News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Česta Greška

Started by mobilmega, January 21, 2009, 06:54:18 PM

Previous topic - Next topic

X3mE

Sedneš jedno veče i ispraviš sve greške... Nije to do SMF-a, već do modova, a najčešće greške (po mom iskustvu) su kada ti fale stringovi u srpskom prevodu. I meni su se u jednom trenutku pojavljivale stotine grešaka svakog minuta, sada se možda pojavi par dnevno, i odmah ih i ispravim. I forum vidno bolje radi. A nikakvo isključivanje ti neće pomoći, to je samo bežanje od realnosti :D.

Inače ako si već rešio da digneš svež SMF, ja bi sačekao 2.0 RC1 i podigao njega. I ova beta 4 bolje radi nego 1.1.7, a RC1 će se ionako pojaviti jako brzo.
Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is - never try.

My mods:
OS & Browser Detection (1.5 is out!) | Skype Profile Field | GTalk Profile Field | AllCaps Blocker | SMF Syntax Highlighter (Beta) + 2 in development!

Personal websites:
Mobilize.rs (and forum) | Lolmao.info



mobilmega

Našao sam! Sve silne greške mi prouzrokuje samo tema,verovali ili ne,od svih mogućih tema,ja baš nađem tu hahaha...testirao sam samo default temu i ona ne prijavljuje ni jednu jedinu grešku,a kada pokrenem ovu,koju trenutno koristim,stvori se odmah nekoliko stranica sa greškama,istog momenta

Bob Marley

Kako se zove ta tema sto proizvodi te silne greske? :)

dan555

Obavesti autora teme da nije dobra, nek' je ispravi.

mobilmega

#24
ne mogu da verujem  >:( >:( >:( @X3mE,uradio sam sve kako si rekao,tj napisao ;) nemam više ni jednu jedinu greškicu na forumu (konačno) već nedelju dana je tako,sve sam ponovo instalirao,čak i temu novu stavio (ružniju :( ) ali opet mi se pojavljuje ovo:


Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


prvo su mi rekli iz hosta da je greška na mom forumu,pomislio sam na to i ja,jer je zaista bio prpun grešaka,ali sada znači već nedelju dana nemam ni jednu jedinu grešku,ali se ovo opet pojavljuje  >:( >:(

X3mE

Ako prebacuju krivicu na tebe, promeni hosting... Definitivno nešto ne štima na tom serveru.
Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is - never try.

My mods:
OS & Browser Detection (1.5 is out!) | Skype Profile Field | GTalk Profile Field | AllCaps Blocker | SMF Syntax Highlighter (Beta) + 2 in development!

Personal websites:
Mobilize.rs (and forum) | Lolmao.info



mobilmega

Quote from: X3mE on February 01, 2009, 10:44:36 AM
Ako prebacuju krivicu na tebe, promeni hosting... Definitivno nešto ne štima na tom serveru.
da,sada kažu da nešto ne štima još na forumu :( navodno sada nisu problem ti modovi što su bili,nego da walidator isto kaže da postoje greške,ali gledao sam i druge,mnogo mnogo posećenije forume i kvalitetnije,takođe imaju neke greške po walidatoru :(

elem,koji mi host predlažeš??? znam da nema veze sa ovim forumom i temom,ali kada smo već kod toga....

Dzonny

Ne verujem da ti te greshke prave toliki problem...
Ima i kod mene greshaka na validatoru, uglavnom su sve na foru br taga, iako sve radi kako treba... Ti imash 151 Errors, 11 warning(s)   
Inache ja kad god odem kod tebe ovaj prozor mi stoji na samom dnu foruma i uvek se povlaci na dole tako da je stranica ogromna... :/ ili je to samo do mog browsera...

mobilmega

Quote from: Dzonny on February 01, 2009, 11:05:51 AM
Ne verujem da ti te greshke prave toliki problem...
Ima i kod mene greshaka na validatoru, uglavnom su sve na foru br taga, iako sve radi kako treba... Ti imash 151 Errors, 11 warning(s)   
Inache ja kad god odem kod tebe ovaj prozor mi stoji na samom dnu foruma i uvek se povlaci na dole tako da je stranica ogromna... :/ ili je to samo do mog browsera...

izvini,a koji prozor ???

Dzonny

Ovaj...
jedva sam uspeo da ga uslikam...  8)

mobilmega

haha...kod mene ne beži tako  ??? ja koristim operu

Dzonny

I ja koristim operu... :/
Ae shto bezi, nego shto na strani za registraciju stoji centrirano, tako da nemoze da se lepo iskuca podatak... :/
Koji ti je to mod?
Kod mene to stoji pri vrhu sa leve strane, nikako ne centrirano...

mobilmega

nije Mod,ubacivao sam ručno,našao neko uputstvo na jednom forumu...daj mod ako imaš,još bolje ;)

Dzonny

Evo:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1449
ja sam ga malo izmenio, izbacio x button, mozesh da koristish html za tekst, stawish pozadinu itd...
i shto je bitno, nestane kada se otvori stranica za registrovanje ili prijavu na forum... :)

X3mE

Po mom iskustvu sve što smara korisnike da se registruju (ili bilo koji drugi vid smaranja) treba izbaciti. Može samo imati kontra efekat. Ako želiš da ih nateraš da se registruju, ima mnogo boljih načina, a pre svega treba da omogućiš kvalitetan sadržaj na forumu.



Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is - never try.

My mods:
OS & Browser Detection (1.5 is out!) | Skype Profile Field | GTalk Profile Field | AllCaps Blocker | SMF Syntax Highlighter (Beta) + 2 in development!

Personal websites:
Mobilize.rs (and forum) | Lolmao.info



mobilmega

ok,ali nisi mi predložio dobar hosting ;D

Dzonny

Za koji god da se odluchish pogledaj na drugim forumima shta prichaju o njemu, pretrazi google i sl...
ako cesh domaci, preporuchujem uniweb.... :)))

X3mE

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is - never try.

My mods:
OS & Browser Detection (1.5 is out!) | Skype Profile Field | GTalk Profile Field | AllCaps Blocker | SMF Syntax Highlighter (Beta) + 2 in development!

Personal websites:
Mobilize.rs (and forum) | Lolmao.info



mobilmega


X3mE

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is - never try.

My mods:
OS & Browser Detection (1.5 is out!) | Skype Profile Field | GTalk Profile Field | AllCaps Blocker | SMF Syntax Highlighter (Beta) + 2 in development!

Personal websites:
Mobilize.rs (and forum) | Lolmao.info



Advertisement: