News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Kojim redom?

Started by Iz-no-gud, July 26, 2007, 11:59:01 AM

Previous topic - Next topic

Iz-no-gud

Ukratko:

Trebam napraviti Upgrade foruma sa 1.1.2 na 1.1.3, a ujedno bi želio instalirati i Dilber MC temu (uz preporuku autora teme da bi trebalo instalirati i Dilber MC mod).
Nadalje, u samom folderu teme Dilber MC ne postoji settings.croatian !?

Što učiniti, kako to sve izvesti i kojim redom?

Na forumu trenutno nema instaliranih nikakvih tema/modova osim Defaulta.

Robi052

#1
1. Upgrejdaš smf sa ver. 1.1.2 na 1.1.3
2. Instaliraš Dilber MC temu
3. Instaliraš Dilber MC mod
4. U Dilber MC direktoriju language staviš sve croatian fajlove iz default teme.

Lang fajlovi služe samo radi prevoda i koliko ja znam isti su za sve teme. Eventualno neka druga tema ima još koji dodatak a to pogledaš u engleskim fajlovima pa dodaš u hrvatske.

Iz-no-gud

Zahvaljujem na brzom odgovoru!!!
Sutra ujutro ću to sve napraviti....Nadam se.bez greške... :D

Iz-no-gud

Evo ga, prvi neuspjeh:Ulogiram se kao admin, uđem u admin panel, označim da stavljam forum u maintenance mode.Pita me zelim li promijeniti Lozinku za drugog člana (koji je inače moderator-ja se inače logiram pod imenom tog člana), i tu sam vjerojatno napravio grešku- jednostavno sam ugasio taj prozorčić, a u polje za lozinke ništa nisam upisivao.
Kliknem da prihvati i jednostavno me "izbaci " sa foruma.
Sada se pojavi Maintenance mode i pokušam se ulogirati kao Admin, ali mi daje poruku http://index.php/?action=login2

OK, tražim po SMF forumu riješenje. nađem da treba promijeniti Maintenance mode sa 1 na 0, napravim to, i naravno uploadam-zamijenim taj fajl sa FTP-om na serveru.
Sad mi se javi normalan log-in na forum ali kad se pokušam ulogirati bilo kao Admin ili Moderator, dobijam slijedeće:
http://index.php/?PHPSESSID=43358c49026b6a30d348993e133bfd04&action=login2

Može li mi netko, molim vas, pomoći?

Iz-no-gud

#4
Evo ga, proradilo barem nešto-nakon upotrebe repair_settings.php i malo podesavanja, uspjesno sam se ulogirao kao Moderator, međutim, imam još malo problema sa Temama....radim na otklanjanju grešaka/putanje... :D

Izgubile su se boje pozadine foruma, sve je bijelo....

Iz-no-gud

Svašta sam pokušavao i na kraju sam odlučio (zajedno sa adminom na www.totohost.hr) da vratimo sve u prijasnje stanje (od danas ujutro).

Advertisement: