SMF 2.0 RC4 * modifications persian support

Started by Mehrdad Noori, November 25, 2010, 03:21:25 AM

Previous topic - Next topic

Mehrdad Noori

سلام
در این تاپیک به معرفی مد های اس ام اف دو که با زبان فارسی مشکلی ندارند ، می پردازیم
لطفا دوستان همکاری کنند.

Mehrdad Noori

آیا شما از کد نویسی چیزی نمی دانید و یا کم می دانید ؟
آیا شما دوست دارید به منو ی بالا کلید یا کلید های دلخواه تان را اضافه کنید و نمی توانید کد مورد نظر را به قالب اضافه کنید ؟

خب اشکالی نداره قبلا دیگران این کد ها رو نوشته اند و به صورت یک مد به شما ارائه می دهند .
شما مد مورد نظر رو نصب می کنید بعد به راحتی با استفاده از منو نصب شده بر روی تنظیمات انجمنتان ، هر چند تا کلید که خواستید و با هر نامی می توانید به منوی بالا اضافه کنید .

مزایای مد :

- این مد با زبان فارسی مشکلی نداره و می تونید نام کلید های مورد نظرتان را فارسی قرار دهید .
- کار با این مد بسیار ساده است . کافیست برای هر کلید یک لینک برای انتقال مشخص کنید .
- این مد تقریبا با تمام قالب ها کار می کنه.
- جالبی این مد اینه که قابلیت تعیین زیر کلید یا همون منوی بازشو رو داره . البته اگر خود تم منوی باز شو داشته باشه

این مد رو توی انجمن خودم قرار دادم ببینید :

لینک دانلود :
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=2657;id=155222

Mehrdad Noori

آیا دوست دارید بدون تغییر کد های قالب ، هر متن یا کد مورد نظرتون رو در یک نوار در بالا یا پایین یا بالا و پایین انجمنتون قرار بدید ؟

مد Global Headers and Footers این مار رو براتون بدون یک خط کد نویسی انجام می ده .

کار با این مد بسیار ساده است . کافیست در جعبه ابزار مد که به بخش مدیریت انجمنتون اضافه می شه متن ، کد ، لینک و یا هر چیز دیگری قرار دهید .

این مد خیلی عالی است . تضمینی

لینک دانلود :

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=351;id=160439

mrtarkhan

سلام فکر خوبیه
ولی بیشتر مدها به فارسی سازی نیاز دارند خیلی کم به فارسی سازی نیاز ندارند مثل BBC ها.

دارم رو سایت کار می کنم تا بسته ها و قالب های فارسی رو به صورت دمو بذارم و برای دانلود هم بذارم.

فعلا یکم سرم شلوغه اینقده که فرصت پرداخت پول هاست رو ندارم و عین خیالم هم نیست :)

سایت SMFGRUP این کارو حتما می کنه اما یه خورده دیر دیر.

اگه شما هم این کارو در این تاپیک انجام بدید خیلی خوب میشه اما SMF به انجمن فارسی زیاد اطمینان نداره !!!

موفق باشید
هر پرسش خردمند، نيمي از پاسخ را در خود دارد.((سليمان ابن گاويرول))

Mehrdad Noori

Quote from: mrtarkhan on November 25, 2010, 05:18:35 AM

اما SMF به انجمن فارسی زیاد اطمینان نداره !!!

چرا ؟!!!!!!!

mrtarkhan

هر کی میومد واسه خودش تبلیغ می کرد و اصلا کسی به فکر اس ام اف نبود.

اس ام اف هم کلوهم هرچی مدیرو پست و غیره بود رو ریسیت کرد!
هر پرسش خردمند، نيمي از پاسخ را در خود دارد.((سليمان ابن گاويرول))

Mehrdad Noori

سلام
این بسته به شما کمک می کند تا در هنگام ارسال جدید ، مشاهده قوانین سایتتان را به کاربران پیشنهاد دهید . ساختار این بسته اینگونه عمل می کند که لینک قوانین سایت شما را به عنوان صفحه قوانین در نظر گرفته و در هنگامی که صفحه ارسال مطلب جدید توسط کاربران باز می شود ، بالای کلید ارسال مطلب زیر را نمایش می دهد :
" لطفا قبل از ارسال مطلب قوانین سایت را مطالعه فرمایید "
که با کلیک کاربر بر روی قوانین سایت ، قوانین سایت در زبانه دیگر به نمایش در می آید . نصب این بسته کمک شایانی به نمایش قوانین سایت شما به کاربران و جلوگیری از تخطی نا آگانه آنان می کند .

این بسته فارسی سازی شده است و با نسخه های زیر سازگار می باشد :
1.1.11
1.1.12
RC3
RC4

انتشار یافته توسط :
www.simplemachines.org

فارسی شده توسط  : مهرداد نوری

فایل بسته پیوست شد .

Mehrdad Noori

سلام
یک بسته دیگه رو هم فارسی کردم که براتون قرار می دهم .
این بسته یک پنل به زیر پنل های بخش اطلاعات انجمنتون اضافه می کنه . با عنوان جست و جوی گوگل که دارای که کادر متن هست .
هرچی در کادر متن بنویسید توسط گوگل در دامنه انجمن شما جست و جو می شه .
بسته جالبیه . پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید .
اگر مشکلی هم بود همین جا مطرح کنید .
بسته آپلود شد

Mehrdad Noori

این بسته یک جعبه متن در بخش پروفایل کاربری اضافه می کنه . هر کاربر می تونه متن مورد نظر خودش رو تو این جعبه متن بنویسه و هر کس که وارد پروفایلش بشه این متن رو می بینه .
در کل بسته خوبیه .

نمایش دمو :
www.forum.iranoos.ir

بسته رو خودم فارسی کردم که البته متونش خیلی زیاد بود  ;D
پیوست شد ، دانلود کنید .

Advertisement: