[Çeviri] Duyurular | Yet Another Global Announcements Mod (YAGAM) modu

Started by Özgür, February 13, 2009, 07:26:49 PM

Previous topic - Next topic

Özgür

Mod:[Çeviri] Duyurular | Yet Another Global Announcements Mod (YAGAM) modu
Yazan:NIBOGO
Uyumluluk:Sadece 2.0 RC1
Türkçe Çeviri:Özgür'
Açıklama:Bölümlerinize duyuru ekleyebilmenizi sağlar. Çeviri pakete dahildir.
Url:http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1617

1.1x sürümlerinden bildiğim Global Announcements moduna benzer bir mod kendileri. Ama Çok daha güzel özellikleri var. Örneğin duyurulara yorum yapılabiliyor.

So Long

NoPasaran

Fatal error: Cannot use string offset as an array in /******/Sources/Load.php(1961) : eval()'d code on line 292

Hatası aldım konuya girince :D
kralkartal.net SMF 2.0.8

Özgür

V 1.2 de o hatayı çözdüğünü söylemişti yazar çözülmemiş mi?
So Long

NoPasaran

Şimdi yükledim

Sizin yazılarıda okudum..

Benim sistemde sorun varıdr diye maç yenilgisinin ardından çözümde aramadım :D

Ama hata veriyor :)
kralkartal.net SMF 2.0.8

Özgür

Modu zaten çözemedim. Bende tuhaf tuhaf hatalar veriyor. Misal yorumları açık yaparsam internet explorerde operation aborted hatası veriyor. Bu wysing editörden kaynaklanıyor ama onuda wysing olmadan kullanamıyorsun. Gerçekten çok tuhaf sorunları var ben başta yorum yapılmasından dolayı çok sevmiştim ve çok uğraştırdı beni ama şuan kullanmıyorum. Mod yazarı modu nasıl yazdı tamamladı bilmiyorum ama çokta iyi anladığını sanmıyorum kendi yazdığı modu..
So Long

NoPasaran

Senin sitende bu mod var ama tıklayına ana sayfaya gidiyor..

Anlamadığım hatalı modlar nasıl yayınlanıyor :-\
kralkartal.net SMF 2.0.8

Özgür

Şöyleki default temada çalışıyor. Daha doğrusu çalışıyor görülüyor ve onay alıyor.
Mod daha kurar kurmaz hata veriyor bende.. pretty var ve mod yönetim paneline yönlenmiyor.
Ziyaretçiler duyuruyu tıklayabiliyor ama göremiyor içeriğini. Buna dair bir izinde yok izinlerde..
Çevrimiçi olma durumunu gösterirsem duyuru içeriği gözükmüyor.. Sebep? bende bilmiyorum.
So Long

NoPasaran

kralkartal.net SMF 2.0.8

NoPasaran

SMF 2 nin önemli değişikliklerinden biriside bu olmalıydı. Direk ana kuruluşta olması lazımdı bu her bölümdeki duyuru durumu..

Herşey modla olmuyor malesef. Hata veriyor başka bişey oluyor vs vs vs ..

Bu kadar önemli bir eklenti neden yeni sürümde direk olmaz anlamak güç.
kralkartal.net SMF 2.0.8

Özgür

Modun yeni sürümü çıktı şuan bende normal çalışıyor. Sende bir dener misin ? Eğer yine aynı hatayı verirse bana bir deneme ftp hesabı ve admin hesabı yollarsan bakmaya çalışayım. Çok istediğim birşeydi bu. hatta global announcement modunu elle çevirmeye kadar gitmiştim zamanında. =)
So Long

Balaban

Özgür abi ektekileri kaldır artık :P
çeviri için teşekkürler.

de ;

Fatal error: Cannot use string offset as an array in /home/"""/domains/"""/public_html/Sources/Load.php(2183) : eval()'d code on line 292 
böyle bir hata veriyor , duyuruları görüntülerken.
[/t]
[/t][/t] 
.

Özgür

Bana bir admin ve ftpnizde sources ve tema klasörünüze ulaşabileceğim bir ftp hesabı verirseniz ben deneme yapmak isterim. Mod yapımcısında da , bu sorun yok bendede yok, modu kuran bazı kişilerdede sorun yok ama olanlarda var. Bu yüzden mod yapımcısı zor durumda :)
So Long

Balaban

valla kaldırdım abi ..çok da önemli bir eklenti değil benim için.

bir süre sonra mutlaka fixlenir,bişeler olur o zaman kurarım ;D
.

Yağız...

$modSettings ile ilgili bir problem olduğu kesin... Eğer zaman bulabilirsem bende bakmaya çalışırım.

Özgür

v1.4 yayınlandı ve burda bahsi geçen (benim sitemde olan sorun dahil) çözüldü. Herkesin bilgisine.
So Long

abdull@h

iyi günler arkadaşlar ben siteme genel duyurular modunu paket olarak yüklemek istiyorum yanlız bir hata olmasına rağmen devam edemiyorum çübkü bunun için devam denilen bir link yok nedeni anlamıyorum ama başka bir paketi rahatlıla yüklüyorum forum sürümün 2.0 RC1.2

Özgür

So Long

grafitus

Quote from: abdull@h on September 28, 2009, 02:57:17 PM
iyi günler arkadaşlar ben siteme genel duyurular modunu paket olarak yüklemek istiyorum yanlız bir hata olmasına rağmen devam edemiyorum çübkü bunun için devam denilen bir link yok nedeni anlamıyorum ama başka bir paketi rahatlıla yüklüyorum forum sürümün 2.0 RC1.2

O nasıl yav. Belki tarayıcınızdan veya temanızdan kaynaklanan sebeplerden dolayı görünmüyor olabilir. Ben de siteme kurmaya çalıştım bende çıktı. Dediğim gibi büyük ihtimalle tema yada tarayıcıdan kaynaklanıyordur. Ve nedeni de readme dosyasının çok yazılı olması. Paketi düzenlyerek readme'yi kaldırın...

Özgür uyumluluğu düzelt istersen: 2.0 RC1, 2.0 RC1-1, 2.0 RC1.2

Gökhan | Brestgerfich

Bu modifikasyon tam olarak ne işe yarıyor acaba Özgür?
Bölüm içinde açıklama konusu oluşturarak "Bu bölümde xyztw ile ilgili konuları paylaşabilirsiniz" gibi duyurular yapmamızı mı sağlıyor?

Özgür

Bölüm olarak yapacaksan zaten Duyuru yada Sabit konu aynı işi görüyor. Bu aynı duruyu belirli bölümlerde gösteremeye yarıyor, prettyurls desteği var (sadece sayısal olarak), yorum yapılabiliyor vs.. Modda çok fazla hata var halen. NIBOGO ortalıkta yok çünkü. Social Grups moduyla ilgileniyor.  Şuan kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
So Long

Advertisement: