SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

Yağız...

Oyunlari Games/gamepack1 Seklinde Degil Direk Games Klasorune Aticaksin.

Wade1992

http://www.kralfrm.org/Games/

bak burda oyunlar işte

oyun klasörü yoluda /home/kralfrm/public_html/Games/ bu

http://www.kralfrm.org/Games/ burda zipli gamepack1 var ama içi boş :( bu gifler ve oyunlarda oraya atılmıyor.

birde sen Games klasörüne atıcaksın dedinya ben zipli oyun paketini oraya attım zaten.

Yağız...

Klasorun Ici Dolu ve Oyun Orada Oynaniyor :)
Anlamadim Valla :S

Wade1992

:( :( lütfen yardım et sitene üye oldum Wade baktım oyun modu var mı diye bulamadım :)

bakıcaktım senin ki nasıl diye ama lütfen yardım et bu mod benim için çok önemli!

Yağız...

Sitemde Yok Ama Koymayi Dusunuyoruz :).Ayarlar Kisminin Resmini Cekip Yollar Misin?

Wade1992

Bu Oyun Kategorisindeki Ayarlara girince çıkan resimbirde oyunlara giriyorsun.Yüklü oyunların üstüne tıklıyorsun.Oda diğer sayfada verdiğim resim

Yağız...

Oyunlar Klasor Yolu ve Oyular Klasoru Adresindeki /gamepack1'i Cikar ;)

Wade1992

gif ve flash dosyalarını gamepack1 e atmayı başardım :)

şimdi ayarlarladım ama yine sonuç yok :( :(

yüklü oyunlara girince Klasör diyor orada Games yazıyordu onu gamepack1 yaptım olmadı :(

Yağız...

gamepack1 Olmicak Zaten Games Olucak

ossan

birisi bana yardım etsin smf 1.1.2 dfault kullanıyorum uzun zamandır arcade kurmaya çalışıyorum. Arcadenin 2.0.8 versionunu buldum. Kurdum sorun yok tamamdır ama türkçe yamasını bulamıyorum burda alperuzzi arkdaşımız ilk mesajda link vermiş ama orda en üstte 2.0.6 yazıyo bendeki 2.0.8 :S forumu türkçeye çevirince menüde boşluk var arcadeyi göremiyorum. doğru türkçe dosyasını nerden bulucam uzun zamadır arıyorum ama bulamadım :(:(:(:(

Yağız...

Quote from: ossan on June 01, 2007, 10:42:06 AM
birisi bana yardım etsin smf 1.1.2 dfault kullanıyorum uzun zamandır arcade kurmaya çalışıyorum. Arcadenin 2.0.8 versionunu buldum. Kurdum sorun yok tamamdır ama türkçe yamasını bulamıyorum burda alperuzzi arkdaşımız ilk mesajda link vermiş ama orda en üstte 2.0.6 yazıyo bendeki 2.0.8 :S forumu türkçeye çevirince menüde boşluk var arcadeyi göremiyorum. doğru türkçe dosyasını nerden bulucam uzun zamadır arıyorum ama bulamadım :(:(:(:(
Modifications.turkish.php Icindekileri Kendininkine Yapistir
$txt
.
.
.
?>
Kadar.?> Olmicak Ama.
Quote from: Wade1992 on June 01, 2007, 10:45:14 AM
Bana 2.0.7 ve 2.0.6 sürümünü verebilir misiniz?
Nedenki?2.0.8 En Sorunsuz ve En Guncel Surum.Dil Dosyalari Farketmiyor.

ossan

QuoteModifications.turkish.php Icindekileri Kendininkine Yapistir

tamamda dil dosyasının içinden çıkan belgeleri zaten sitenin içine olması gereken yere attım... ki içinde Modifications.turkish.php de vardı. Yani şimdi üzerine yazıldığı için dil dosyasıyla sitenin içindeki aynı bişey farketmez ki ::) tam olarak nereye yapıştırıcam :-\

Yağız...

languages Dosyasina.Ama Sen Benim Dedigimi Yap ;)

ossan

Wade1992

Quote from: ghg on June 01, 2007, 10:47:20 AM
Quote from: ossan on June 01, 2007, 10:42:06 AM
Modifications.turkish.php Icindekileri Kendininkine Yapistir
$txt
.
.
.
?>
Kadar.?> Olmicak Ama.
Quote from: Wade1992 on June 01, 2007, 10:45:14 AM
Bana 2.0.7 ve 2.0.6 sürümünü verebilir misiniz?
Nedenki?2.0.8 En Sorunsuz ve En Guncel Surum.Dil Dosyalari Farketmiyor.

2.0.8 hata varmış diye duyydum ki benim 2.0.8 oyun önizleme resimleri gözükmüyor ve oyuna girince açılmıyor :(

Yağız...

Advertisement: