[Çeviri] Duyurular | Yet Another Global Announcements Mod (YAGAM) modu

Started by Özgür, February 13, 2009, 07:26:49 PM

Previous topic - Next topic

Gökhan | Brestgerfich

Modifikasyonun yararını merak etmiştim sadece. Sağolasın Özgür ;)

abdull@h

abi neden böyle oldu bilmiyor dosyayı eke alamıyor ve veridğim dosyayıda code içine aldığım halde böyle eneden yaptı

abdull@h

iyi günler arkadaşlar diğer sorunları hal edip modu sorunsuz bir şekilde yükledim yanlız admin panelinden duyuruları ayarladığım kaydedeceğim zaman bana bu hatayı veriyoru announcement_no_boards  nerde hata yaptığımı bilemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Özgür

So Long

abdull@h

özgüt abi tamam tüm bölümlerde gösterilsin dedim oldu yanlız foruma dönüp kontrol ettiğimde konuyu tıkladığımda bana şu hatayı verdi
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/arsivlik/public_html/Sources/AnnouncementView.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/arsivlik/public_html/index.php on line 408

grafitus

Sources/AnnouncementView.php yerinde var mı? Hata yok diyorda...

abdull@h

offf delirecem berat hocam dediğin dosyaları attım grekli yere yanlız anlamadığım peket olarak kurduğum halde neden gerekli yerde değil neyse gerekli dosyaları attığım halde bu sefer de
Bir Hata Meydana Geldi!

yanlız hatanın ne olduğu görünmüyor boş birşey yanlız hata olduğunu gösteriyor

grafitus

Yönetim -> Bakım sayfasından tüm bakım fonksiyonlarını çalıştır. Ben sitene girdim sorun yok. Normal bir şekilde giriyor.

Eğer halâ hata vermeye devam ederse Özgür baksın.

abdull@h

berat zaten formda herhangi bir hata yok buarda dediğin şeyleri yaptığım halde hala aynı istersen birde sen kontrol et
http://www.arsivlik.net/index.php?action=announcement;aid=1

grafitus

Quote from: abdull@h on October 01, 2009, 02:13:56 PM
berat zaten formda herhangi bir hata yok buarda dediğin şeyleri yaptığım halde hala aynı istersen birde sen kontrol et
http://www.arsivlik.net/index.php?action=announcement;aid=1

Heee. Ben yanlış yere bakmışım. :) Hatanın kaynağını vermemesinin sebebi sanıyorum ki çevirilmemiş bir yer var. Boş çıkarıyor orayı...

Düzenleme:

Sitende kurulu YAGAM_1.1.7.2_STABLE.zip mi? Yoksa YAGAM_v2.0.zip mi?

Ve Announcements.english veya turkish.php dosyana bir bak. Aşağıdaki kodlara benzer kısım var mı.

// The errors
$txt['yagam_no_title'] = 'Announcement title is required';
$txt['yagam_no_cotent'] = 'Announcement content is required';
$txt['yagam_no_selected'] = 'No announcement selected';
$txt['yagam_no_selected_comment'] = 'No comment selected';
$txt['yagam_not_exist'] = 'Announcement does not exist';
$txt['yagam_no_permission'] = 'You do not have permission to access this announcement';
$txt['yagam_no_comment'] = 'You can not comment on this announcement';
$txt['yagam_no_commentbody'] = 'Comment content is required';
$txt['yagam_no_announcement'] = 'There are no global announcements yet';
$txt['yagam_no_comments'] = 'There are no comments in this announcement';
$txt['yagam_no_board'] = 'The Topic Board is required';
$txt['yagam_no_boards'] = 'Announcement Board(s) is/are required';

abdull@h

berat sitemde kurulu YAGAM_v2.0.zip  birde verdiğin kodlama english ve turkish dil dosyaların da var

grafitus

Quote from: abdull@h on October 01, 2009, 03:18:28 PM

berat sitemde kurulu YAGAM_v2.0.zip  birde verdiğin kodlama english ve turkish dil dosyaların da var

O zaman, NIBOGO kodlarken bu hata için bir yansıma koymamış. Özgür gelsin baksın. Belki NIBOGO'ya ulaşmak gerekebilir...

abdull@h

benim anlamadığım o boş olan hata bölümü  neden orası boş ki neyse artık beklemekten başka birşey yapamıyacağız

Özgür

Modun kendisinde olan bir hata. Mod güncellenmeden çözülmezi zor. Modu ve modun veritabanına eklediği herşeyi kaldırıp, 1.1.7 sürümünü kurmayı deneyin.
So Long

abdull@h

özgür abi şu lanet olası hatayı yeni versiyonda çözersiniz inş ne yapalım artık eski versiyonunu kullanacağız

Özgür

Ben modun yapımcısı değilim,  sadece türkçeye çevirdim. NIBOGO'nun modu. Başka bir mod üzerinde çalışıyor. Yakın zamanda güncellenebileceğini sanmıyorum.
So Long

abdull@h

dedin modu kurdum sorunsuzca ve başarılı bir şekilde çalışıyor ama şimdi benim sormak istediğim foruma dönüp genel duyurulara baktığımda oradaki kullanıcı profili display.template.php'den çekmemiş niye böyle oluyor

Özgür

Çünkü kendi temasını kullanıyor. Birebir Display kullanacak zaten Konuyu Sabitlemen daha mantıklı.
So Long

abdull@h

peki özgür abi şimdi ben birşey daha gözüme çarptı ben sabit konular ve normak konular diye ayırmıştım konuları herhalde bu yagam modundan ötürü işlevini yerine getirmiyor ve ben o kullanıcı bölümünü nasıl düzeltebilirim

Advertisement: