News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Problem s oglašavanjem.

Started by armada1987, November 13, 2012, 04:25:52 AM

Previous topic - Next topic

Branko.

To nije taj koji ja koristim. Vidim da ima sličan koji koristi isti sajt i bazu a naziv identičan mom opisu. Moja greška, trebalo je ovaj http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1547
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

armada1987

Nije zlato sve sto sja.

Branko.

Ako zadovoljava onda je problem riješen. Meni lično je onaj drugi pogodniji. :)
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

armada1987

Nije zlato sve sto sja.

Branko.

#24
Deinstaliraj ga onda i stavi ovaj koji ja koristim (vidim na tvojoj slici dolje lijevo njegov zip)

EDIT: Evo i prevod Stop Spammer
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

armada1987

je to je taj, taj sam instalirao tocno koji je na slici tako sheban ocito? a zasto? pitaj boga mozda tema?

a evo i kad idem deinstalirat?
Nije zlato sve sto sja.

Skipper.

Koji jezik koristiš na forumu? A prema poslednjoj slici očigledno je i da si loše instalirao mod.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

armada1987

engleski, pa instalirao sam kao i svaki do sada.
Nije zlato sve sto sja.

Branko.

Ukoliko nisi instalirao još neki mod poslije, onda si imao i kod instalacije prijavljene ovakve greške. Drugim riječima instalacija bez greške= deinstalacija bez greške.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Dzonny

Rekao bih da je Stop forum spam modul za nijansu bolji, jer zahteva manje izmena u izvornom smf kodu, a na kraju krajeva za bazu koriste isti servis - Honey Pot, ako se ne varam, tako da je samo način integracije različit, dok je stepen uspešnosti zaštite od spamera isti pošto se koristi ista baza za proveru da li je neki korisnik spamer ili ne. Mislim da ću i sam početi da koristim Stop forum spam ako mi se nastavi registracija spamera.

armada1987

Quote from: Branko. on November 15, 2012, 06:17:30 PM
Ukoliko nisi instalirao još neki mod poslije, onda si imao i kod instalacije prijavljene ovakve greške. Drugim riječima instalacija bez greške= deinstalacija bez greške.

jednom sam se opekao i nikad vise, detaljno sam pregledao da li ima errora i nije bilo, da ljudi ovo je mod stop forum spam , koji baca errore pri deinstalaciji.
Nije zlato sve sto sja.

Branko.

Quote from: armada1987 on November 16, 2012, 03:23:10 PM
...da ljudi ovo je mod stop forum spam , koji baca errore pri deinstalaciji.

Nije uputno iznositi takve zaključke bez obzira što autor mod-a vjerovatno ne prati naš forum. Sve modifikacije objavljene na oficijelnoj stranici prolaze kompletnu i strogu provjeru prije odobravanja.Evo ti suprotan dokaz, testirano prije 10min...
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

armada1987

ma ne kuzim vise nista, i nije mi bitno sad ko je bio oprezan i neoprezan, kako da se ja tog moda sad rijesim, i idalje stoji pitanje kako zaustavit onog gada spamerskog?
Nije zlato sve sto sja.

Domacc

Kod sebe sam instalirao na SMF 1.1.16 uspješno mod u privitku (Na Hrvatskom jeziku mi je forum.) i za sad nema im ni traga ni glasa ;)

Pozdrav

Branko.

Quote from: Dzonny on November 13, 2012, 11:57:10 AM
... pitanja pri registraciji koja su na srpskom jeziku...

Quote from: Sklerozica on November 14, 2012, 01:44:47 PM
..Isto se i meni dogodilo pa sam dodao još jedno pitanje .... i više nema botova.
Quote from: Dzonny on November 16, 2012, 06:29:48 AM
....Stop forum spam modul .. stepen uspešnosti zaštite od spamera ...koristi ista baza za proveru da li je neki korisnik spamer ili ne. Mislim da ću i sam početi da koristim Stop forum spam ako mi se nastavi registracija spamera.
Quote from: Domacc on November 16, 2012, 06:08:54 PM
Kod sebe sam instalirao na SMF 1.1.16 uspješno mod u privitku (Na Hrvatskom jeziku mi je forum.) i za sad nema im ni traga ni glasa ;)

Pozdrav
I sam možeš izvući zaključak.... svako je riješio problem na neki od opisanih načina. Nema nikakve prepreke da i ti to uradiš.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

armada1987

mah budem se snašao vec nekako
Nije zlato sve sto sja.

Advertisement: