Πως κάνω install ένα modification!

Started by diavoliX, June 28, 2007, 11:06:01 AM

Previous topic - Next topic

diavoliX

Καλησπέρα!Βρε παιδιά πείτε με χαζό αλλά δεν έχω καταλάβει πως θα κάνω εγκατάσταση ένα Modification που έχω κατεβάσει!Αν μπορεί κανείς να με βοηθήσει!

Ευχαριστώ :)

Nefeli


diavoliX


JohnKaL-

Eγώ δεν θα σε πώ χαζό γιατί ξέρω ότι είσαι χαζός lol  :D.

Βάζεις τον φάκελο του mod σου μέσα στον φάκελο packages και μετά πάς στο  Διαχείριση > Πακέτα και κάνεις εγκατάσταση.

υγ: Πως βρέθηκες εδώ? :P

Nefeli

Quote from: JohnKaL- on June 29, 2007, 03:17:28 AM

Βάζεις τον φάκελο του mod σου μέσα στον φάκελο packages και μετά πάς στο  Διαχείριση > Πακέτα και κάνεις εγκατάσταση.


Το συμπιεσμένο αρχείο ανεβαίνει και εγκαθίσταται αυτόματα μέσα από τον Paquages Manager, ο οποίος, εκτός των άλλων, θα αποθηκεύσει αυτόματα το συμπισμένο αρχείο μέσα στο φάκελλο Paquages. Ο χρήστης δεν χρειάζεται να κάνει τίποτα.

sambalis

Πως κάνουμε εγκαστάσταση των μεταφρασμένων σε Ελληνικά mods που αναφέρονται εδώ!!!!http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=147634.0???

Λίγο βοήθεια γιατί κάτι δεν έκανα καλά!!!

Nefeli

Quote from: Nefeli on June 28, 2007, 12:51:36 PM
Δες εδώ
ο ίδιος τρόπος!!

ιδιαίτερα πρόσεξε
QuoteΕάν κάτι δεν πάει καλά και χρειαστεί να επανεγκαταστήσεις το mod, πρέπει να το απεγκαταστήσεις και από τη λίστα των εγκατεστημένων πακέτων και από τη λίστα πακέτων αλλά και από το σέρβερ σου στη διαδρομή ...../Paquages/ όπου θα βρεις το συμπιεσμένο αρχείο. Αν δεν το κάνεις, θα σου βγάζει σφάλμα.

Advertisement: