News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

SMF BBC Video 1.0 - İkinci modum

Started by Sinan ANDIRMAN, November 10, 2008, 02:31:10 PM

Previous topic - Next topic

Sinan ANDIRMAN

Mod Linki

SMF BBC Video 1.0
Sinan ANDIRMAN & Evo... 
Türkçe
Uyumluluk
SMF 1.1.x ve SMF 2.x için
Bu mod dünyada ünlü 15 video sitelerinin videolarını Türkçe video siteleriyle birlikte içeriyor.
Pikniktube | Trtube | Google | Turkish Youtube | Mynet | Akıllı Tv | İzlesene | Yahoovideo | Metacafe |
Haberturk | Vidivodo | Videonuz | Daily Motion | Livevideo | Birghtcove
SMF nin 2.0 public versiyonuna çevirisi için evolution'a teşekkür ederim

Mod hakkında sorulabilecek tahmini sorular ve cevapları:

1- AVEAC modu varken neden bu modu yapma ihtiyacı duydun ve yine bu mod varken biz bunu neden yükleyeyim?
Bu mod SMF'nin Türk kullanıcılarının beklediği tüm Türkçe video sitelerini içeriyor.Kısacası Aveac modunda bulunmayan Türk sitelerinden yakınan kullanıcıların isteğine göre hazırlanmıştır.
2- Uyumluluk nedir?
SMF'nin 1.1.7 ve 2.0 beta 4 dahil bütün versiyonlarında çalışır.Ayrıca İngilizce'nin ve Türkçe'nin yanı sıra İspanyolca,Fransızca gibi hardcoded dilleride kapsar.
3- Güvenlik riski nedir?
Mod Xss saldırılarına karşı korumalı olduğu için açık vermemektedir.

Exelance

Güzel bir çalışma olmuş. Teşekkürler. Sitemdeki yeni temaya geçiş döneminden sonra kullanacağım bir mod olacaktır. :)

Hoochie Coochie Man

Güzel çalışma ancak keşke AVEAC modundaki videoları tekrar bu modada eklemeseydin, orada olmayan Türk video sitelerinin olması daha özgün yapardı bu modu.
İnadına SMF 1.1.X

Evo™

Hayırlı olsun Sinan nickimi yanlış yazmışsın düzelt yanlış olmasın :P

#Serseri

Yanlış anlasılmasın ama Türkçemizi korumak amacıyla Türkçe bölümünde mesajın tamamının Türkçe olması gerektiğini düşünüyorum. Paket için eline sağlık.

Sinan ANDIRMAN

Quote from: alis500 on November 10, 2008, 02:46:51 PM
Güzel bir çalışma olmuş. Teşekkürler. Sitemdeki yeni temaya geçiş döneminden sonra kullanacağım bir mod olacaktır. :)
rica ederim
Quote from: *erhan on November 10, 2008, 03:13:28 PM
Güzel çalışma ancak keşke AVEAC modundaki videoları tekrar bu modada eklemeseydin, orada olmayan Türk video sitelerinin olması daha özgün yapardı bu modu.
çok haklısın usta fakat bunlar en meşhurları olduğu için bunlarıda ekleyeyim diye düşündüm.(malum birkaç dile birden sesleniyor)
Quote from: єνσℓυтιση™ on November 10, 2008, 03:15:28 PM
Hayırlı olsun Sinan nickimi yanlış yazmışsın düzelt yanlış olmasın :P
:) pekala ağabey editliyorum ;)
Quote from: S e r s e r i on November 10, 2008, 03:15:51 PM
Yanlış anlasılmasın ama Türkçemizi korumak amacıyla Türkçe bölümünde mesajın tamamının Türkçe olması gerektiğini düşünüyorum. Paket için eline sağlık.
estağfirullah niye yanlış anlaşılsın.bu gibi kelimelerde mesela "thanks v.s.." madur görüldüğü için öyle yazmıştım.bu arada işine yaramasına sevindim ;)

Quote from: єνσℓυтιση™ on November 10, 2008, 03:41:53 PM
Aslan Emir :D Thanks by Evolation for convert to SMF version of 2.0 public :P
:)
tamam tama  editledim bile

Hoochie Coochie Man

Serseri kırmızı rekli cümleyi kastediyor, düzeltir misin sinan?
İnadına SMF 1.1.X

Hoochie Coochie Man

Tamam arkadaşlar uzamasın daha fazla, sakin..
İnadına SMF 1.1.X

Sinan ANDIRMAN

TosTos

Quote from: *erhan on November 10, 2008, 04:47:01 PM
Tamam arkadaşlar uzamasın daha fazla, sakin..
+

Guzel bir mod oldu eline saglik Sinan kardes.

Sinan ANDIRMAN

Gurbet_42

Sinan kardeş denemek için bir video ekledim habertürk'ten,sadece linki ekledim ama olmadı link var .

Sinan ANDIRMAN

link eklemeyeceksinki zaten.linkin sonundaki rakamı olduğu gibi tagların arasına ekleyeceksin

_ImmorTaL_

Hocam  Modülü kurdum ama cevap atma bölümü çok büyüdü bu modu bu kısım gibi seçmeli yapabilirmiyiz?

Sinan ANDIRMAN

tabiki yapılabilir.fakat uğraşmak gerekecek yeniden.şu aralar okuduğum üniversitem de vi<e sınavlarım var.inşallah kafamın yoğunluğu geçsin,bu istediğin de yapacağım ;)

_ImmorTaL_

anlıyorum gayet dogal başarılar dilerim, müsait oldugunda yada diger bilgili arkadaşlarımız tarafındanda yardımcı olunursa güzel olur.

Sinan ANDIRMAN

Gökhan | Brestgerfich

Teşekkürler sinan. Ancak arkadaşımızın da dediği gibi cevap bölümü çok uzadı bu bbc gifleri ile. bunun da bi çaresini bulursan çok makbule geçer. :)

Sinan ANDIRMAN

post.template.php den silinerek yapılır.isteğe göre olduğu için ben heppinize nasıl yetişeyim? mesela googlevideonun çıkmasını istemiyorsanız baştan googlevideo tagını arama yapıp silerseniz,istediğiniz olur ;)

kadir046

Quote from: Sinan ANDIRMAN on November 16, 2008, 03:30:10 AM
post.template.php den silinerek yapılır.isteğe göre olduğu için ben heppinize nasıl yetişeyim? mesela googlevideonun çıkmasını istemiyorsanız baştan googlevideo tagını arama yapıp silerseniz,istediğiniz olur ;)

Bir hata meydana geldi!
Yeni paket indiremezsiniz veya kuramazsınız. Çünkü paketlerin yükleneceği dizin veya bu dizinde değiştirilmesi gerekn bazı dosyalar yazılabilir değil!

böyle bi hata ile karşılaşıyorum uygula dediğimde :S yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler....

Advertisement: