News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Otomatik Karma 2.0 (Türkçe Dil Dosyaları Eklendi)

Started by [SiNaN], March 16, 2008, 01:25:35 PM

Previous topic - Next topic

CybeR.BoyS ™

usta Eliana Modu sorunsuz kurdum.. hersey tmmm ama bır turlu aktıf olmadı panelden ayarları yaptım her bolume actım fln fln :S kısacası bır turlu aktıff edemedım yaa :S

CybeR.BoyS ™

Quote from: CybeR.BoyS on April 27, 2009, 12:17:53 PM
usta Eliana Modu sorunsuz kurdum.. hersey tmmm ama bır turlu aktıf olmadı panelden ayarları yaptım her bolume actım fln fln :S kısacası bır turlu aktıff edemedım yaa :S

arkadaşlar yanıtınızı beklıyorum... :/ fLoood gıbı algılamayında Varsayılan Ayarlar  Bölüm ayarları   olarak ıkı ayara grubundan aktıf kILdım.. :S ama yıne ıslemedı :/    

CybeR.BoyS ™

CybeR.BoyS ™

arkadaslar hadı yaa mod kuruldu ama aktıf edemedım...

karanima

hocam bu 2.0 için uyumlu değil sanırım paket olarak yüklerken tamamı hata verdi.acaba uyarlamayı düşünüyor musunuz?

karanima

hocam şunu 2.0 a uyarlasanda kullansak ya çok güzel olur

grafitus

[SiNaN] Abi, modifikasyonu 2.0a çevirmeyi düşünüyor musun?

CybeR.BoyS ™

bu konu ıle ılgılenen yok :S
ben kurdum modu calısmadı kaLdırdım gerı :S

MaRaSLi46

Quote from: CybeR.BoyS on May 26, 2009, 11:29:59 AM

yanlış hatırlamıyorsam forum seçenekleri> karma > allta ayarlar var

CybeR.BoyS ™

Quote from: MaRaSLi46 on May 27, 2009, 03:15:23 PM
Quote from: CybeR.BoyS on May 26, 2009, 11:29:59 AM

yanlış hatırlamıyorsam forum seçenekleri> karma > allta ayarlar var

dogru hatırlıyorsun ama hıc bır turlu caLısmadı... her yolu denedımmm =)

KaLpSiz

elinize sağlık arkadaşlar birde özel msj gönderdiğinde düşşe çok hoş olur :)

dubish

Ben install.php icinde olani phpmyadmin kabul etmiyor? yani kuramadim..

€®Ю€∏∏----®

nasıl anlamadım.. Yükleme sırasında hatamı oluştu ?

dubish

Quote from: €®Ю€∏∏----® on May 30, 2009, 03:28:00 AM
nasıl anlamadım.. Yükleme sırasında hatamı oluştu ?

phpmyadmin giriyorum ve import basiyorum install.php seciyorum ama errorlar veriyor? bana bi anlatabilirmisiniz nasil yukleniyor install.php?

./Source/Load.php Bende mem.password diye yazilar yokki:

dubish

bana lutfen yardim ederminiz, bu mod bana coook lazim forumuma! lutfen!

Yağız...

Dosyayı sadece SSI.php dosyasının bulunduğu dizine atıp çalıştırın. Ve de o kodların bulunmaması imkansız...

dubish

Quote from: Yağız... on May 30, 2009, 03:16:12 PM
Dosyayı sadece SSI.php dosyasının bulunduğu dizine atıp çalıştırın. Ve de o kodların bulunmaması imkansız...

Ok kodlari buldum :-[

Elianayi yukledim ve admin panelinde gozukuyor, ama karmayi sifirlayamiyor, cunku halen install.php yukluyemedim, lutfen yardim edin! butun gundur ugrasiyorum.

Simdi install.php ssi.php olan yere koydum ve siteme gittim www.benimsitem.nl/install.php

ama bu codlar yazdi:
Notice: Use of undefined constant kayit1 - assumed 'kayit1' in domains/Benimsitem.nl/public_html/Sources/Load.php(1740) : eval()'d code on line 648

Notice: Use of undefined constant kayit2 - assumed 'kayit2' in domains/Benimsitem.nl/public_html/Sources/Load.php(1740) : eval()'d code on line 649

Notice: Use of undefined constant kayit3 - assumed 'kayit3' in domains/Benimsitem.nl/public_html/Sources/Load.php(1740) : eval()'d code on line 650

Notice: Use of undefined constant kayit4 - assumed 'kayit4' in domains/Benimsitem.nl/public_html/Sources/Load.php(1740) : eval()'d code on line 651

Ve errorun altindada bu yaziyor:

Veritabanı Hatası

Duplicate column name 'elianaBad'
Dosya: domains/benimsitem.nl/public_html/install.php
Satır: 25

dubish

lutfen yardimci olun, butun gundur ugrasiyorum.  :'(

Yağız...

install.php dosyasini zaten calistirmissiniz. kayit1 kayit2 vb. hatalar için, Themes/default/languages/index.turkish.php ve Themes/default/languages/Modifications.turkish.php dosyalarini eke ekleyin.

dubish

Quote from: Yağız... on May 31, 2009, 01:37:35 PM
install.php dosyasini zaten calistirmissiniz. kayit1 kayit2 vb. hatalar için, Themes/default/languages/index.turkish.php ve Themes/default/languages/Modifications.turkish.php dosyalarini eke ekleyin.

eke ekledim

Advertisement: