News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Preopterećen server

Started by dan555, April 16, 2011, 09:23:43 PM

Previous topic - Next topic

Groovy™

Quote from: RapidBelgrade™ on April 28, 2011, 04:12:53 PM
Quote from: Groovy™ on April 28, 2011, 04:07:24 PM

Taman sam hteo da narucim ,kad ono vidim cPanel mesecno se placa 17 $   :-X....moze li ikako bez cPanel-a tj pre nekog drugog programa da se radi .. ?

moze naravno...    trazi da ti instaliraju directAdmin   on se ne placa....

Preko direct admina ja mislim da ne moze da se radi backup baze podataka...ako se ne varam ...kao kod cPanela preko phpmyadmina

http://www.directadmin.com/ 

▓▒RapidBelgrade▒▓

#41
LOL   a sto ne bi moglo?   znas li ti kako ti paneli rade uopste kad tako pricas? 

ako mislis da ne moze  onda plati licencu za cPanel...   


pogledaj pri dnu slike  mozda promenis misljenje




My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Groovy™

#42
Ne znam , nisam ovo nikad koristio ...ali kaze mi prijatelj da ovo nista ne valja...tj da se tesko radi backup ...

EDIT: Gledao sam demo...nadam se da je tako...i da ce biti sve ok

▓▒RapidBelgrade▒▓

Quote from: Groovy™ on April 28, 2011, 04:27:40 PM
Ne znam , nisam ovo nikad koristio ...ali kaze mi prijatelj da ovo nista ne valja...tj da se tesko radi backup ...

EDIT: Gledao sam demo...nadam se da je tako...i da ce biti sve ok

pa vidi,  da je ko cPanel   nije....     nema nekih pluginova koji tebi i ne trebaju tako da ne znam sta da ti kazem   
neces da platis cPanel  ja sam ti dao najbolje resenje   
ima drugih panela koji su besplatni ali nisu ni prici DirectAdminu i puni su rupa pa moze i steven80 da te hakne :) (joke)

nije ni Direct siguran al je najsigurniji od besplatnih....  tako da kolko para tolko muzike...  uvek bilo i bice....



My working day begins with awakening drink coffee and then steal all day...

Dzonny

Groovy, ja koristim Kloxo panel, prilično je lagan za korišćenje, i ima sve funckije kao i Cpanel, samo što se jelte ne plaća :)
Ako ti treba preporuka za dobar vps javi se :)

Advertisement: