[RJ] 2 pitanja u vezi instaliranja bilokojeg moda..

Started by [̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶, April 07, 2009, 02:13:35 PM

Previous topic - Next topic

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Eto ime sve govori.. zanima me sljedece:

1. Kad instalacija nekog moda ne ide automatski, onda trebam rucno.. nego kad instaliram rucno..znaci kopiram samo linije koda koji taj mod mjenja u svoj kod, jel tako? Znaci nista netrebam instalirat preko Packages.. nego samo promijenim linije koda..i uploadam preko FTP?

2. Ako npr instaliram neki mod na default temi..i tamo radi..a prebacim na neku drugu temu..isto pise da je instalacija prosla bez problema, a onda se na toj temi ne vidi.. pa me zanima kako saznat koji ti mod ne radi..tj koji se ne prikazuje? Jer imam malo vise modova..pa je tesko pratit koji radi..koji ne..

Ako me niste bas shvatili ili vam je nesto nejasno..pitajte pa cu probat bolje objasnit.. Pozdrav..

DonGiovanni

1. Da

2. On radi programski. Al ako je nešto vezano uz dizajn ti ga nećeš moć vidit al on radi. Stvar je samo dizajna.

VT

Ja instaliram preko admin panela modove, i samo dodam kodove u themes/tema u kojoj nema

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Ma joj..sve si vise razmisljam..da kad stavim neku temu..koju cu imat stalno..da tek onda pocnem istalirat sve modove..i to rucno..jer ovako svima pise da je instalacija succesfull..a pola ih nema il ne rade..nego VT..aj mi pliz reci koju ti to temu imas..

DonGiovanni

Quote from: Jurek on April 08, 2009, 04:37:21 AM
Ma joj..sve si vise razmisljam..da kad stavim neku temu..koju cu imat stalno..da tek onda pocnem istalirat sve modove..i to rucno..jer ovako svima pise da je instalacija succesfull..a pola ih nema il ne rade..nego VT..aj mi pliz reci koju ti to temu imas..

Ako je succesfull onda radiii!!!!!!Samo što se ne vidi u dizajnu i to je jedini dio koji trebaš ubacit ručno:)

Dzonny

Jurek, pa naravno, odluci se za temu koju ces koristii jer ce ti tako biti lakshe....
Pa lepo instaliraj sve modove ruchno, ili barem one koji traze promene u Themes direktorijumu, kako bi se videli na custom temi...

[̲̅J̲̅][̲̅U̲̅][̲̅R̲̅][̲̅E̲̅][̲̅K̲̅] ٩(×̯×)۶

Imate vi decki pravo..sad cu si ovih dana uzet malo vremena pa sve rucno ubacit..jer mi se to cini kao najprakticniji nacin.. Hvala vam puno na odgovorima :) Pozdrav..

Advertisement: