News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF Arcade Türkçe Destek

Started by 4LP3RUZ1, November 11, 2006, 02:35:18 AM

Previous topic - Next topic

woad.raider

oyunları da yükledim,ama arcade ye bastıgımda yine hiç oyun görunmuyor,nerden yapıcam ayarları,oyunlar yuklu ama arcade menusunde görunmuyor...

mgimadu

Quote from: woad raider on February 22, 2007, 06:59:25 PM
oyunları da yükledim,ama arcade ye bastıgımda yine hiç oyun görunmuyor,nerden yapıcam ayarları,oyunlar yuklu ama arcade menusunde görunmuyor...

Oyunları ftp den sunucuya attıktan sonra, oyun yönetim paneline girip oyun yükle demelisin.
.ıl I love you simplemachines lı.
Forumgil.com - Enter my site.
My Mods        - Enter my Mods.
I wait you SMF 2.0

woad.raider

kilislim,ben oyunları panelden yukledım games klasörune atılmış durumda zaten,panelden oyunlarıda install yaptım ama yinede arcade ye bastıgımda oyun falan görunmuyor.sadece random game falan yazıyor.

bu arada,ingilizcesi kurulu yani forum dilini ingilizce yapınca görebiliyorum arcade yi türkçe yapmadım...bunu türkçeleştirmek konusunda fikrin varsada lütfen esirgeme...

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

temanın languages klasöründeki arcade.english.php dosyasının kopyala. ve ismini arcade.turkish.php yapıp tekrar languages klasörüne at.. bu sefer dili turkce yapıncada gözükür ama ingilizce olarak

bilmem anlatabildim mi

MeTeCiK

bende yukleidm hersye tamam oyun yuklerken zipli oyun paketini seciyorum ve su hata oluor

imazy

ya 2.0.7 nin sağlam manuali yokmu siteye kurunca admin paneli karışıyor site menüleri falan gidiyor bi türlü kuramadım şu modu :D

MeTeCiK

ben 2,0,7 veya 2,0,6 yukleidm diye birsey demedimsadece bir cozum isteidm bir mantik dil ama neyse :)

imazy

Quote from: MeTeCiK on February 23, 2007, 11:43:18 AM
ben 2,0,7 veya 2,0,6 yukleidm diye birsey demedimsadece bir cozum isteidm bir mantik dil ama neyse :)

iyide ben senin sorunu cevaplamadım ki kendi sorunumu söyledim :D

MeTeCiK

hmm Sry bende bana diyorsun sandim ve yeniden sorayim

ya klasörün CH modunu 777 yaptim yine olmadi yazilabilr fakar izin istiyor hadi ben izin verdim :) ama olmuyor
Simdiden T$KleR.  

imazy

bizim soruda arada kaynamasın :D

2.0.7 nin sağlam manuali yokmu siteye kurunca admin paneli karışıyor site menüleri falan gidiyor bi türlü kuramadım şu modu  

MeTeCiK

ManageGames.php on line 581

hatasi veriyor off off hatali bi modul :( olmuyor olmuyor :(
2,0,6 da omuyor 7 de

woad.raider

ya arkadaşlar artık çıldırmak üzereyim bu konuda,

modu sorunsuz yüklüyorum,oyunlarıda yüklüyorum installıyorum ama oyun moyun yok,

ayrıca arcade.english.php leri falan hep dediğiniz gibi turkish diye değiştirdim tekrar attım türkçe forumda arcade diye bir panel yine çıkmadı,artık delirdim delirecem,lütfen biri şu konuda yardım etsin neden olmuyor,benim forumdamı hata var ?

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

admin panelinde oyun yönetimi bölümümü çıkmıor yoksa forumda arcade bölümünün botunumu gözükmüyor. forum adresi imzandaki adres mi? ve bir de deneme hesabı verirsen bakabilirim.  

woad.raider

forumda arcade diye bir bölüm çıkmıyor,sildim arcade yi öyle olunca,arcade diye birşey yok bende türkçe panelde denilenleri yapmış olmama rağmen...

woad.raider

arcade isteeriz! arcade isteeriz! :)  en büyük arcade başka büyük yok! ;D alayına isyan ölümüne arcade!
sr. member sın dediler arcade vermediler :D

renklerinsesi

helal olsun ya şu koca sitede bu kadar arkadaşın soru ve sorununa rağmen arcade modunun tam olarak kurulumu paketi yaması ve türkçe dil destek paketleri duzeltilmedi ve açıklayacı bi açıklamada yazılmadı:(lütfen şu modu paket yada manuel olrak anlatırsınız çok memnun olacağız
hxxp:www.ciceksiparisi.net [nonactive]

ghg

ben anlamadim eski sitemde ne guzel calisyordu neden duzenlemeye aldilarki :(

woad.raider

arkadaşlar son sürümü kurunca installarcade.php gibi birşey çalıştırcazmı,ben o işlemi yapmıyorum çünkü sorun bu olabilir mi ?

ghg

Advertisement: