News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Eskisi gibi hit geliyormu

Started by Arkadaş, September 10, 2022, 05:14:54 AM

Previous topic - Next topic

Arkadaş

Uzun zamandır forum işine girmedim, buradan tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum.
Eskisi gibi forumlar hit alıyormu veya insanlar forumda zaman geçiriyormu ?

ForumSever

Quote from: Arkadaş on September 10, 2022, 05:14:54 AMUzun zamandır forum işine girmedim, buradan tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum.
Eskisi gibi forumlar hit alıyormu veya insanlar forumda zaman geçiriyormu ?

Klasik bir cevap olacak ama forumların eski tadı yok. Eğer forumu kurduğunuz da sizinle başlayacak 15 - 20 kişilik bir ekibiniz varsa bu iş yürür. Yoksa tek başınıza kalırsınız.

{••тєηηιѕєя••}

SMF'nin oldukça eskilerinden birisi olarak ve aynı zamanda şuan bir hosting firmasında çalışan birisi olarak forum hayatının sosyal medya kullanımının artması sonrasında hiç bir hikayesi kalmadığını belirtmek isterim. Sosyal medya, whatsapp vb. arayüzlerde oluşturulan gruplar kullanılıyor artık. Nerede o eski Ramazan'lar sözünde olduğu gibi nerede o sosyal medyasız zamanlar diyerek noktayı koymak isterim.  :)
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

bozkurt18

vbullettin ücretli olduğu için smf ile tanışmaktan duyduğum mutluluk 2005 yılıydı sanırım. vay be dedirtiyor insana.
forumlar ilk sosyal medya siteleri sayılabilirdi. insanlar buralardan tanışıyordu eskiden.

{••тєηηιѕєя••}

Aynen sosyal medyasız hayat daha güzeldi :D Ama tabi herşeyin tadı başka, birisinde herşeyi hazır kullanıyorsun birisinde herşeyi sen yapıyorsun gibi düşündüğümüzde verdikleri haz farklıydı.  8)
Yaramın üstünde yürümeyi öğretti bana celladın bıçağı...
Yürümeyi, hem de yorulmadan yürümeyi...
Direnmeyi öğretti...
Direnmeyi..

• Dünya Alem Burada
• Elektronik ve Bilişim Dünyası

ForumSever

Uzun süre sonra forum kurmuş biri olarak forumlardan eski performansı beklemek gereksiz. İlk kurulumda üye buluruz eski canlılığı yakalarız diyordum ama zor. Şuan forumu sadece ziyaretçi odaklı düzenliyorum. 

Arveles

Çok çok uzun süredir girmiyordum buraya. Nostalji olarak bugün girmek istedim. Eskiden buranın benim için yeri çok özeldi. Sene 2009, Türkiye'nin en büyük  eğitim forumu ile ilgileniyordum. Güzel günlerdi. Artık hepsi bir hatıra...Herkese güzel günler dilerim...
Elveda SMF...

Arkadaş

2010 larda neydi be hit tavan yapıyordu.

Alpay

Quote from: {••тєηηιѕєя••} on November 02, 2022, 10:21:34 AMAynen sosyal medyasız hayat daha güzeldi :D Ama tabi herşeyin tadı başka, birisinde herşeyi hazır kullanıyorsun birisinde herşeyi sen yapıyorsun gibi düşündüğümüzde verdikleri haz farklıydı.  8)

Şimdi herşey bir parmak ile sürükle.. sürükle.. tadı yok gibi..

Advertisement: