News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

izrada theme

Started by alen, September 04, 2012, 02:41:57 PM

Previous topic - Next topic

alen

Čao svima


Mene zanima dali bi ko hteo da mi napravi dizajn za smf 2.0..
Voljan sam platit ako bude cijena koliko toliko normalna za moje zahtjeve. Ako je ko nek za to nek mi se javi...ja mu kažem želje a on meni cijenu pa čemo dalje pričati.


poz

Branko.

Dobrodošao na SMF!
Ako si pregledao sve free teme i ako nisi našao odgovarajuću, onda vrijedi razmišljati o plaćenoj temi.U ExYu dijelu to radi Madzgo a ima ih još...
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Madzgo

Branko, hvala na preporuci.

A evo cijena i za ostale, da znate :)
Cijene za SMF teme se kreću od 100$ pa na više, evo primjera:

Need custom Theme for my forum - pogledajte ponudu ARG-a (zadnji post). Tu temu sam ja uradio za 70$ za dva dana - http://www.kilen9999.com/

Takođe prvi post ovdje, nudi 100$. Takođe sam ja odradio temu.

Uglavnom, ja teme radim za 50€ (na moneybookers) ili 65€ (ako koristite paypal). Cijena može da se koriguje u zavisnosti od zahtjeva.

Skipper.

Madžgo je do sada odradio 2 teme za moje forume tako da ima moju preporuku.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Branko.

Njemu vjerovatno ne treba nešto komplikovano, možda neki detalji koji će tu temu učiniti, da se tako izrazim, "njegovom".Može mu staviti i custom copyright itd.Tako se ostavlja prostor za eventualnu korekciju cijene.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Madzgo

Quote from: Branko. on September 05, 2012, 08:15:11 AM
Njemu vjerovatno ne treba nešto komplikovano, možda neki detalji koji će tu temu učiniti, da se tako izrazim, "njegovom".Može mu staviti i custom copyright itd.Tako se ostavlja prostor za eventualnu korekciju cijene.
Da, naravno.
Ja sam izvukao cijenu koja je za prosječnu custom temu - koja obično zahtijeva promjene u 3-4 templejta.

U slučaju jeftinije varijante ja radim sa grafikom, CSS-om i početnom stranicom. Za tu cijenu bi se mogli dogovoriti, takođe sam popustljiviji prema domaćim ljudima sa kojima se lako sporazumijevam :)

Quote from: Skipper. on September 05, 2012, 07:49:42 AM
Madžgo je do sada odradio 2 teme za moje forume tako da ima moju preporuku.
Još jedna i dobijaš jednu gratis :D

Skipper.

Čujemo se na skajpu ovih dana, imam još jedan forum gde mi treba tema ;)
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Advertisement: