Media Player Style

Started by Hkan, August 16, 2009, 04:30:24 PM

Previous topic - Next topic

Hkan

Tema Sitesi Bağlantısı

Media Player Style
Kendi modifikasyonlarına sahip, çift renkli sade ve hoş bir tema.
Şimdilik sadece 1.1.x serisi için | Demo | İlk temam. :)

• Bazı ufak modifikasyonlar, temada mevcuttur. Ancak o modifikasyonları kullanmak istemezseniz, Yönetim (Admin Paneli) > Tema Ayarları kısmında mevcut olan seçeneklerden kapatabilirsiniz.
  • Temada alt bölümleri orijinal SMF tarzında, 2'li tablolar hâlinde ve 3'lü tablolar hâlinde göstermek yönetim panelinden ayarlanabilir.
  • Henüz 2 farklı renk mevcuttur. Yakın zamanda 2 yeni renk, daha sonra da birkaç renk daha eklenecektir.
  • Türkçe ve Türkçe UTF-8 dosyaları, temada mevcuttur.

#Serseri

Aslında Son Mesajlar / Yanıtlar linklerinin ziyaretçiye görünmemesi gerekir :) Birde banner için yer ayarlasaydın daha iyi olabilirdi :)

Hkan

Nasıl gördün şak diye ya? Temayı siteye göndermeden önce her şeyi bitirip kırk kez hatası var mı, eksiği var mı diye kontrol etmiştim. Hiç gözüme çarpmadı. Yarın birkaç değişiklik yapıp 1.1 sürümünü çıkartayım. :P Sağ ol görmemi sağladığın için. :D

Gökhan | Brestgerfich

2.x için ne zaman uyarlanır acaba?

Hkan

Tam bir tarih veremiyorum. 1 - 2 haftaya uyarlarım, en kötü ihtimalle 1 ay sonra uyarlamış olurum. :)

Balaban

hahaha...demoyu temadan daha çok sevdim :D  hele bu konu  :D

Güzel çalışma olmuş... *S e r s e r i'in belirtiği eksikleri giderirsen daha oturaklı bir tema olur.Kullanıcı ziyaretçiyse orada giriş yap ya da kayıt ol yazısı gösterebilirsin mesela.

Bir de burada menü bozuluyor  :-\
.

Hkan

Profilde gönderilen mesajları görüntülerken ben menüde bir bozulma göremedim. Ama IE ile iletiler'e tıklayınca menüdeki hiçbir öge seçili olmadığından kayma oluyor. Ama FF'de herhangi bir problem yok. Zaten oldum olası IE'yi sevmedim. :) Ama mecburen düzelteceğiz.

Deli SİLVANLI

MPStyle-TR-UTF8-Dosyalari.zip [nofollow] (46KB )

MPStyle-TR-Dosyalari.zip (46KB )

Bu 2 dosyayı nereye atıyoz arkadaşlar   ??? ??? :o :o :o

Hkan

"turkish.php" (UTF-8 için "turkish-utf8.php") adıyla bitenleri temanın "languages" klasörüne, "images" klasörü içindeki dosyaları da olduğu gibi temanın images klasörüne atın.

ოկtђ

Kendi modifikasyonlarına sahip, çift renkli sade ve hoş bir tema.

Ya şu modların listesini yazsana bi ?

Güzel tema eline sağlık.

Hkan

Şuan hepsini hatırlamıyorum ama alt bölümlerin sıralanışını 2'li, 3'lü ve standart şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Bölüm ikonlarını, temanın ikonları veya özel ikonlar olarak ayarlayabiliyorsunuz. BoardIndex'te sağ taraftaki son mesajlar bölümünün gösterilip gösterilmeyeceğini ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca logonun genişliğini ve yüksekliğini tanımlayıp bazı tarayıcılarda meydana gelen görüntü bozukluklarını engelleyebiliyorsunuz. Ve bunların hepsi yönetim panelinden yapılıyor. (Cevaptaki gecikme için özür dilerim.)

Advertisement: