News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

SMF Media Gallery Mod

Started by fırtına1, September 11, 2008, 11:32:47 AM

Previous topic - Next topic

Özgür

Quote from: ♀φ®♪└┘δ on January 28, 2009, 03:54:16 PM

Ben  2.0 b4 e  1.5.2  versiyonunu   kurdum, galeri  sorunsuz  çalışıyordu, resimlerde  yüklenmişti. Ama şuan  galeri  linkine tıklayınca  foruma  yönlendiriyor ve  galeriden  resimlerde  görülmüyor. Sorun  tam olarak ne  anlamadım, yardımcı  olabilecek arkadaş  varsa şimdiden teşekkürler.

Modun 1.5.3 versiyonunu Buradan indirin.

Paketi içindeki "Sources" klasörünü "Forum Anadizinine".
Paketi içindeki "Themes"  klasörünü  "Forum Anadizinine".
Paketi içindeki "mgal_data"  klasörünü  "Forum Anadizinine".
Paketi içindeki "MGalleryItem.php" dosyasını  "Forum Anadizinine".

Gönderin.
So Long

alone_

Öğe eklerken

Bir hata bulundu. Lütfen yöneticiyle iletişime geçin veya tekrar deneyin.

Hatasını alıyorum

kadir21

özgür kardeşim bir video ekliyorum linki koyuyorum açıklama yazıyorum yolla dedikten sonra eklediğim video yu açtığımda görütnü olarak 2 tane video çıkıyor sorun neden olabilir

Özgür

Quote from: alone_ on February 04, 2009, 10:57:45 AM
Öğe eklerken

Bir hata bulundu. Lütfen yöneticiyle iletişime geçin veya tekrar deneyin.

Hatasını alıyorum

Önceki mesajlarda benzer sorunları çözmüştük konunun diğer mesajlarını okuyun.

Quote from: kadir21 on February 09, 2009, 04:18:51 AM
özgür kardeşim bir video ekliyorum linki koyuyorum açıklama yazıyorum yolla dedikten sonra eklediğim video yu açtığımda görütnü olarak 2 tane video çıkıyor sorun neden olabilir

Modu son sürüme yükseltip dener misiniz? Sadece dosyaları yenileriyle değiştirsenizde olur.
So Long

kadir21

özgür kardeşim galeri modunda pettry url lerin düzenli çıkması için çalışacam diyordun varmı bir gelişme

Özgür

Dragoon'un 1.6 Sürümünü bekliyorum. Henüz kesinleşen birşey yok bu konuda. Ben yaptım aslında kendim için kullanıyorumda ama size veremem sebebiyse çok basit;
Şimdi mod yapımcısı benim yaptığım gibi çevirmezse yeni sürümde urlleri benim yaptığımda kazandığınız tüm indexleri kaybedeceksiniz.bu şu demek ;
Ben bir öğe için
site.com/forum/galeri/medya/5/
olarak kullandım. Ama muhtemelen mod yazarları şöyle birşey yapacak
site.com/forum/mgallery/item/5/,
yada daha farklı şeyler.
Olup olmayacağı kesinleşsin mutlaka size haber vereceğim. Eğer pretty destekli olmazsa ben burdan size nasıl yaptığımı anlatacağım.
So Long

Özgür

So Long

demir4735

sürüm yükseltme nasıl oluyor bunda arkadaşlar. paketlerden kaldırmakmı gerek yoksa üstünemi yükleyecez nasıl olcak bunun güncellemesi.

demir4735

arkadaşlar aramalarda neden çıkmıyor bununla eklediklerimiz.

mesela cem yılmaz adında bi video ekliyorum, etiketleride öyle yazıyorum. fakat arama yaptığım zaman sadece forumda arama yapıyor. galeriden bişe getirmiyor.

Özgür

So Long

Özgür

So Long

Advertisement: