Off Topic - Svaštara

Started by Dzonny, December 21, 2010, 03:56:01 PM

Previous topic - Next topic

Masterd

Ima li netko nekakvu ideju za mod?

Skipper.

Imam ja. Napravi da može da se vidi koji su članovi glasali u anketama i ako može da se vidi za koga i drugi predlog bi bio da napraviš neku statistiku topika (npr. ko je sve postovao, koliko postova, koji su postovi...).
Ako može za 2.0 verziju  ;D
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Masterd

Vidjet ću što mogu. Još nešto?

Groovy™

#1003
Moze i ovo ...

da se oko "avatara" ili cele kucice clana postavi: kada je offline da bude oko "avatara" sivo ili ako je online da bude zeleno ,kao na MSN...sacu da editujem post...imam jos dosta ideja

EDIT: da napravis mod ,da mogu svi postovi ,signature ,avatar ,attache da mu se obrisu odjednom ,primer ...udjes na njegov profil i da imas

Delete all:(pa da odaberes) post ,avatar, attach,signature

@EDIT 1: da kad se neki clan registruje na forum ,da mu se izbacuje poruka: "Vi nemate 'pristup',niste u mogucnosti da saljete PM,da upload avatar i attac" ...isto tako moze i za sledece: hvali vam 20 postova/poruka da bi postavi "Redovan clan"

@EDIT 2: Privatnost profila(profile privacy) da clan moze da zabrani ostalim clanovima(ne administratorima) da mu pregledaju profil ili da izbaci neku poruku pri pregledu profila
da se doda negde pri vrhu foruma (da bude uocljivo) "Nove poruke"

@EDIT 3: Warning mod ...da dodaje na post profilu koliko clan ima warnova ,tj. da kada npr predje 4 warn-a ,da automatski dobije ban na (koliko se podesi ,npr 7 dana)...
i da bude precrtan nick, isto tako i da mu se doda umesto "Post: 123" da bude "Post: Banned" (Crvenim to banned)

@EDIT 4: BBC code za megaupload ,jer nisam video da ima ,isto tako moze i za FB ...npr stavi se link do profila u BBC code

Dzonny

3 - to mi je jedino primamljivo.
Ne znam uopšte kako funkcioniše prepoznavanje banovanih korisnika, pošto vidim da ne postoji is_banned varijabla.

EDIT:
Za 2.0 verzije:

if($message['member']['is_activated'] > 10 && !$message['member']['is_guest'])

Nisam probao, ali mislim da je to :)

Cola-Coca

Quote from: Masterd on March 14, 2011, 03:31:11 PM
Ima li netko nekakvu ideju za mod?

Imam ja da napravis mod koji ce imat BBC code za upload slika kad radim post.
Sajt od slika samo da nije: tynipic niti imagesack.us  .

Hvala  :)
I LOVE SMF

Masterd

Radim na tome, steven80. Imam ja jednu ideju. Megaupload Post Upload! Samo, ne znam gdje da nađem sliku za gumb.

Cola-Coca

Quote from: Masterd on March 15, 2011, 07:51:42 AM
Radim na tome, steven80. Imam ja jednu ideju. Megaupload Post Upload! Samo, ne znam gdje da nađem sliku za gumb.

Dobar je i taj mod mada neznam koliko ce se koristit zato jer svi vole biti prvo regani kao free useri na megaupload pa onda podizu stvari na taj server.

Samo kada bi napravio taj mod za slike bilo bi super jer imaju ti modovi ali od imageshack.us i od jos nekih sajtova mada mi se niti jedan nesvidja sajt kojeg su stavili za slike u tim modovima. Trebao bi naci neki ex-yu sajt za upload slika primjer: zaslike.com ili fotorola.com ili slike.com pa za njih napravit taj mod ili neki strani priomjer: http://www.qfqy.com/
I LOVE SMF

Groovy™

Evo za megaupload 
Imam ideju za bas jos dosta modova, ali to ce ostati za mene ...kad naucim PHP dovoljno da sam napravim svoj mod  :laugh:


Masterd


Cola-Coca

#1010
Quote from: Masterd on March 15, 2011, 08:47:26 AM
Treba mi gumb.
Zasta ti treba "gump" za slike ?
Ako je za slike evo ovdje gump:

I LOVE SMF

Cola-Coca

#1011
Shakira Waka - Waka - This Time for Africa (VELIKA LAZ)

Dali ste znali da je Shakira kopirala pjesmu svjetskog prvenstvar u Africi "Waka,Waka - This time for Africa" ?

Za sve one koji nisu znali imaju Original od Kamerunske grupe god. 1980 ovdje:

LINK:
http://www.youtube.com/watch?v=LHV7gmT5m8I

Pjesma je dugacka oko 11 minuta i u samom pocetku neizgleda kopija ali je pogledajte nakon 7 minute. Znaci od 7 minute gledajte pa cete vidjet da je Shakira obicna kopija ;)


Na ovome videu vidjet cete kako Shakira Laze kako je dosla na ideju da napravi "Waka, Waka"

LINK:
http://www.youtube.com/watch?v=rHBx-VtygsE&feature=related

Grupa koja je napravila "Waka, Waka - This Time For Africa" se zove " Zaman - Zamina "
i Dominikanski pjevac "Wilfrido Vargas" je kopitrao prvi tu pjesmu davne 1981-82 godine.
Link od njegove pjesme ovdje:

LINK:
http://www.youtube.com/watch?v=Lm0gvm7DfwE

I LOVE SMF

Masterd

Treba mi gumb i za Megaupload.

Cola-Coca

I LOVE SMF

Masterd

Isti onakav kao za slike samo u Megaupload stilu. 

rocknroller


▓▒RapidBelgrade▒▓

#1016
Quote from: Masterd on March 15, 2011, 10:31:49 AM
Isti onakav kao za slike samo u Megaupload stilu.

evo ako ovo odgovara



ili manja



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Masterd

To bi bilo to, Rapid, ali imaš li nešto malo "modernijeg" stila?

▓▒RapidBelgrade▒▓

#1018
aj da vidim

to mi je sa mog banera   


edit:   mozda ovako nesto




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Masterd

Nadam se da ćeš uspjeti nešto pronaći.

Advertisement: