<< Reklamiraj-Server >>

Started by mr.Curiosity, May 07, 2012, 01:20:00 PM

Previous topic - Next topic

mr.Curiosity


Reklamiraj Server


www.reklamiraj-server.netne.net

Novootvorena web-stranica koja je napravljena iskljucivo za promociju SAMP,CS,CoD servera.

Svaki Oblik Promocije je u potpunosti besplatan.

Na nasem Web siteu je dostupna zamjena i kupoprodaja servera.

Web-Site je nedavno poceo sa radom i treba nam puna podrska.

Svim clanovima , tako i gostima je dostupan puni sadrzaj.

Jedini uslov , prije nego sto krenete sa promocijom vaseg servera je REGISTRACIJA!

Svakom pojedinacnom posjetiocu dostupan je puni sadrzaj foruma.Za sve nejasnoce obratite se administrator teamu unutar foruma.

Sa postovanjem Curiosity

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

mr.Curiosity

Sve prijedloge,ideje,pitanja mozete ostaviti u komentaru.

Sa zadovoljstvom cu Vam odgovoriti ili obrazloziti nesto ... :)

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

phaenomeN

Onako,  unaprijed vidim 500 članova registrovanih, 502 teme (500 reklamiranja + 2 teme za pravila), i od svega toga, 3 aktivna člana :) Forum nema nikakav cilj, ne možeš dobiti stalne članove, itd.

Ostavi link ka Džineru u footeru, i nije Dziners studio već Dziner... i nisi ti ovdje ništa editovao osim header dijela, i to si samo bg i logo izmjenio.

mr.Curiosity

Vidim da ovdje ima osoba koje me pokusavaju nasmijavati...

Pravit cu se da ovaj komentar ne postoji ... :)

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

NaneK

Quote from: mr.Curiosity on May 07, 2012, 05:07:21 PM
Vidim da ovdje ima osoba koje me pokusavaju nasmijavati...

Pravit cu se da ovaj komentar ne postoji ... :)

Tražio si prijedlog, ideju, pitanja, kritike i dobio si ih.
S toga je tvoj komentar ovdje bezobrazan.

Slažem se sa ovim što je phaenomeN napisao.

Misa95

Ne vide se slova š, č, ć, đ , ž

mr.Curiosity

Quote from: NaneK on May 08, 2012, 01:08:56 AM
Quote from: mr.Curiosity on May 07, 2012, 05:07:21 PM
Vidim da ovdje ima osoba koje me pokusavaju nasmijavati...

Pravit cu se da ovaj komentar ne postoji ... :)

Tražio si prijedlog, ideju, pitanja, kritike i dobio si ih.
S toga je tvoj komentar ovdje bezobrazan.

Slažem se sa ovim što je phaenomeN napisao.

Ma nemam ja nista protiv toga.. Ali moze lijepo reci,ne ko neki manijak tu naglabat... :/  A izmedjuostalog Pokazi nam svoj site da vidimo ... To me nervira. Nek on gleda druge, a on ... :S   . Mozemo se lijepo posavjetovati,ispraviti... A ne biti bezobrazni...


Quote from: Misa95 on May 08, 2012, 01:08:56 AMNe vide se slova š, č, ć, đ , ž

Popravljeno drug :)







Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

Misa95

Sledece :D
1. Ne svidja mi se ono na dnu u footeru onaj link sajta. Napisi to lepse.
2. Kada si kao gost, i gledas portal pise Hi, Guest (to prevedi) i ispod stoji ova slicica: http://reklamiraj-server.netne.net/adkportal/images/noavatar.jpg koja je stvarno ruzna :P Promeni je, veruj mi :)
3. Stvarno je glupo da pise Theme by DzinerStudio ---> Edited by Curiosity Da vidis ja sam ovu temu izmenio, cak nisam ni napisao edited by misa95, kamoli da sam uklonio theme by dziner studio. A ti si na ovoj temi izmenio samo logo i header, ima na milion stvarcica koje mogu da se izmene. Ja menjam uvek main_block.png, footer, header, sirinu foruma itd. I tek onda mozes da napises Edited by Curiosity

mr.Curiosity

Quote from: Misa95 on May 08, 2012, 05:19:02 AM
Sledece :D
1. Ne svidja mi se ono na dnu u footeru onaj link sajta. Napisi to lepse.
2. Kada si kao gost, i gledas portal pise Hi, Guest (to prevedi) i ispod stoji ova slicica: http://reklamiraj-server.netne.net/adkportal/images/noavatar.jpg koja je stvarno ruzna :P Promeni je, veruj mi :)
3. Stvarno je glupo da pise Theme by DzinerStudio ---> Edited by Curiosity Da vidis ja sam ovu temu izmenio, cak nisam ni napisao edited by misa95, kamoli da sam uklonio theme by dziner studio. A ti si na ovoj temi izmenio samo logo i header, ima na milion stvarcica koje mogu da se izmene. Ja menjam uvek main_block.png, footer, header, sirinu foruma itd. I tek onda mozes da napises Edited by Curiosity



Poslusat cu tvoje savjete :) 

Zelite poptpuno besplatno reklamirati svoj server?
Posjetite  www.reklamiraj-server.netne.net
Ocekujemo Vas!

phaenomeN

Quote from: mr.Curiosity on May 07, 2012, 05:07:21 PM
Vidim da ovdje ima osoba koje me pokusavaju nasmijavati...

Pravit cu se da ovaj komentar ne postoji ... :)

Ma možeš se ti praviti kao da me ni nema na ovom forumu, ali kad imaš forum koji je na nekom subdomenu, koji ima preružan dizajn (mislim na ovaj header dio koji si ti mijenjao), i koji ima neke također ružne fontove, koji je namijenjen reklamiranju servera a ima milion drugih nebitnih stvari, i u kat. CoD uopšte nema potforuma za reklamiranje, čiji vlasnik nije u stanju da u znak zahvalnosti ostavi link do DS sajta (inače, kreatora teme), i čiji vlasnici dodaju sebi postove:







I kad se sve to uzme u obzir, ovdje nas može nasmijati jedino tvoja tema i tvoje bezobrazno ponašanje :)

Ja sam ti bio samo rekao, da nećeš uspjeti, i ja još uvijek stojim iza toga... nećeš nikada privući stalne članove... možda samo tvoje ortake tako što ima daš admina ;)

QuoteMa nemam ja nista protiv toga.. Ali moze lijepo reci,ne ko neki manijak tu naglabat... :/  A izmedjuostalog Pokazi nam svoj site da vidimo ... To me nervira. Nek on gleda druge, a on ... :S   . Mozemo se lijepo posavjetovati,ispraviti... A ne biti bezobrazni...

Lijepo sam ti i rekao...
I mene nervira što si napisao da si editovao temu, sad kao ti neki dizajner... pa opet ti ništa ne govorim... ali nebitno.
Predstaviću ja svoj forum, samo polako... trenutno sam u nekoj frci i nije me bilo par dana (što možeš i provjeriti), i hosting je nešto pukao, ali čim se sredi, obećavam da ću predstaviti ;)
Inače, imaš moj portfolio na www.vedadganic.com koji ne radi zbog hostinga.
I da, jedino si ti ovdje bezobrazan... kritike posmatraš odmah kao da sam te izvrijeđao... opušteno drug, ne želim ti ništa loše, samo sam ti odmah rekao da nema nikakav cilj forum, i da nećeš dobiti stalne članove.
Ajde poz :)

Nitrix:)

Ovo mi jedino nije jasno..




Ukupno 31 clan..
Prisutnih pise 35+10 sakrivenih..


Quote from: phaenomeN on May 07, 2012, 04:54:44 PM
Onako,  unaprijed vidim 500 članova registrovanih, 502 teme (500 reklamiranja + 2 teme za pravila), i od svega toga, 3 aktivna člana :) Forum nema nikakav cilj, ne možeš dobiti stalne članove, itd.

Ostavi link ka Džineru u footeru, i nije Dziners studio već Dziner... i nisi ti ovdje ništa editovao osim header dijela, i to si samo bg i logo izmjenio.
Ovaj post ne svataj kao posprdnju, vec kao savjet.

Zuća

to su fake clanovi...tj. postoji mod koji dodaju fake clanove

Prometheuss

Interesantna tematika foruma,ali tematika koja nemoze privuci stalne clanove ...

ShoneLudi

Dragi ljubitelji zabave, NooBot event admin tim je za vas i ovaj put pripremio neograničenu količinu zabave. Ovoga puta se radi o seriji mini evenata koji će se organizaovati u toku cele večeri. Nakon toga vas vozimo autobusima na žurku i ogromnu količinu alkoholnih pića dok slušate odličnu muziku NooBot DJ-eva. Naravno, najbolje očekuju nagrade i čast da po 15 minuta oni biraju muziku koja će se puštati na žurki. Očekujemo vas u velikom broju i nadamo se odličnoj zabavi. Svi na NooBot 13.9. u 19h.
ww hxxp:w.noobot.info [nonactive]

stefan357965

Quote from: Prometheuss on June 15, 2012, 10:06:19 PM
Interesantna tematika foruma,ali tematika koja nemoze privuci stalne clanove ...

Slazem se, nije dovoljno aktuelna tema...

ShoneLudi





Naziv Servera: NooBot RolePlay
Forum: hxxp:www.noobot.info [nonactive]
NooBot Launcher: hxxp:www.noobot.info/download [nonactive]
TeamSpeak 3 IP: 151.80.108.105

LimuN2

Obavještavamo sve da je otvoren novi server po imenu Global Elite.
Potrebni su nam lideri, gamemasteri i admini.

HostName: Global Elite Roleplay - Server otvoren
Address: 217.182.53.217:7798
Players: 0/50
Teamspeak 3 : 217.182.53.217:9993

Server ima mnogo unikatnih sistema, dodjite i uvjerite se.

Vas Global Elite.

Advertisement: