Бутони вместо текст

Started by Faraonqbg, September 02, 2009, 10:51:59 AM

Previous topic - Next topic

Faraonqbg

Здравейте приятели.
Имам малък проблем с форума си за който искам да ми помогнете. Става на въпрос за пускането на нова тема, нов пост и др. такива.

Принципно темата ми има Иконките, но по някаква странна причина ми излиза само текста. Дори и на английски. Забелязах и,че на демото е така, а и тук. Явно има някакъв начин да си избереш дали да е картинка или само текст, но аз не го откривам. Може ли помощ ?

Иначе темата е Gladiaturs

ПП: Имам отметка на Show buttons as images instead of text и права на файловете 777 и пак не става...
това е адреса hxxp:www.kralstva.pisalka.info [nonactive]

Поздрави,
Faraonqbg

ivo2296

Здравей,

Би ли приложил "картинка" (screen shot) от проблемната област.

ivo2296

Графичния дизайн на "Gladiatus" няма бутони на български, в /Themes/Gladiatus/images/ няма папка с име bulgarian-utf8.

Faraonqbg



Eто, напавих папката и й промених името както ми каза. Вътре са всички изображения... не разбирам какво става..

ivo2296

Опцията "Show buttons as images instead of text" се отнася само за бутоните в дадена тема.

Виж прикачения файл.


За по-големи промени виж там:

http://simplemachines.org/community/index.php?topic=235833.msg1519063#msg1519063

Faraonqbg

#5
Готово, никакъв ефект...
Качвам ти оригинала и едитнатото от мен...

ivo2296

Quote from: Faraonqbg on September 02, 2009, 04:38:22 PM


Eто, напавих папката и й промених името както ми каза. Вътре са всички изображения... не разбирам какво става..

За опциите:

    * Маркирай като прочетени
    * Извести
    * Нова Тема
    * Публикувай нова анкета

няма бутони.


Faraonqbg

ок, благодаря много отново  ;)

Faraonqbg

А да попитам. Как да направя по дефаут новите мнения да са последни ... знам от профила как става, но искам да е по подразбиране като се регистрират.

ivo2296

Quote from: Faraonqbg on September 03, 2009, 04:29:41 AM
А да попитам. Как да направя по дефаут новите мнения да са последни ... знам от профила как става, но искам да е по подразбиране като се регистрират.

В админ панела:

Theme and Layout Settings ---> Member Options ---> Reset all member's current options for this theme или (Change current options for all members using this theme)  и там намери "Покажи най-новите публикации горе."     

Advertisement: