SMF ile Coppermine Galeri Entegrasyonu

Started by 4LP3RUZ1, March 12, 2006, 12:23:03 AM

Previous topic - Next topic

4LP3RUZ1

Yaptığın değişiklikleri geri alacaksın, sonra dosyalarını ve mySQL tablolarını sileceksin. uninstall.php hangi scriptte var ki? :)
Frozen frogs are back :(

Hoochie Coochie Man

İnadına SMF 1.1.X

ub57

Usta Balıkçılar Platformu
www.ustabalikci.com

e-midyat

kudum hatasınz gozukuyor ancak resim yukle diye herhangi bir buton goremiyorum nasıl oalcak ...

elalem

Teşekkürler, gerçekten uygulanması kolay faydalı bir bilgi.
Ancak HarzeM'den Dilber MC yi Coppermine ye de uygulamasını isteriz: )

airychild

Arkadaşlar Hala çalışan bir galerisi olan varsa bir demo adresi koyabilir mi acaba.

Alpay

Quote from: airychild on April 12, 2008, 09:33:37 PM
Arkadaşlar Hala çalışan bir galerisi olan varsa bir demo adresi koyabilir mi acaba.

http://www.ozlemyilmazforum.com/galeri

Baya bi süre gider smf ile köprülü galeri... ilerde bir gün silinirse alper siler ztn msji ;)

Edit:

Coppermine Sitesinde En azından 200 tema var diye biliyorum gayat iyi temalar war ;)

airychild

Anladım teşekkür ederim görsellikte pek iyi değilmiş bilgilendirme için teşekkür ederim.

DNA27

valla 2 saat urastim hec bisiye varamadim :)) kafam sisti püff! inş su acemiligi ataris
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

Evo™

Quote from: DNA27 on May 02, 2008, 04:47:45 AM
valla 2 saat urastim hec bisiye varamadim :)) kafam sisti püff! inş su acemiligi ataris
Acemelikten önce Türkçe'yi nasıl kullanacağını öğren.

DNA27

özür abi gene beni buldun türkçe ne yapalim degişmeye çalişacagim söz veriyorum sana tşk uyarin için
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

filito

www.diyarbakirimiz.com forum burasi
www.diyarbakirimiz.com/galeri coppermine burasi

entegre islemini başarılı bir sekilde yaptim. Kuracak arkadaslara da bir iki tüyo vereyim. Önce smf yi kurun sonra smf nin icine galeriyi kurun.
yoksa settings.php bulunamadi diye hata alirsiniz.

ØkÅŃ

Entegreyi sorunsuz yapıyorum 4 kez denedim. Fakat entegreden sonra galeriye giriş yapamıyorum . Siteden giriş yapıyorum galeriye yapılmıyor.

Güncel

Güncel

ØkÅŃ

ub57

Selam arkadaşlar. Ben DB den yedek aldım. Coppermine Photo Gallery mi başka hosta taşıdım ve sorunsuz kurup hallettim. Fakat Tr sorunu çıktı bu sefer. Düzeltemedim.  Ğ ve Ş harfleri sadece değişik çıkmakta. Tekrar yazsam bile bu harfler çıkmamaktadır. Bu sorunun bir cevabı varmı acaba arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler
www.ustabalikci.com

Alpay

Yedegini tam olarak almamışsın demekki veya oradaki mysql sürümü ile buradaki sürüm farklı o yüznden böyle sorunlar cıkabiliyor..

ub57

Albüme çoklu resim eklemek istediğimde klasör dizinizi <b>/d:\inetpub\oltavebalik.com\www\album\albums/</b>  şeklinde veriyor. Halbuki int. adresini vermesi gerekmektedir. Dolayısı ile <b>Albums</b> klasörüne eklediğim klasörleri göremiyor. Bunu nereden değiştirebilirim acaba.
www.ustabalikci.com

suskunefsane

pekı  smf de config php dosyası neredeydı yolunu soyleyecek olan varmı bulamadımda

Alpay

Quote from: suskunefsane on February 20, 2009, 02:01:45 PM
pekı  smf de config php dosyası neredeydı yolunu soyleyecek olan varmı bulamadımda

config.php yok
settings.php var forum dizininizde bulabilirsiniz.

Advertisement: