Pachet de modificari sters

Started by -=[Vyorel]=-, November 06, 2009, 11:09:10 AM

Previous topic - Next topic

-=[Vyorel]=-

Este primul meu mod! A fost o mica greseala la uploadare, iar acum imi apare asa:


Vreau sa reuploadez acel pachet, dar nu pot!

De ce?
My mods for SMF - [6].

Relyana

Traducere :
QuoteAtentie ! Aceasta modificare a fost stearsa din lista de modificari

Se pare ca pachetul tau de modificari a fost sters din site-ul de modificari. Daca a fost initial aprobat, iar apoi a fost sters, a existat cu siguranta un argument solid la baza luarii acelei decizii.

Nu ai primit niciun mesaj privat privind pachetul tau de modificari ?  :)

-=[Vyorel]=-

Quote from: Relyana on November 06, 2009, 12:51:14 PM
Nu ai primit niciun mesaj privat privind pachetul tau de modificari ?  :)
Ba da. Am primit 2 mesaje:

Primul:

QuoteHello -=[Vyorel]=-,

While looking over your customization, we noticed a few problems. Here they are:

    * The package id is listed as Kingworld:Tunedcarsavatars, but should be changed to Vyorel:Tunedcarsavatars to reflect that you are the author. The mod site itself has been updated to reflect this (otherwise you would not be able to upload a modified version)


Could you please fix them and then reply to this message in English?

Thanks.

Iar al 2-lea:

QuoteHello -=[Vyorel]=-,

We note that this package is made by you, however inside the package-info.xml file inside this package, it states <id>Kingworld:Tunedcarsavatars</id>.

Before we can approve this, you have to edit to read <id>Vyorel:Tunedcarsavatars</id> then upload a new file with that in.

Could you please fix this and then reply to this message in English?

Thanks.
My mods for SMF - [6].

Relyana

Echipa smf ti-a adus la cunostinta ca, desi pachetul de modificari este evident creat de tine, id-ul pachetului este listat ca <id>Kingworld:Tunedcarsavatars</id> in loc de <id>Vyorel:Tunedcarsavatars</id>. Desi site-ul de modificari smf a fost actualizat sa reflecte aceasta schimbare, ar trebui ca si tu sa corectezi acel id in pachetul de modificari, altfel nu vei putea sa incarci o versiune actualizata cand va fi nevoie sa faci acest lucru (ceea ce, din cate vad, s-a si intamplat).
Ti s-a cerut in doua randuri sa faci corectia solicitata si sa revii cu un raspuns in limba engleza.

Inlocuieste "Kingworld" cu "Vyorel" in fisierul package-info.xml. :)

-=[Vyorel]=-

Am inteles la ce se refereau. Am modificat pachetul ala, l-am reuploadat acolo si tot asa apare ca fiind sters :(!
My mods for SMF - [6].

Relyana

Quote from: -=[Vyorel]=- on November 10, 2009, 07:57:40 AM
Am inteles la ce se refereau. Am modificat pachetul ala, l-am reuploadat acolo si tot asa apare ca fiind sters :(!

Da reply la ultimul mesaj privat primit de la echipa smf si explica-le asta. ;)

-=[Vyorel]=-

Quote from: Relyana on November 10, 2009, 06:01:04 PM
Da reply la ultimul mesaj privat primit de la echipa smf si explica-le asta. ;)
M-ai blocat la faza asta! Imi poti spune in engleza ce mesaj privat sa le trimit? ;D
My mods for SMF - [6].

Relyana

Quote from: -=[Vyorel]=- on November 11, 2009, 08:23:39 AM
Quote from: Relyana on November 10, 2009, 06:01:04 PM
Da reply la ultimul mesaj privat primit de la echipa smf si explica-le asta. ;)
M-ai blocat la faza asta! Imi poti spune in engleza ce mesaj privat sa le trimit? ;D

Glumesti, nu ?  :o Vrei sa-ti scriu eu mesajele private ?  ???

-=[Vyorel]=-

Lasa ca am trimis eu unul. Sper sa inteleaga! :D
My mods for SMF - [6].

-=[Vyorel]=-

S-a rezolvat! Mi-au aprobat pachetul! :D

Link.
My mods for SMF - [6].

Relyana


Advertisement: