News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Novo

Started by monalissa, December 05, 2007, 06:11:15 AM

Previous topic - Next topic

monalissa

Trebam pomoc oko ikone, tj. ovog sto kad vas pise new,pore topica u kojem ima novi post,  kod mene pise novo, ali bez ikone i pored toga stoji x. Pa me zanima kako da to ispravim jer ruzno izgleda. Na primarnoj temi je sve ok a na svim dugim temama toga nema.  :-\

Hvala

JerryCRO

dodaj u drugu temu new.gif.... i images folder fkors
www.xybrid-clan.net
www.xybrid-clan.net/forum

monalissa

Quote from: JerryCRO on December 05, 2007, 08:24:56 AM
dodaj u drugu temu new.gif.... i images folder fkors


Hvala, ali kako da to dodam, ja nisam bas upucena u to, pocetnik sam.

[S]ETI_explorer


Moras u temi koju koristis, u icons folderu, da dodas folder koji se zove kao tvoja jezicka datoteka (npr. "croatian") i tu uploudujes zeljenu new.gif slicicu ;)


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

monalissa

Quote from: SETI_explorer on December 05, 2007, 12:07:03 PM

Moras u temi koju koristis, u icons folderu, da dodas folder koji se zove kao tvoja jezicka datoteka (npr. "croatian") i tu uploudujes zeljenu new.gif slicicu ;)

Opet hvala, ali ne mogu nac jer ne znam di, sta ,kako i zasto. Pa ako postoji netko tko bi mi mogao malo detaljnije objasnit. Hvala

[S]ETI_explorer


Pa ne znam da li moze detaljnije od toga.. :D


mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

immortalis

Preko ftp-a to ubacujes.

MarkoWeb

Zar nije jednostavnije kliknuti desni klik na to "novo" pa odabrati properties,
i pisce likacija slike (koja ne postoji) i tu lepo uploadujes to sto treba

immortalis

Quote from: Marko_ on December 05, 2007, 02:08:41 PM
Zar nije jednostavnije kliknuti desni klik na to "novo" pa odabrati properties,
i pisce likacija slike (koja ne postoji) i tu lepo uploadujes to sto treba

Mislim da on ne zna jos koristiti FTP :)

MarkoWeb

Vazno da ima forum :)

elem. Ako mislis nesto ozbiljno raditi Moras nauciti bar neke naj osnovnije stvari.

monalissa

Quote from: immortalis on December 05, 2007, 02:11:39 PM
Quote from: Marko_ on December 05, 2007, 02:08:41 PM
Zar nije jednostavnije kliknuti desni klik na to "novo" pa odabrati properties,
i pisce likacija slike (koja ne postoji) i tu lepo uploadujes to sto treba

Mislim da on ne zna jos koristiti FTP :)

Hvala na informaciji, inace ja sam ona a ne on

monalissa

Quote from: Marko_ on December 05, 2007, 02:08:41 PM
Zar nije jednostavnije kliknuti desni klik na to "novo" pa odabrati properties,
i pisce likacija slike (koja ne postoji) i tu lepo uploadujes to sto treba


Lokacija slike postoji, i sve u properits postoji sto treba bit, ali slike nema, pa ne pitam bez veze, ipak se u neke stvari razumijem

MarkoWeb

Bice da se ne razumes, lokacija postoji zato sto on vuce sliku sa te lokacije... stim sto je na istoj nema i ti moras upload-ovati (postaviti) sliku na to mesto (tu lokaciju) ;)

monalissa

#13
Znam sta znaci upload, imala sam forum phpbb prije ovog i bilo mi je puno lakse a ovdje me takve stvari zbunjuju, ja znam sta vi meni pokusavate rec, ali ja ne mogu nac gdje trebam napravit upload. Gdje je taj icon folder?! Joj zamaram vas s glupostima a bit ce da je jako jednostavno ali ne funkcioniram nikako i sad sam jos zbunjenija. Hvala na pomoci, skuzit cu ja to dok malo prosvrljam. I nije istina da nista ne znam jer sve mi stima osim te glupe ikone. I sve drugo mi je jasno i sve drugo je u najboljem redu. ;)

MarkoWeb

Ovo mi je jako zanimljivo, zas sta je upload ali ne znas sta je icons folder i sl. :)
takodje ne znas "kako napraviti upload" upload se ne pravi ;)

Upload, slanje fajlova/foldera sa racunara (tvog) na server/host.
Kako poslati fajl/folder? Tako sto ces skinuti recimo program total commander i preko njega poslati sve sto treba.
Zasto ti se slika ne vidi a vidi se tekst? Zato sto neki browseri ako slika ne postoji na odabranoj lokaciji umesto slike ispisuju "alt" te slike, tako da ti vidis opis a sliku ne vidis... Kako to da resim? Tako sto ces preko programa koji sam gore pomenuo poslati sliku gde treba. A gde treba poslati sliku? Gde trebas poslati sliku mozes videti u mom postu iznad.

PS. to dal si ranije imala phpbb, VB, ipb, mybb, minibb itd itd je sasvim svejedno svi rade na istom principu, a ovaj tvoj "problem" nema apsolutno nikakve veze sa forumom koji koristis.

monalissa

Jesam drustvo, uspjela sam, napokon, hvala vam na pomoci. ;D

Advertisement: