Pachet Avatare

Started by -=[Vyorel]=-, October 16, 2009, 02:52:37 AM

Previous topic - Next topic

-=[Vyorel]=-

Am facut si eu un pachet de avatare!

Cum fac sa imi apara la lista de moduri? Din cate am inteles eu fac subiectul aici iar cei de la simplemachines.org imi va pune pachetul acolo?

Astept cateva informatii!

Multumesc!
My mods for SMF - [6].

Relyana

Toate pachetele de modificari noi se trimit spre verificare si aprobare aici

Inainte de a face acest pas insa, asigura-te ca ai citit sfaturile privind regulile ce ar trebui sa fie urmate cand scrii o modificare.

Code Related Guidelines

-=[Vyorel]=-

Degeaba imi dai sa citesc regulile alea, ca nu inteleg nimic. In fine, am verificat pachetul si functioneaza. L-am instalat la forumul meu. Vrei sa-l uploadez pe un site sa ti-l dau si sa vezi daca e facut corect sau nu, sau pot trimit pachetul?
My mods for SMF - [6].

Relyana

Quote from: -=[Vyorel]=- on October 16, 2009, 02:01:54 PM
Vrei sa-l uploadez pe un site sa ti-l dau si sa vezi daca e facut corect sau nu, sau pot trimit pachetul?

Fara suparare Vyorel dar decizia privind crearea si testarea pachetelor de modificari la care lucrezi iti apartine in totalitate.

Am sters mesajul privat primit de la tine fara sa il citesc pentru ca, desi poate nu intelegi engleza, limba romana ar trebui sa o intelegi suficient de bine incat sa imi respecti nenumaratele cereri de a nu imi mai trimite mesaje private nesolicitate si fara subiect.

Relyana

 -=[Vyorel]=- se pare ca ai invatat intre timp cum sa creezi si sa obtii aprobarea pentru un pachet de modificari. Poti marca acest subiect de discutie ca fiind rezolvat ? Mai ai si alte nelamuriri ?

-=[Vyorel]=-

My mods for SMF - [6].

Advertisement: