News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

persian translation

Started by .HuNTeR., January 25, 2009, 07:14:52 AM

Previous topic - Next topic

.HuNTeR.

no english in here only Persian  :P
سلام به همه
این تاپیک رو زدم بحث های مربوط به ترجمه رو اینجا انجام بدیم و همین طور کار ها یه مقدار بیشتر سرعت بگیره.
همتون می دونین اوضاع ترجمه فارسی الان خیلی خوب نیست کلی ترجمه غلط داریم
بنابراین باید در عین اینکه ترجمه رو جلو می بریم غلط های قدیمی رو هم تصحیح کنیم این بخشش حتی یه جورایی مهم تره فکر می کنم
نظر شما ها چیه؟

GravuTrad

no persian here, only english. :P
On a toujours besoin d'un plus petit que soi! (Petit!Petit!)

Think about Search function before posting.
Pensez à la fonction Recherche avant de poster.

.HuNTeR.

چیزی که الان رو سایت خودم هست یه چیز کاملا ترکیبیه پک شما هست پک یاران توس توش هست یه سری هاش رو هم خودم ترجمه کردم یا تغییر دادم
ولی خوب همه ترجمه ها این ایرادات رو دارن چون خیلی هم متفاوت نیستن در واقع
خصوصا تو بخش مدیریت ترجمه خیلی خیلی نامفهوم هست من که تو پرمیشن ها همیشه از انگلیسی استفاده می کنم واین اصلا خوب نیست نشون دهنده کیفیت پایین ترجمه هاست

motsmart

موافقم
هر چند خیلی وقت و انرژی میبره اما اگه درست تقسیم کار بشه به انجامش میارزه
Free Persian Ajax MODx CMS/F www.modxcms.ir

MoHsEn F

behtare aval eshtebahat ya moshkelate tarjome ro inja list konim

bad baraye oon ebarat tarjome haye monaseb pishnahad konim

va bad az oon behtarin tarjome ro entekhab konim va pack farsi ro update konim

.HuNTeR.

یه چیزی هم به ذهنم من رسید می تونیم فایل ها رو تقسیم کنیم
از یه طرف شروع کنیم به ترجمه و تصحیح مواردی رو هم که مطئن نبودیم یا ترجمه مناسب پیدا نکردیم اینجا با همدیگه مطرح می کنیم
همین طوری ادامه می دیم هر زمان که وقت داشتیم به زودی تموم میشه
اولویت هم به نظر من با بخش های ترجمه نشده باشه
اول 1.1 بعد هم 2
محسن جان بد نیست خودت یه تقسیم بندی انجام بدی

MoHsEn F

taghsim nakonim behtare choon bayad tarjome ha yeknavakht bashe ,
bekhatere hamin pishnahade man ine ke aval moshkelat & eshtebahat ro peida konim , bebinim hajmesh cheghad has oon moghe mitoonim tasmim begirim be che soorat eghdam konim

in nazare mane agar shoma ham nazari darid begid ke dar nahayat har che zoodtar ye fekri bokonim

.HuNTeR.

درسته از لحاظ یه دست بودن حق با شماست
در مورد مشکل ولی دقیق منظورتون رو نفهمیدیم
من که مشکل منظورم یه چیزی مثل این بود:
تو بخش دسترسی ها هم حذف پست هم حذف موضوع یه چیز معنی شده
یکیش حذف موضوع ها یکیش هم حذف موضوع معلوم نیست کدوم به کدومه
فکر می کنم بهتره بیشتر توضیح بدین

MoHsEn F

daghighan manzooram hamin mored bood ke eshare kardid ,

baraye in mavared ebarate En ro inja benevisim va ba tavajoh be jaye estefade shode tarjome haro pishnahad bedim ke set beshe

.HuNTeR.

بسیار خوب
پس بهتره یه سری قاعده تنظیم کنیم
کلمات کلیدی که بیشتر استفاده میشن
forum
board
topic
home
به غیر از اینا فعلا چیزی به ذهنم نمی رسه
پیشنهادی های من به ترتیب:
تالارهای گفتگو
تالار
موضوع
خانه

MoHsEn F

http://www.mambolearn.com/forum/index.php/topic,17569.0.html

yek seri az moshkelate tarjome smf inja list shode , shoma ham bebinid agar morede digee hast ezafe konid ta tarjomee bedoone moshkel montasher konim,

amiralib

salam
mohsen jan mishe begi tarjome SMF 2 dar che marhaleyi hast? man emrooz nasbesh kardam va packe mojoodo estefade kardam motasefane kheyli naghesi dare.
age ye tozihe kamelbedid shayad betonim baham yekarayi bokonim,

regards

MoHsEn F

salam

ma tarjome haro dar system site gharar dadim ama ta synchronize beshe ba bakhshe download zaman mibare, va in kar az daste ma khareje,
baraye hale in moshkel inshalla be zoodi tamame file haye marboot be download ro dar site mambolearn gharar midim ke mostaghiman ghabele estefade bashe

ya ali

amiralib

in kar kheyli khooobe .
albate man be shakhse mikham anjomano tabdil konam chon taghriban baraye user ha hamechi farsi hast faghat mimone panele admin ke khob onam vaghti file haye shoma omad jaygozineshon mikonim.

abate mohsen jan age shoma ye email be masoole bakhshe tarjomashon bezanid fori hamahang mikonan tarjomeharo (esme masoolesh alan yadam nis ghadima ke adame harf gooshkoni bod :D )

dar kol motshaker

www.modj.ir

امیر علی جان در حال حاضر تیم مامبو به خاطر گذاشتن footer خودشون توو رلیز اصلی SMF که توو همین سایت پخش میشد، از کار ترجمه کنار گذاشته شدن و کلا این بخش مسئولی نداره.
برای انجمن بالای 2000 عضو فعلا تغیر رو پیشنهاد نمیدم ! هنوز اونقدر هسته محکم نشده، هر چند بد هم نیست دیگه یواش یواش کوچ کردن، امکانات فوق العاده شده

amiralib

به به رفیق قدیمی :)
والا من دیگه خسته شدم از این نسخه ... دیگه یارانتوس هم که بیخیال شده مامبو هم که بدون امضا کاری نمیکنه واسه همین تصمیم گرفتم خودم کار رو ادامه بدم مثل همون نسخه قدیمی که آخرشم به اسم بقیه تموم شد :D
نسخه 2 چه مشکلاتی داره که برا بالای 2000 پیشنهاد نمیدی ؟ من بدجوری زده بسرم برم رو 2 ولی تنهایی خیلی سخته
پیشنهادت چیه؟

www.modj.ir

من که می دونی انجمنم هنوز هم راه نیفتاده، اینه که رفتم روو 2 کامل !
کمی دستکاری کردم، البته اینی که الان اینجاست کافیه، اما خوب یک ذره بیشتر از این کار کردم
یکی 2 جاش رو باید دستکاری کنی که می گم تا کمی مشکلات که هنوز مونده حل بشه.

مشکلش اینه که مثلا نسخه RC2 که اومد، یک آپدیت کلی بود ! یعنی همه چیز رو باید دستکاری می کردن ! کلا آپدیت کوچیک که مثل مد نصب بشه براش نیومد !
من باز میترسم اونطوری بشه، یک آپدیت گنده بیاد درسته که مشکلی نداره، اما جای شک داره

ولی واقعا امکاناتش ارزش آپدیت رو داره ! امکانات مدیریتیش دیگه حرف نداره

amiralib

مشکلات کوچیکی هست مثلا rtl نبودن همین ارسال پاسخ ها ولی بعیده تو هسته مشکلات بزرگی باشه
فقط یک خوبیش برام خوبه اونم اینکه همه مود ها روی همه تم ها راحت نصب میشن دیگه لازم نیست خودمونو بکشیم هی دستی وارد کنیم
در کل من تا چند هفته آینده انجمنم رو آپدیت میکنم
در ضمن پیغام خصوصی هم دارین :)

www.modj.ir

rtl رو یک خط کد می گم به جز فایرفاکس بقیه جاها حل میشه
موضوع ایراد نیست، توو RC2 خواستن قالب پیشفرض رو کلا عوض کنن و اونی که الان همینجا داره تبدیل کنن، این بود که خیلی تغییرات خواست !
در مورد مد ها، آرزوشون این بود ! اما غیر استاندارد بودن قالبها، باعث میشه اکثرا نیاز بشه ! در حقیقت قدیم میشد خیلی راحت فالب انجمن رو با قالب درون شاخه DEFAULT جایگذین کرد تا مد ها هم راحت نصب بشن ! اینجا همون حد هست، اگر قالب کمی فرق کنه ....
فقط موضوع امنیت و امکانات مدیریتی هست
توو modj.ir/test یک اکانت باز کن ادمینش کنم، تفاوت ها آشکار میشه ! خیلی بهتر شده.
در کل اگر واقعا می خوای آپدیت کنی، هر چه زودتر بهتره ! ارزشش رو به نظرم داره

Advertisement: