Permissions i Quick Reply

Started by [̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶, February 15, 2009, 02:51:04 PM

Previous topic - Next topic

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Ovako..omogucio sam Quick Reply i skinuo mod za prikazivanje Permissions-a i naravno instalirao ga..i sada to sve valja..radi.. nego da pitam.. na forumu mi stoji ovako:

- Permissions
- Quick reply

E pa sad bi ja da mi je to obrnuto..znaci da bude:

- Quick reply
- Permissions

Tako mi je nekako preglednije i bolje..pa me sad zanima jel postoji mozda neki mod za micanje toga.. kao sto ima onaj mod za micanje slike da bude odma ispod Ranka?.. Ili ga moram rucno mjenjat.. ako moram rucno..moze li neko objasnit kako, sta, gdje? Hvala puno..

DonGiovanni

Vjerovatno samo trebaš zamjenit u kodu ta dva prikazivanja. Samo ne znam šta točno misliš. Ajde daj link na stranicu i na mod.

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Evo ga..dodao sam jos neke modove.. i sada to sve izgleda ovako.. (Pogledat u Attachment)..
Uglavnom da ne duljim... Umjesto ovog Share this topic..htio bi da bude ovo pod broj 1 (Prikazano na slici), onda ispod toga umjesto Permissions da bude Quick Reply..

Znaci sada je stvar ovakva:

- Share this topic
- Ove opcije (Move topic, merge topic itd)
- Permissions
- Quick reply

Eto to je to..nadam se da si me razumio..ako nisi reci pa cu ti probat na drugaciji nacin..jer ovako zelim kako sam napisao..samo ne znam kako da najbolje objasnim :)
A ja bi htio da bude ko u attachmentu:

- Ove opcije (Move topic, merge topic itd)
- Quick reply
- Share this topic
- Permissions

MarkoWeb

A zasto jednostavno ne sklonis Share this topic i Permissions  modove ionako ne sluze nicemu

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

A ne znam..mislio sam to drzat neko vrijeme da vidim kako ce ljudi reagirat na to..pa eto..ali razmisljam o tome da maknem..

Advertisement: