istediğim yerdede çıktı fakat tıklamaları ve sayfa gösterimlerini hiç saymamış sanırım sadece banner reklam gibi reklamlarda kullanılıyor.

ne dersiniz ? dogru olabilirmi
Muhakka Sayıyordur ;)

arozana

!!
Paket Yüklenirken Hata Oluştu
Paket yüklenirken en az bir hata oluşmuştur. Yedek almadıysanız yükleme işlemine devam etmemeniz önerilir. Bu hatanın nedeni yüklemek istediğiniz paketin forum'unuzda yüklü olan başka bir paketle çakışması, paketteki bir hata, paketin sorunsuz çalışması için sizde yüklü olmayan başka bir pakete ihtiyaç duyması veya paketin SMF'nin farklı bir sürümü için yazılmış olması olabilir.

bu hatayi aliyorum nedeni ne olabilir acaba 1.1.7 kullaniyorum temam da web2.0

ghostrider016

arkadaşlar kafayı yiyecem forum versiyonu 2.0 beta 4 modu kurdum temaya göre editlicem gel gelelim index.template de bulamıyorum
bul
<div class="windowbg2 clearfix">';
değiştir
<div class="windowbg2 clearfix floatleft">';
bunu bulup değiştiremiyorum
www.defineyeri.com [nofollow]
www.frmtema.com

WeBdoST

yahu bu reklamlar niye ziyaretçilere görünmüyor :S

Yağız...

Üye İzinleri bölümünde ayarları var...

WeBdoST

Mur4T

Arkadaşlar ironwow teması kullanıyorum. ve ne yaptıysam index.template.php dosyasına gerekli kodlari giremedim. benim için çok karışık bir yapısı var. Kodları nereye koyduysam hata verdi. Yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımlarını esirgemezse çok makbule geçer.

b4dchucky

boşuna öyle sitelere üye olmayın ekte türkçesi  ;)

DÜZENLEME : EK DOSYASI SİLİNMİŞTİR.

Özgür

Quote from: b4dchucky on February 27, 2009, 07:56:25 AM
boşuna öyle sitelere üye olmayın ekte türkçesi  ;)

Mod yazarı istediyse üye olacaksın. Biz bilmiyormuyuz eke koymayı.

Ne demiş ALperuzi

Not: Bu modifikasyon'un yazarı jerm dil dosyalarının sadece kendi sitesinden dağıtılmasını tercih etmektedir.

Lütfen başka şekilde dağıtımlara izin vermeyin, bu yazara yapılabilecek en büyük saygısızlıktır.
So Long

Mithotyn

Aklı sıra yardımcı oldu. Birde "öyle siteler" tabirini anlasak.

yenidagci

boş alan kaldı  ../index.php?action=admod;sa=settings
I'm SMF ci  :)

Tasarım aşamasındaym..

Sculptor

ben bu reklam modunu yeni kurulmuş bir smf ye paket şeklinde kurdum ve hiçbir sorun çıkmadı. yani ad_mod_1-1-x_v2-3 sürümünü. Daha sonra bu modu bir yeni smf daha yüjledim ve önceki smf nin sources-templ-anadizin v.s. dosyalarını aynı yaptım sadece install.php koyup yükledim başka bir veritabanına. Bu yeni kurdugum smf de hazır bu reklam modu var oldu dimi. evet vardı admin panelinde. bunu için tıkladım reklam yönetimi yazısına anasayfaya attı beni. yani şua derese attı http://127.0.0.1/bbbbb/index.php?action=admod . Bundan sonda phpmyadmine girdim. önceki ilk kurdugum smf nin veritabanında 43 sorgu var yenisinde ise 41 . o 43 lüde 2 tanesi add moda ait. yenisinde add modu yok. bunun için yeni olan smf nin veritabanına o 2 tane sorguyu nasıl add modu eklerim. Sormak istediğim buydu.

Moda ait İnstall.php yi çalıştırdım ama fatal error hatası  verdi. demekki phpmyadmnden yapılacak bunun ayarı bu ayarı nasıl yaparım.

Uzun oldu ama idare edin. Saygılar.

yalnız_genç

İlk eklediğimde çalıştı ama tema değişince çalışmamaya başladı.
Yeni temama nasıl uyumlu hâle gitirebilirim?
Gerçekler acıdır , baklava tatlı . Öyle ise baklava gerçek değildir.

!!kaos!!

index.template.php dosyasını alabilirmiyim

My Mod | My Site | SMF Kurulumu Resimli Anlatım | My Facebook
----------------------------------------------------------------------
SimpleDestek.Com Satışa Çıkmıştır Almak İsteyenler Benimle İletişime Geçsin..

Advertisement: