SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

bbTURK

düzenli eski üyelerin üye gurubu muhtemelen değişmiştir izinleri tekar ayarlamayı dene

otuzsubat

Arcade yi babylon temaya kurdum burada anlatılanlardan anladığım kadarıyla modifikasyonları yamaya çalıştım ,ama sadece ' Temalar ve görünümü ' tıkladığımda oyunla ilğili pano sağda görünüyor diyerlerin de görünmüyor , oyunlar kategoriler,ayarlar dan herhangi birini tıkladğımdada bir hata meydana geldi yazısı  çıkıyor ,ana sayfadada oyunlarla ilğili ,butun çıkmadı, yardımcı olabilecek arkadaş olursa sevinirim, şimdiden teşekkür ederim
Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Ama bir lafa bakarım, lafmı diye. Birde söyleyene bakarım adam mı diye. M.C.R

www.rap.name

дTдKдИ

Arkadaslar bi Sorunum Var arcadeyi sorunsuz kurdum sorunsuzda calisiyordu düne kadar bu gün üyeler Giremediklerini söylediler izinleride kontrol ettim ama hala sorunu cözemedim, üyeler girmek istediklerinde "oyun bölümüne girme yetkiniz yok " diye bildiri aliyorlar acaba sorun nerdendir ?   Tesekürler.

mavi_yeleli

merhaba arkadaşlar modu kurdum sorunsuz denilen türkçe dil dosyalarını attım fakat panelde tiny portalın altında yeni bir bölüm açıldı hiçbişey yazmıyor yani panelde modla ilgili birşey gözükmüyor tiny portalda böyle olmuştu fakat dil dosyasını atınca düzelmişti lütfen yardımm

bbTURK

o zaman bunda da dil dosyaını at

mavi_yeleli

Quote from: bbTURK on March 27, 2008, 02:03:33 PM
o zaman bunda da dil dosyaını at
Attım zaten sorun orda yinede düzelmedi

Yağız...

mavi_yeleli

Quote from: Yağız on March 28, 2008, 07:25:02 AM
UTF8 mi kullanıyorsunuz?
Hayır Uft 8 değil sorun nerde anlamadım

bbTURK

languages/Modifications.turkish.php dosyasına ekleme yaptın mı?

Yolbilen

arkadaşlar v1.1.4ün arcadesi yokmu varsa linki verirmisiniz lütfen

mavi_yeleli

Quote from: bbTURK on March 28, 2008, 06:08:21 PM
languages/Modifications.turkish.php dosyasına ekleme yaptın mı?

ewet yaptım

Yolbilen

arkadaşlar smf 1.1.4 için arcade varmı?

bbTURK

evet var
keşke bu sorudan önce mod sitesine baksaydın

Yolbilen

Arkadaşlar Bu Oyunlarda Tavla,  101 ve Okey Oyunları Varmı Varsa Linkini Verebilirmisiniz????

Yolbilen

Yağız...

FeYSuMMeR

arkadaşlar bu oyunları farklı hosttan çalıştırabilirmiyiz?

kadirben

türkçe yama uçmuş galiba sanırsam

dandik_mail

bnn tr dosyaası nerede arkadaşalr
İMZA YOK

ÜHÜHÜH

imdat

ben 1.1.4 kullanıyorum nasıl uygun bulurum

Advertisement: