News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Arcade Stats Profil

Started by DoDouLiS, April 18, 2010, 06:00:04 PM

Previous topic - Next topic

DoDouLiS

Στο προφίλ το κάθε μέλους εμφανίζει τα στατιστικά απο το arcade ..
Μου το εμφανίζει 3 φορές.. Προσπαθώ με το Web Developer να βρώ το λάθος αλλά τίποτα..

Καμια ιδέα κανείς?

DoDouLiS

Μήπως μπορεί κανείς να δώσει μια λύση???

Butcher

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα το βρεις με το web developer. Δοκίμασε από το source της σελίδας (ctrl+U). Πήγαινε στο σημείο που το εμφανίζει να δεις αν έχει μπει 3 φορές.

DoDouLiS

Επειδή δεν το βρήκα εγώ να σου προσθέσω εδώ το αρχείο να το δείς??

GoofyX

Το ότι στα εμφανίζει 3 φορές, το web developer δε νομίζω να σε βοηθήσει ιδιαίτερα να βρεις την αιτία. Λάθος είτε στον κώδικα, είτε στο theme υποψιάζομαι.
... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...

DoDouLiS

Επειδή δεν ξέρω πολύ καλά κώδικα , αν τον ποστάρω εδώ θα μπορέσουμε να βρούμε άκρη?

GoofyX

Ναι, κάνε μια δοκιμή.
... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...

DoDouLiS

Για να μην ποστάρω ολόκληρο το κείμενο ( πατώντας Ctrk+u ) ξέρεις σε ποιό σημείο / αρχείο θα βρώ τα στοιχεία για το stats που μου το εμφανίζει 3 φορές..??

Butcher

Κάνε το ένα .txt και attach. Δώσε μας και το profile.template.php του theme που χρησιμοποιείς και σε περίπτωση που δεν έχει αυτό από το default theme.

DoDouLiS

#9
Δεν μπορεσα να βγάλω άκρη..

Δίνει τα 2 αρχεια σε .txt
το source και το profile.template απο το default theme γιατι αυτο που δουλευω δεν εχει profile.template

DONE!

Advertisement: