Advertisement:

Author Topic: Pershendetje Te Gjithve !!!  (Read 31173 times)

Offline BeRaTsi

 • Newbie
 • *
 • Posts: 2
Pershendetje Te Gjithve !!!
« on: November 21, 2008, 02:37:24 AM »
Pershendes Te Gjith SHQIPTARET Kudo Qe Ndodhen !!!
Ju Lutem Kush Mund Te Me ndimoje Te Vendos Gjuhen SHQIPE ne Forumin SmF --==> hxxp:WwW.BeRaTiJoN.Smfforfree3.CoM [nonactive] Pres Pergjigje Me RESPEKT BeRaTsi_MiZeRje

Offline billis_2

 • Semi-Newbie
 • *
 • Posts: 31
 • Gender: Male
  • AlbStars.Com
Pershendetje Te Gjithve !!!
« Reply #1 on: November 21, 2008, 02:31:44 PM »
Pershendetje edhe ty BeRaTsi  :)
Nuk e di a te lejon serveri yt te krijosh nje FTP account sepse eshte free!
dhe me ndihmen e nje programi FTP duhet te ngarkosh
ne direktorie qe eshte forumi /public_html/forumi/Themes/default/languages ngarkon te gjitha file te gjuhes shqipe!
dhe ne /public_html/forumi/Themes/default/images ngarkon te gjitha fotot te gjuhes shqipe!
gjuhen shqipe do e gjeshe Ketu

Nqs serveri nuk te lejon FTP account,
atehere shko ne admin center Forum Settings/Default Forum Language dhe zgjidh gjuhet qe te lejon serveri yt.


Offline endrit19

 • Newbie
 • *
 • Posts: 3
Re: Pershendetje Te Gjithve !!!
« Reply #2 on: October 09, 2009, 12:48:55 PM »
pasi i uploadova ne default theme si tja bej qe ti perdor ne nje theme tjeter

Offline PIONERI

 • Newbie
 • *
 • Posts: 4
Re: Pershendetje Te Gjithve !!!
« Reply #3 on: November 28, 2009, 08:27:26 AM »
pasi i uploadova ne default theme si tja bej qe ti perdor ne nje theme tjeter

ska lidhje , sepse bon ne te gjitha themat tjera,:D

Offline AVESTA

 • Semi-Newbie
 • *
 • Posts: 34
Re: Pershendetje Te Gjithve !!!
« Reply #4 on: June 01, 2011, 10:41:33 AM »
Thanks You


Offline Poshnjari

 • Jr. Member
 • **
 • Posts: 122
  • GreekNeaTech on Facebook
  • @GreekNeaCom on Twitter
  • Free Full Software
Re: Pershendetje Te Gjithve !!!
« Reply #5 on: January 28, 2012, 07:01:03 PM »
O Berati nuk paske $ per ndonje domain bre :D