News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

nneonneo's Shoutbox mali problemi

Started by Zwerko, January 07, 2007, 04:31:10 PM

Previous topic - Next topic

Zwerko

Ne prikazuje mi vise smajlice kao ikonicu vec samo kao opis/tooltip :( Probao sam vec reinstalirat al bez pomoci. Iz nekog razloga u njegovom home.history.txt putanja do smajlija je .....Smileys//wink.gif   , nedostaje classic između...Jel je imao tko takvih problema? Reinstalacija mi nije pomogla



EDIT:

ak netko hoce vidjet moze;  login: tester
                                      pass: tester

BTW, jos nisam rjesio, problem je i u tome sto nemogu promjenit nista u folderu yshout/chats, chomd ne reagira, unutra je home.txt i home.history.txt koje nemogu editirane vratit na server  :'(

Zwerko

Nasao sam sto je uzrok, jedan od admina obrisao je rucno datoteku home.txt u kojoj su pohranjeni chat postovi. Nakon toga smajliji vise ne rade.
Ako netko zna kako napravit reverse bio bih zahvalan  :P

Alena

I kod mene se ne prikazuju smajlići...  :(
Nije mi to nesto posebno bitno ali ljudi koji koriste IE imaju one ružne kockice koje ukazuju na nedostatak imagea.
Voljela bih to riješiti

Zwerko

Brijem da cemo se jos nacekat za trajno rjesenje. Probaj rucno ubacit pa mozda prorade....

Zwerko

Evo zasad rjeseno na malo lopovski nacin:

In the admin panel change the Base URL and the Absolute Path to .... /Smileys/default

If you CPanel or ftp access to your website create another default folder inside the smileys default folder so the path would be.... Smileys/default/default

This then allows both the forum posts and the shoutbox smileys to appear.....

Meni za sad radi....da pokucam u drvo  ;)

Alena


Alena

Je li mi može netko reći šta da uradim kako bih zabranila pisanje gostima? Posljednja verzija podrzava goste a meni to ne odgovara :D

Hvala na svakom odgovoru ;)

Robi052

Quote from: Alena on June 12, 2007, 09:26:12 AM
Je li mi može netko reći šta da uradim kako bih zabranila pisanje gostima? Posljednja verzija podrzava goste a meni to ne odgovara :D

Hvala na svakom odgovoru ;)

Admin / (Korisnici) Dozvole) / Gost (Uredi)

Opće Dozvole Foruma - Gosti
Sve isključiš što ne želiš. Osobno sam gostima dozvolio jedino slanje teme prijatelju i pregled ankete. Ostalo je onemogućeno.

Alena

I tamo ima dozvola za nneonneo's shoutbox ? Ne bih rekla... :D

Robi052

Aha. Krivo skopčao  :D ... Evo pogledao malo mod.

// Guest usage. Set to false if you don't want guests to use the shoutbox: they will not be able to read it or post to it.

$allowGuests=true;

yshout.php .... stavi false

Alena

Hvala, i ja sam mislila da je tu kvaka ali morala sam pitati jer se ne kuzim bas. ;)

Robi052

E ali i postoji još jedna kvaka   ;D ... Ako staviš na false gosti neće moći ni čitati

Alena


Advertisement: