News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

defall

Quote from: defall on January 23, 2007, 06:12:33 PM
yahu simplemachines ana sayfadaki mod lardan smf arcade i bulup siteye yükledim "uygula"  ya bastığımda Yeni paket indiremezsiniz veya kuramazsınız. Çünkü paketlerin yükleneceği dizin veya bu dizinde değiştirilmesi gerekn bazı dosyalar yazılabilir değil! hatasını veriyor aklıma gelen  bütün klasör ve dosyalarla uğraştım 777 yaptım smf arcade hangi klasör ve dosyaları etkiliyor yani hangilerini 777 yapmalıyım.
default tema 1.1.1 türkçe
paket yönetimindeki seçeneklerden tüm dosyaları yazılabilir yap seçeneğini de aktif hale getirmeme rağmen aynı hatayı verdi. Lütfen yardım.

neoplan06

arkadaşlar çöl ateşi rc3 için arcade mod varmı ??? yada bu sistemde çalıştıran ya nolur bir bilgi verin

ByHaQaN

Quote from: neoplan06 on January 27, 2007, 05:21:47 AM
arkadaşlar çöl ateşi rc3 için arcade mod varmı ??? yada bu sistemde çalıştıran ya nolur bir bilgi verin

Bence Defaulta geç..
Bir dünün yarınında yaşıyorum..

neoplan06

çöl ateşine uyarlama şansı hiçmi yok default çok soğuk

Mustafa Güngör

neoplan06

bune acep değişik bişeyy manuel anlatımı çok uzun bir hata verdiği anda site çökebiliyo

defall

:) arkadaşlar nasıl oldu anlamadım ama smfarcade 2.0.6 siteye attıktan sonra uygula ya bastım ve bu kez oldu, inşallah buraya kadar sizde gelirsiniz.
Şimdi ne yapmam gerekiyor smfarcade i uyguladıktan sonra admin panelinin sol tarafında boş bi menü alanı oluştu ve kullanıcı izinlerindede 8-9 checkbox eklenmiş fakat önündeki açıklamalar görünmüyor.Başka bi değişiklik göremedim. İlk mesaja baktım ama pek bişi anlayamadım. Ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

ahmet_gd

ya beyler bişe dicem linkler ölmüş ne yapabiliriz
www.dijitalgrup.org Hepinizi Bekleriz.

2 Modifikasyonum:

Msn Durumu 1.0 : Msn Durumunuzu Forumda Gösterir (1.1RC2)
Arka Fon Müziği  : Kullanıcı İstediği Müziği Kendi Profiline Girildiği Anda Çalırmasını Sağlar (1.1RC2)

Önemli:ahmet_0734@hotmail Olarak Kullandığım Adresi Artık Kullanmıyorum. [email protected] 'u Kullanıyorum.

defall

Quote from: suskunduygular on January 26, 2007, 06:09:27 PM
arkadaşlar domain süresi bitmiş galiba çalışmıyor fakat smfarcade.info domaini çalışıyor

Download Linki   : http://www.smfarcade.info/Package/11/SMF_Arcade_2.0.6.zip

Oyun Download  : http://www.smfarcade.info/index.php?action=tpmod;dl=cat2

mod arkadaşlar linkleri ilk mesajdakiyle değiştirirse bir çok arkadaş faydalanır

Tüm arkadaşlara iyi çalışmalar...

dil dosyalrarınıda türkçeleştirmeye çalışıyorum bittiğinde paylaşmaya çalışacağım...
izin alabilirsem tabi :)
bu konunun 6. sayfası
ben indirip attım nasıl becerdiysem :D modu uyguladım ama ingilizce olduğu için oyun menüsünü ve izinlerdeki bazı yerleri göremiyorum arkadaşlar var mı bi çözümü?

Empyrium

roket temalarda calisiyormu acaba ?

husooz

Arkadaşlar türkçe dil dosyası yok. Tekrar koyabilirmisiniz.

defall

Quote from: defall on January 27, 2007, 12:07:54 PM
:) arkadaşlar nasıl oldu anlamadım ama smfarcade 2.0.6 siteye attıktan sonra uygula ya bastım ve bu kez oldu, inşallah buraya kadar sizde gelirsiniz.
Şimdi ne yapmam gerekiyor smfarcade i uyguladıktan sonra admin panelinin sol tarafında boş bi menü alanı oluştu ve kullanıcı izinlerindede 8-9 checkbox eklenmiş fakat önündeki açıklamalar görünmüyor.Başka bi değişiklik göremedim. İlk mesaja baktım ama pek bişi anlayamadım. Ne yapmam gerekiyor şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

evet 4 gözle modun Türkçe'sini bekliyoruz 4 gözle ayrıca yukarıda yazdığım derdime bi çare yokmu ?

husooz

Quote from: defall on January 28, 2007, 06:21:24 AM
Quote from: suskunduygular on January 26, 2007, 06:09:27 PM
arkadaşlar domain süresi bitmiş galiba çalışmıyor fakat smfarcade.info domaini çalışıyor

Download Linki   : http://www.smfarcade.info/Package/11/SMF_Arcade_2.0.6.zip

Oyun Download  : http://www.smfarcade.info/index.php?action=tpmod;dl=cat2

mod arkadaşlar linkleri ilk mesajdakiyle değiştirirse bir çok arkadaş faydalanır

Tüm arkadaşlara iyi çalışmalar...

dil dosyalrarınıda türkçeleştirmeye çalışıyorum bittiğinde paylaşmaya çalışacağım...
izin alabilirsem tabi :)
bu konunun 6. sayfası
ben indirip attım nasıl becerdiysem :D modu uyguladım ama ingilizce olduğu için oyun menüsünü ve izinlerdeki bazı yerleri göremiyorum arkadaşlar var mı bi çözümü?

Türkçe dil dosyası olmadığı için oralar boş gözküyor. Bende denemedim yeni modu ama şunu söyliyim ingilizce dil dosylarının adını değiştirerek geçici olarak ingilizce kullanabilirsin. örn. arcade.english.php yi arcade.turkish.php olarak bir daha kopyala yapıştır yap eski ingilizce dosyasının adını değiştirme ama.

defall

2 tane dosya buldum arcadeadmin.english.php ve arcade.english.php (default/lang.) bunları download edip adlarını
arcadeadmin.turkish.php ve arcade.turkish.php olarak değiştirdim ve yine aynı klasöre attım. Fakat boş olan yerler yine boş ve menü de oyun ya da game butonu yok hala. (default 1.1.1)
default un altındaki dosyaları editlemeye gerek yok sanırım arcade.template.php, arcadeadmin.template.php,
arcademenu.template.php.

husooz

Modification.english.php var onun içindeki arcade ile alakalı satırları modification.turkish e yapıştır. :) merak edip kurdum yeni sürümü fakat çok yetersiz geldi ve eski sürümdeki skorlarıda yanisine yarım yamalak aktardı. Eski sürüme tekrar geri döndüm.

defall

Çok şükür ya sağolasın husooz mod...english.php için komple turkish olanına kopyalayınca da oldu ingilizce ama olsun ben dil dosyalarını editlerrim biraz ingilizcem var. Tekrar teşekkürler bi kaç oyun atmayı deneyeyim şimdi. Şöyle oluyordu dimi oyunları smfarcade sitesinden indirip açıyoruz sonra bizim ftp deki game klasörüne atıyoruz sonra admin panelinden bişiler yapacaz sanırım.

husooz

evet dediğin gibi admin panelinden yüklüyorsun oyunları. ama önce game klasörünün içine oyunu ve oyuna ait olan gif dosyasını aynı isimle atıyorsun.

defall

senin siteye girdim şimdi senin sürüm 1.3.1 rc li bişi hemturnuva filan da var oohh 1.1.1 de sorunsuz çalışıyorsa burada paylaşırmısn husooz dediğin gibiymiş senin siteye girince anladım bizdeki son sürüm olmasına turnuva yok o liderlik tablosugibi olan şeyde yok sanırım.

husooz

Buradan modu indir öncelikle.
http://www.smfarcade.info/index.php?action=tpmod;dl=item126

Aşağıda türkçe dil dosyasıda mevcut onu language klasörüne atıyorsun sonra yine modification.english den smfarcadeye ait satırları modification.turkish e kopyalayacaksın.

defall

İşlem tamam teşekkürler. Yüklediğimiz oyunların tek bir swf dosyasından oluışması şartmı(9-10 swf li oyunlar var.)
Herhangi bir yerden bulduğumuz oyunu yüklersek yine skorlar kaydedilir mi?
Online oyun(multiplayer oynanabilecek) kurabilirmiyiz bi de?

Advertisement: