Özel Selamlar Zaman/Mesaj Ayarlama - Custom Greeting Depending on Time

Started by Alpay, May 09, 2009, 06:02:09 PM

Previous topic - Next topic

Alpay

Mod:Özel Selamlar Zaman/Mesaj Ayarlama - Custom Greeting Depending on Time
Yazan:Nas
Çeviren:Alpay
Açıklama:Merhaba ve Ziyaretci kısmında günün belirli saatlerine göre özel selamlar olayıdır....
Çalışan Sürümler:1.1.5, 1.1.6, 1.1.7, 1.1.8, 2.0 Beta 4, 2.0 RC1.
Url:http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1388
Demo:

Modifications.turkish.php

// Start CGDT Mod by Nas
$txt['up_late_arent_we'] = 'Geç Kaldık Değil Mi ?.'; // Sabahlarmısınız diyede çevirilebilir
$txt['are_you_the_early_bird'] = 'Çok Erkencisiniz ';
$txt['good_morning'] = 'Günaydın';
$txt['good_afternoon'] = 'Tünaydın';
$txt['good_evening'] = 'İyi Akşamlar';
$txt['shouldnt_you_be_going_to_bed_soon'] = 'Uykuya yakın olmanız lazım degilmiydi?'; // Geceye hoşgeldiniz olarakda çevirilebilir.
$txt['cgdt_message1'] = 'CGDT Mesaj 1 <div class="smalltext">Gösterim zamanı 12:00am , 5:59am</div>';
$txt['cgdt_message2'] = 'CGDT Mesaj 2 <div class="smalltext">Gösterim zamanı at 6:00am to 6:59am</div>';
$txt['cgdt_message3'] = 'CGDT Mesaj 3 <div class="smalltext">Gösterim zamanı at 7:00 to 11:59am</div>';
$txt['cgdt_message4'] = 'CGDT Mesaj 4 <div class="smalltext">Gösterim zamanı at 12:00pm to 5:59pm</div>';
$txt['cgdt_message5'] = 'CGDT Mesaj 5 <div class="smalltext">Gösterim zamanı at 6:00pm to 9:59pm</div>';
$txt['cgdt_message6'] = 'CGDT Mesaj 6 <div class="smalltext">Gösterim zamanı at 10:00pm to 11:59pm</div>';
$txt['cgdt_enable'] = 'Özel Selamları Aktif Et <div class="smalltext">Günün zamanına bağlı olarak forum başlıgında farklı selamlar gösterir. <br /> Mesajlar Aşagıda Belirtilmiştir..</div>';
// End CGDT Mod by Nas

cografik

teşekkürler Alpay... üyeler için ilgi çekici bir özellik olacak.

Özgür

Güzel bir mod. Çıkacak yazıları biraz daha espritüel yaparsanız üyeleriniz kesinlikle seviyor. Teşekkürler Alpay.
So Long

ოկtђ

Quote from: Özgür´ on May 10, 2009, 01:10:28 PM
Güzel bir mod. Çıkacak yazıları biraz daha espritüel yaparsanız üyeleriniz kesinlikle seviyor. Teşekkürler Alpay.

Ciddi üyeleri kaybederiz :D
Süper modifikasyonmuş.Sağol Alpay.

Özgür

Valla benimkilerde şöyle yazıyor

$txt['up_late_arent_we'] = 'Gcenin bu saatinde kimsecikler yoktur';
$txt['are_you_the_early_bird'] = 'Kuş sesleriyle sabahlamayı seviyorsun sanırım ';
$txt['good_morning'] = 'Güzel bir gün ölmek için';
$txt['good_afternoon'] = 'Hala uykunu alamamış gibisin';
$txt['good_evening'] = 'Akşam-ı Şerifleriniz hayrolsun';
$txt['shouldnt_you_be_going_to_bed_soon'] = 'Senin yaşındakilerin bu saatte uyuyor olması gerekmiyor mu?'

Yalnız ben düzenlemiştim biraz. Bu yazılar çıkınca hemen ardında üye adı çıkıyordu. Yani
"Hala uykunu alamamış gibisin Özgür.." gibi
=)
So Long

Alpay

Ben tabi ki orjinaline en yakın kelimeleri düşünerek çevirdim :)
Modifikasyon gayet güzel.. Direkt panelden istediginiz gibi çevirebiliyorsunuz... Yani yazabiliyorsunuz =)

Pяηѕѕ LF

1.1.21 Default

Gökhan | Brestgerfich

Kullandığım temanın index.template.php dosyasında, if ($context['user']['is_logged'])
echo '
<li id="name">', $txt['hello_member_ndt'], ' <em>', $context['user']['name'], '</em></li>';
else
echo '
<li id="name">', $txt['hello_guest'], ' <em>', $txt['guest'], '</em></li>';
kodlarını bulamadım.

İndex.template'i ekte verdim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullandığım Tema: SilentWave

Alpay

Quote from: Pяєηѕєѕ 丂√丂 on May 10, 2009, 05:42:55 PM
bu moda benzer altaki konudaki paylasilan ilede böyle güzel seyler yapabilirz (:

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=188728.0

O nun modifikasyon hali işte zaten ;)

Quote from: Mucize on May 11, 2009, 10:22:07 AM
Kullandığım temanın index.template.php dosyasında,    if ($context['user']['is_logged'])
      echo '
         <li id="name">', $txt['hello_member_ndt'], ' <em>', $context['user']['name'], '</em></li>';
   else
      echo '
         <li id="name">', $txt['hello_guest'], ' <em>', $txt['guest'], '</em></li>';
kodlarını bulamadım.

İndex.template'i ekte verdim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullandığım Tema: SilentWave

Ekte' ki index templatede bul :

<b>', $txt['hello_member_ndt'], ' ', $context['user']['name'], '</b><br />';

değiştir :

<b>',$context['greeting'],'</b><br />';

bul :

echo sprintf($txt['welcome_guest'], $txt['guest_title']);

değiştir :

echo ' <b>',$context['greeting'],'</b>';

Gökhan | Brestgerfich

Yağız...

Advertisement: