News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Бутони вместо текст

Started by Faraonqbg, September 02, 2009, 10:51:59 AM

Previous topic - Next topic

Faraonqbg

Здравейте приятели.
Имам малък проблем с форума си за който искам да ми помогнете. Става на въпрос за пускането на нова тема, нов пост и др. такива.

Принципно темата ми има Иконките, но по някаква странна причина ми излиза само текста. Дори и на английски. Забелязах и,че на демото е така, а и тук. Явно има някакъв начин да си избереш дали да е картинка или само текст, но аз не го откривам. Може ли помощ ?

Иначе темата е Gladiaturs

ПП: Имам отметка на Show buttons as images instead of text и права на файловете 777 и пак не става...
това е адреса hxxp:www.kralstva.pisalka.info [nonactive]

Поздрави,
Faraonqbg

ivo2296

Здравей,

Би ли приложил "картинка" (screen shot) от проблемната област.

ivo2296

Графичния дизайн на "Gladiatus" няма бутони на български, в /Themes/Gladiatus/images/ няма папка с име bulgarian-utf8.

Faraonqbg



Eто, напавих папката и й промених името както ми каза. Вътре са всички изображения... не разбирам какво става..

ivo2296

Опцията "Show buttons as images instead of text" се отнася само за бутоните в дадена тема.

Виж прикачения файл.


За по-големи промени виж там:

http://simplemachines.org/community/index.php?topic=235833.msg1519063#msg1519063

Faraonqbg

#5
Готово, никакъв ефект...
Качвам ти оригинала и едитнатото от мен...

ivo2296

Quote from: Faraonqbg on September 02, 2009, 04:38:22 PM


Eто, напавих папката и й промених името както ми каза. Вътре са всички изображения... не разбирам какво става..

За опциите:

    * Маркирай като прочетени
    * Извести
    * Нова Тема
    * Публикувай нова анкета

няма бутони.


Faraonqbg

ок, благодаря много отново  ;)

Faraonqbg

А да попитам. Как да направя по дефаут новите мнения да са последни ... знам от профила как става, но искам да е по подразбиране като се регистрират.

ivo2296

Quote from: Faraonqbg on September 03, 2009, 04:29:41 AM
А да попитам. Как да направя по дефаут новите мнения да са последни ... знам от профила как става, но искам да е по подразбиране като се регистрират.

В админ панела:

Theme and Layout Settings ---> Member Options ---> Reset all member's current options for this theme или (Change current options for all members using this theme)  и там намери "Покажи най-новите публикации горе."     

Advertisement: