Automatski sadržaj za sve SMF forume

Started by Nikola_, April 08, 2010, 08:08:15 PM

Previous topic - Next topic

Nikola_

Verovatno ste oduvek želeli da imate najnoviji sadržaj na vašem sajtu, blogu ili forumu. Sada imate priliku da se prijavite na najnovi domaći servis koji je napravio A2-Soft Team koji se bavi izradom web aplikacija i modova za smf forume još od 2006. godine.

Trenutno se možete prijaviti da dobijate automatski vesti na vaš forum (podržani su SMF 1 i 2 verzije). Najnovije vesti će se automatski postavljati na vaš forum iz sata u sat. Evo par sličica da vidite kako to izgleda u praksi:


U planu je dodavanje još automatskog sadržaja koji će biti dodavan na Vaš forum ukoliko to želite.

Napomena: pošto je servis nov i u fazi razvoja broj potrebni su nam i članovi tima koji će pružiti podršku i pomoći nam u daljem razvoju ovog servisa.

Bonus: prvih 10 korisnika koji se prijave i nastave da koriste naš servis dobiće besplatnu reklamu na našem sajtu A2-Soft.

Takođe postoje i sadržaji kao što su korsne liste, vremenska prognoza itd. koje možete koristiti na Vašem SMF portalu (ukoliko koristite portal).


Kako Bot radi i kako se prijaviti?
- Prvo je potrebno da se registrujete na ovde
- Nakon toga je potrebno da se prijavite
- Potrebno je da registrujete novog korisnika na forumu koji će postavljati vesti na vašem forumu (možete koristiti i vaše ime ukoliko želite da izgleda kao da ste vi postavili sve te vesti)
- Potrebno je da popunite osnovna podešavanja bota (kao što su tip foruma, adresa foruma, korisnicko ime i sifra preko koje ce bot pristupati vasem forumu)
- Nakon toga cete morati da se verifikujete i time potvrdite vlasništvo nad forumom
- I za kraj je potrebno da upišete ID foruma u kom želite da bot postavlja vesti


Za one koji se ne snalaze baš najbolje sa SMF forumima ID foruma možete videti kada uđete u forum gde želite primati vesti i u vašem adresnom baru možete videti sledeće:
index.php?board=114.0
U ovom primeru ID foruma 114


Za kraj ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili problema slobodno nas pitajte ovde ili nas kontaktirajte putem kontakt forme.

rocknroller

svaka čast, ima li podršku za hrvatski?

Dzonny

Vesti su na srpskom ako na to misliš... :)

rocknroller

Quote from: Dzonny on April 09, 2010, 02:22:10 PM
Vesti su na srpskom ako na to misliš... :)

da na to, prva liga mi s čini stvar, mislim da bi u suštini na forumu treba biti zastupljeno narječje kojem se nalazi. zato pitam.

Samo naprijed sa ovim projektom, nadam se da će se u hrvatskoj u skoro vrijeme pojaviti ovako nešto.

Bob Marley

Zanima me nesto....

Quote- Nakon toga cete morati da se verifikujete i time potvrdite vlasništvo nad forumom

Na koji nacin se vrsi verifikacija?

Dzonny

Quote from: Bob Marley on April 09, 2010, 03:12:31 PM
Na koji nacin se vrsi verifikacija?
Moraš napraviti tekstualni fajl sa određenim imenom i uploadovati ga u root foruma kako bi se verifikovao nalog.

Bob Marley

Ista fora kao i verifikacija google analitike. Hvala ;)

MarkoWeb

U planu su i druge zemlje HR, BA kao i odabir kategorija/oblast iz koje zelite da primate vesti.

Bob Marley

U slucaju da vas host u nekom trenutku zakaze da li bi se to odrazilo na rad foruma koji koristi vaseg bota?

MarkoWeb

Quote from: Bob Marley on April 09, 2010, 07:39:44 PM
U slucaju da vas host u nekom trenutku zakaze da li bi se to odrazilo na rad foruma koji koristi vaseg bota?
U najgorem slucaju prestali bi ste da dobijate nove vesti ;)

rocknroller

Quote from: MarkoWeb on April 09, 2010, 06:16:11 PM
U planu su i druge zemlje HR, BA kao i odabir kategorija/oblast iz koje zelite da primate vesti.

super, kada se to može očekivati?

MarkoWeb

Za sada nemamo takvu informaciju. Ali sobzirom na to koji tip vesti saljemo mogu se koristiti na svim jezicima RS, BA i HR.

rocknroller

ne mogu naći kako se radi vertifikacija?

MarkoWeb

Quote from: Dzonny on April 09, 2010, 03:16:13 PM
Quote from: Bob Marley on April 09, 2010, 03:12:31 PM
Na koji nacin se vrsi verifikacija?
Moraš napraviti tekstualni fajl sa određenim imenom i uploadovati ga u root foruma kako bi se verifikovao nalog.

rocknroller

Quote from: MarkoWeb on April 10, 2010, 12:49:37 PM
Quote from: Dzonny on April 09, 2010, 03:16:13 PM
Quote from: Bob Marley on April 09, 2010, 03:12:31 PM
Na koji nacin se vrsi verifikacija?
Moraš napraviti tekstualni fajl sa određenim imenom i uploadovati ga u root foruma kako bi se verifikovao nalog.

da to sam vidio, tekstualna datoteka sa imenom čega(korisnika)?, s kojom ekstenzijom, i što da piše unutra?

MarkoWeb

Kada se registrujes na servis ima izmedjuostalih i korak za aktivaciju gde ces dobiti ime fajla koji je vidljiv samo tebi i unikatan je.

rocknroller

Quote from: MarkoWeb on April 10, 2010, 02:30:35 PM
Kada se registrujes na servis ima izmedjuostalih i korak za aktivaciju gde ces dobiti ime fajla koji je vidljiv samo tebi i unikatan je.

ja il sam lud ili ne znam, išao sam ponovno pogledati ne vidim nigdje taj korak, dožem do obrazca za unos adrese foruma imena bota i lozinke, unesem lozinku kliknem dalje i on mi vrati ponovno na istu stranicu.

MarkoWeb

Zato sto uneti podaci nisu tacni, kao sto je napisano adresa foruma mora poceti sa http:// a zavrsiti se sa / primer:
http://www.simplemachines.org/community/

Naravno i podaci moraju biti tacni (ime i pass).

rocknroller

Quote from: MarkoWeb on April 10, 2010, 03:05:45 PM
Zato sto uneti podaci nisu tacni, kao sto je napisano adresa foruma mora poceti sa http:// a zavrsiti se sa / primer:
http://www.simplemachines.org/community/

Naravno i podaci moraju biti tacni (ime i pass).

bio mi je razmak viška ispred korisničkog imena.

mladja037

#19
Odlicna stvarcica..... moglo bi za jos nesto da se odradi....

Pozdrav

EDIT:


A kada stize prva poruka?  :PP

Advertisement: