son iletiler sorunu

Started by online24, January 05, 2010, 02:33:17 PM

Previous topic - Next topic

online24

son ileti yollanan bir konu aynı konuya yollandıgında son iletilerde iki mesaj olarak gözüküyor daha önce tek isim çıkardı şimdi ne kadar çok ileti olursa o kadar çok konuya bölünüyor ama tıkladıgımda aynı konuya baglanıyor bunu nasıl ayarlayabiliriz..

online24

resimde oldugu gibi hepsi aynı konuya mesaj yollanmış ama 3 farklı olarak gözüküyor hangisi en son yollanmışsa yeni olarak öle gözüküyor normali tek konuda yeni mesaj işareti çıkması lazım

Gurbet_42

Bu blok oldugu için Simpleportal bölümünde sormalısın sanırım.

online24

sorun ordan olsa dostum ama modikasyonu silip tekrar kuruyorum tekrar aynı.. son iletiler kodları nedir tekrar eskisiyle değiştirsem...

online24

formu silip tekrar yüklememe rağmen sorun devam etmekte simple portalı db den nasıl kaldırım ancak ordan sanırsam sıfırlayabilirim..

Yağız...

Bu sorun modifikasyondan kaynaklanmıyorki... Bir konuya mesaj yazıldığında, "Re: Konu adı" olarak çıkar. Başkası bir mesaj yazdığında da aynı şekilde çıkar. Yani modifikasyonda sorun yok.

online24

ama yeni konu olarak new.gif çıkardı eskiden aynı konudan devam ederdi hocam db den bile şimdi sildim yine olmadı sizin dediğiniz gibi modikasyonda sorun yokmuş simplenin özelliği buymuş bunu nasıl tek konu altında aynı tiny de oldugu gibi çıkartma ihtimalimiz var mı hocam..

Advertisement: