Smf 2.1 hakkinda bilgi istiyoruz

Started by Seyit replikacep.com, September 27, 2018, 02:39:55 PM

Previous topic - Next topic

Seyit replikacep.com

Merhaba   smf 2.1  beta 3 den sonra  beta 4 ile rc birlestirildi dendi

Sorunlar bi turlu bitmiyor galiba gecenlerde baktim githupt 3 sorun kalmisti simdi baktim  11 e cikmis daha rc 1 cikmadan rc 2  bolumu acilmis   once bi rc yi cikartin  ondan sonra rc 2 deyin  cok mantiksiz

2.1 in kaderi sonsuz sorunlar olacak galiba

Sizce neden cikmiyor  elestiri ve önerileriniz nelerdir :)

tarantula901

githup diye bir site var orada sizde sorunlara destek vererek daha hızlı bir şekilde çıkmasına vesile olabilirsiniz.

Seyit replikacep.com

Quote from: tarantula901 on December 02, 2018, 03:37:29 PM
githup diye bir site var orada sizde sorunlara destek vererek daha hızlı bir şekilde çıkmasına vesile olabilirsiniz.

Swnden baskaai cvp yazmaz zaten sende 3 ay sonra yazarain cvp hahahaha

tarantula901

Quote from: Replikacep on December 03, 2018, 05:29:47 AM

Ne demek istediğinizi anlamadım.

drcihann

Githup'dan bakmanızı öneririm, başka bir şey öneremem sanırım :D

Antes

Ya sen bilgi isteme gözünü seveyim, google translate ingilizcen ile insanların vaktini çalıyorsun başka da bi işe yaradığın yok. Eğer kod okumayı, GitHub sistemine biraz hakim olsaydın, yeni sürümün yakın zamanda çıkacağını anlardın. Aynı zamanda birazcık kültür sahibi olsan, bu dönemin yeni yıl (Christmas) dönemi olduğunu bilir, geliştiricilerin ve yapımcıların bu süreçte tatilde veya tatil hazırlığında olduğunu anlayabilirdin.

Quote from: tarantula901 on December 03, 2018, 12:30:28 PM

Boşver kendi de anlamıyor zaten ne demek istediğini. Adam ekipten ayrıldığımı bile anlayamadı 1,5-2 senede hala temalarını/modlarını onaylatmak için bana mesaj atıyor.

Seyit replikacep.com

Quote from: Antes on December 10, 2018, 10:10:12 AM

Ya sen bilgi isteme gözünü seveyim, google translate ingilizcen ile insanların vaktini çalıyorsun başka da bi işe yaradığın yok. Eğer kod okumayı, GitHub sistemine biraz hakim olsaydın, yeni sürümün yakın zamanda çıkacağını anlardın. Aynı zamanda birazcık kültür sahibi olsan, bu dönemin yeni yıl (Christmas) dönemi olduğunu bilir, geliştiricilerin ve yapımcıların bu süreçte tatilde veya tatil hazırlığında olduğunu anlayabilirdin.

Boşver kendi de anlamıyor zaten ne demek istediğini. Adam ekipten ayrıldığımı bile anlayamadı 1,5-2 senede hala temalarını/modlarını onaylIk için bana mesaj atıyor.

Kardesim ben bu konuyu  actigimdan bu yana 120 gun  gecmistir yenimi cvp yazmak aklina dustu

Rc nin cikacagini su anda bende  biliyorum

Google ile cevirmek   konusuna gelince senin gibi benciller yuzunden herkesin vakti bosa gidiyor  2 bisey biliyosun diye biyerlerin kalkmis

Kabahat bende ki seni adam sandik  bundan sonra benim actigim konulara  cvp yazarsan  sana  kullanacagim kelimeler farkli olur

Konuyu actigim tarih Eylül 27, 2018, 02:39:55 ÖS »  bu zamana kadar antes nerdeydin   

Bu arada ekip den ayrildigini nerden bilelim konu acipta duyuru yaptinmi
Senimi takip ediyoruz antes ne halt yiyor diye hahahaaa cok sey yazarimda  neyse
Eylül 27, 2018, 02:39:55 ÖS »

Madem sana pm atmisim niye cvp yazmadin  bu konu ile ben ilgilenmiyorum ben ekipten ayrildim  bana yazma diyebilirsin  tabi sana  atinlan pm ler s×××n de olmadigi icin  hakli oluyorsun
Iyiki bi ingilizcen var  antes   bilmeyene saygi goster önce 
Adamlar tatildeymis yil basiymis vs  kultur ogrenecekmisim  yaf sen  nasil konusuyorsun 
Yaptigin aşalamak  antes  senin    ingilizcen batsin antes senin   iyiki ogrenmissin

Kimseyi aşalayici konusamazssin  antes onca yillar smf ekibinde yer almis birisi olarak bunlar sana yakisiyormu  konuyu okumadan  dinlemeden anlamadan  alay edip aşalayici konusuyorsun  4 ay gecmis asa yukari konuyu ben actigimdan bu zamana ayip senin yaptigin

Seyit replikacep.com

Mehmet senin yazdigin her cvp ta birileriyle tartisiyorum  bilerek yapiyorsun  bide tanimiyorum ayagi yapiyorsun olduruyorsun beni :)
kardesim  3 ay sonra cvp yazmissin benim konuyu actigim da beta 4 ile rc  arasi bir donemdi
Ne adamsin ya sen githup tan bakmami oneriyormus cvp lara bak ya sanki kendi hic baktida githup a  :) arkadas  ne adamsin  6 yillik arkadasimsin bisey diyemiyorum tip sustum

Seyit replikacep.com

Quote from: Antes on March 04, 2018, 04:38:40 AM
Bende gönüllü olarak çalıştım, bu bir bahane değil... Ben nasıl ki Curve2'yi adam edip responsive özellik eklediysem diğer geliştiriciler de aynı sürede en azından RC'yi yayımlamış olabilirlerdi.

Şimdi diyeceksiniz ki bu insanların işi gücü var, ee benim de var, ben bu süreçte SMF'yi geliştirdim, Marketing bölümünde çalıştım, Lunarfall'ı geliştirdim, TÜBİTAK projesi yaptım, Yüksek Lisans 'ımı bitirdim ve tezimi yazdım. Bahaneler çok rahat bulunur, Elkarte daha küçük bi ekip ile daha çok kod yazdı demek ki var bi şeyler diyin (en azından).

Bak bu alinti yaptigim yerde farkli konusuyorsun  simdiki konuda farkli konusuyorsun antes   4 duvarin yok antes gunun gununu tutmuyor antes

Bidaha aşalayici konus acarim agzimi yumarim gözümü  antes

Antes

Quote from: Replikacep on December 10, 2018, 12:16:16 PM
Bende gönüllü olarak çalıştım, bu bir bahane değil... Ben nasıl ki Curve2'yi adam edip responsive özellik eklediysem diğer geliştiriciler de aynı sürede en azından RC'yi yayımlamış olabilirlerdi.

Şimdi diyeceksiniz ki bu insanların işi gücü var, ee benim de var, ben bu süreçte SMF'yi geliştirdim, Marketing bölümünde çalıştım, Lunarfall'ı geliştirdim, TÜBİTAK projesi yaptım, Yüksek Lisans 'ımı bitirdim ve tezimi yazdım. Bahaneler çok rahat bulunur, Elkarte daha küçük bi ekip ile daha çok kod yazdı demek ki var bi şeyler diyin (en azından).

Bak bu alinti yaptigim yerde farkli konusuyorsun  simdiki konuda farkli konusuyorsun antes   4 duvarin yok antes gunun gununu tutmuyor antes

Ben hala söylediğim şeyin arkasındayım, yayımlanmış olması gerekirdi. Fakat Bu süreçte sürekli yeni sorunlar RC1 listesine eklendi, eklenmedi mi ? Gayette eklendi. Bunu sende bal gibi biliyorsun. Süreci takip etmek konusunda sıkıntı yaşıyorsun ve vitrinde gördüğü oyuncağı futursuzca isteyen bir çocuk gibi baş ağrısından öteye gidemiyorsun, ben sana SMF`ye takıl kal demiyorum, git phpBB kullan, ne bileyim X yazılımını kullan...

Benim sana cevap vermek bugün aklıma gelmedi ama saçma ısrarlarını anlamsız bulduğum için sus payı verdim sana başka bi şey değil :)

Son olarak o bildiğim iki şeyden bi tanesi ingilizce ki beni ekibe dahil etmeye yetti, ikincisi ise HTML5/CSS3 (UX), ki bu da bana Front-End Developer olmam için yetti... Birilerinin yaptıklarını yapacak seviyede değilseniz lütfen eleştirinizi de aynı seviyede tutun.

Ağzınızı açtığınız anda hesabınızın kapatılacağını da bilin, ben ekipte olmayabilirim ama tek mesajım ile hakaretleriniz son bulur, ekipten sizinle ilgili ne kadar mesaj geldiğini bilmiyorsunuz, insanlar bana whatsappdan bile mesaj attığı günler oldu bu kişi ne demek istemiş diye :) Bence her konuda kaplan kesilmeden önce eksiklerinizi gidermek için çalışın, kişisel gelişim önemlidir.

Seyit replikacep.com

Quote from: Antes on December 10, 2018, 12:40:19 PM
Quote from: Replikacep on December 10, 2018, 12:16:16 PM

Ben hala söylediğim şeyin arkasındayım, yayımlanmış olması gerekirdi. Fakat Bu süreçte sürekli yeni sorunlar RC1 listesine eklendi, eklenmedi mi ? Gayette eklendi. Bunu sende bal gibi biliyorsun. Süreci takip etmek konusunda sıkıntı yaşıyorsun ve vitrinde gördüğü oyuncağı futursuzca isteyen bir çocuk gibi baş ağrısından öteye gidemiyorsun, ben sana SMF`ye takıl kal demiyorum, git phpBB kullan, ne bileyim X yazılımını kullan...

Benim sana cevap vermek bugün aklıma gelmedi ama saçma ısrarlarını anlamsız bulduğum için sus payı verdim sana başka bi şey değil :)

Son olarak o bildiğim iki şeyden bi tanesi ingilizce ki beni ekibe dahil etmeye yetti, ikincisi ise HTML5/CSS3 (UX), ki bu da bana Front-End Developer olmam için yetti... Birilerinin yaptıklarını yapacak seviyede değilseniz lütfen eleştirinizi de aynı seviyede tutun.

Ağzınızı açtığınız anda hesabınızın kapatılacağını da bilin, ben ekipte olmayabilirim ama tek mesajım ile hakaretleriniz son bulur, ekipten sizinle ilgili ne kadar mesaj geldiğini bilmiyorsunuz, insanlar bana whatsappdan bile mesaj attığı günler oldu bu kişi ne demek istemiş diye :) Bence her konuda kaplan kesilmeden önce eksiklerinizi gidermek için çalışın, kişisel gelişim önemlidir.

Kardesim tatli dille konusmuyorsunki  eksiklerin var demiyorsunki  ne yapalim bilmiyorsak ingilizce bilmemek ayipmmi

Ama bu senin aşalayici konusturamaz  ayip yaptigin   bana karsi tavirlari bi acayip
Bu seviyeye geldikten sonra uyeligim silinmis umrumda olurmu

Önce sen seviyeli kirici konusmamayi ogren antes  cocuk  diyorsun  yada cocukca filan   senin yasinda cocugum var antes  kelimeleri secerek konus bence dusunerek konus ben  konusuyorum ama karsimdaki adam konusmamdan ne anlar kirilirmi  asaliyormuyum diye dusun antes

Gunun gununu tutmuyor antes 
Bu arada antes seni ekibe almislarki arada kopru ol  cözumleme yap diye antes   ortak dil tercumanlik yapiyorsun diye antes  sen yardimci olmadinki

Advertisement: