Test socijalne prijave na Facebook, Twitter, Yahoo, Google, MySpace i dr.

Started by Mihac™, June 08, 2011, 09:29:11 AM

Previous topic - Next topic

Mihac™

Nemam šta puno predstavljati što je to kada ste ionako upućeni sa stotinama i tisućama pitanja ovdje na forumu o tim modifikacijama od kojih jedostavno nijedna nije kompletna, sve je površno, najveći dio vremena provedete tražeči podršku, imate milion kobasica s greškama u logovima i slično.
Stoga sam napravio ( nije još dovršeno) jednu modifikaciju koja će spojiti najmanje 5 (spaja h i više) društvenih mreža bez ikakvih mudrolija i komplikacija.
1. Na forumu je moguće sve dijeliti na nekoliko društvenih mreža.
2. Registracija nikada nije bila jednostavnija.
3. Moguće je komentirati ispod svake teme i direktno to dijeliti na nekoliko mreža.
4.  Automatsko povlačenje avatara, lokacije, providera, e-maila i ostalih podataka u Vaš profil
5. Pokazivanje na profilu s koje ste se mreže spojili.

I još niz ostalih stvarčica koje urešujem pa molim Vaše komentare, sugestije, kritike, prijedloge i pomoć koja bi mi itekako trebala za nekoliko malih sitnica na kojima mii je mozak eto blokirao.

Test privremenog  foruma je na ovoj lokaciji  Test social login for Facebook.
Slobodno se prijavite i isprobajte. Maravno radi za razliku od ostalih socijalnih prijava koje su tu u modifikacijama i s "Č", "Ć", "Š" i ostalim entijima koji se inače prikazuju s upitnicima ili u nekom drugom obliku.

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Dzonny

Pri registraciji kada odaberem twitter: Failed connecting. Please try again later
Inače radi fino, mada ne vidim smisao komentara sa socijalnih sajtova + Reply opciju uključenu, neko će ti se registrovati i pisati a neko će ostavljati komentare preko fba?


Cola-Coca

Dobar posao samo sto ja imam instaliram SMF mod za to i super radi. Nema se sta tu izmisljat topla voda kada je vec izmisljena.
I LOVE SMF

Dzonny

Zapravo ima, mod je stvarno užasno urađen, sa gomilom bespotrebnih kodova, a vrši gomilu izmena što u fajlovima što u bazi.
Ne znam sad kako ovaj mod koji je Mihac složio radi "ispod haube", ali se nadam da je manje radikalan što se menjanja default fajlova tiče :)

Mihac™

Quote from: Dzonny on June 08, 2011, 10:08:04 AM
Zapravo ima, mod je stvarno užasno urađen, sa gomilom bespotrebnih kodova, a vrši gomilu izmena što u fajlovima što u bazi.
Ne znam sad kako ovaj mod koji je Mihac složio radi "ispod haube", ali se nadam da je manje radikalan što se menjanja default fajlova tiče :)
Da u pravu si užasno su napravljeni modovi i imaju mali milion bespotrebnih stvari koje su impementirane u sve i svas,  no kako ti kažeš šta je tu ispod haube...ha ha ha
Skoro gotovo pa nšta osim što mora biti mali majušni dio u load.php da bi mogao povući ostalo i ima posebnu tablicu koja ne šteti forumu, a usput je u profil templateu samo dodano da pokazuje ikonice providera s kojeg je spojen netko i to automatski prepoznaje providera i samo je jedan jedini mali kod za to.
Najvažniji dio je security key koji važi za sve socijalne davatelje usluga.
Uglavnom sam mišljenja jer sam i sam isprovao sve modove ocdje na forumu da doslocvce niti ijedan ne valja, jer zapinju baš svi, a to se vidi na kilometarskim postovima u temama. Ovaj mod isprobavam jedno pet mjeseci i do sada nije bilo nijedne jedine greške, a usput se i širite preko socijalnih mreža pošto se korisnik niti ne treba doslovce registrirati nego samo dolje komentira ako je prijavljen na nekoj od socjalnih mreža.

Uglavnom bih volio da se dobro isproba prije negoli ga pustim tu na free download ( ograničenu verziju), a ovu drugu full ću nešto naplaćivati ako itko da što tek toliko da imam za koje pivo i cigarete.

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Masterd


Mihac™

Quote from: Dzonny on June 08, 2011, 09:45:20 AM
Pri registraciji kada odaberem twitter: Failed connecting. Please try again later
Inače radi fino, mada ne vidim smisao komentara sa socijalnih sajtova + Reply opciju uključenu, neko će ti se registrovati i pisati a neko će ostavljati komentare preko fba?

Da, to je greška na twitteru i dešava se ponekad i na direktnom spajanju na njihovoj stranici, a svrha komentiranja ispod neke teme je onako za probu, ne opterećuje uopće bazu pošto se to dijeli na društvenm mrežama i u biti kad netko vidi da je tu nešto komentirano, pa ako ga to i zanima onda će se registrirati da bi mogao komentirati u postovima foruma.
Ono znaš pun kufer i osamsto mi je različitih korisničkih imena, lozinki, pa pamćenje svega i svačega, a najvše SPAM-a i svega toga sam se riješio odavno.

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

Cola-Coca

Ajde rjesi taj mod pa da vidimo. Inace sto mod manje mjenja php-ova to bolje u svakom slucaju.
Sto sam jos htjeo da ti kazem i bilo bi dobro kada bi mogao u Postu da odredim gdje ce da stoju Ikonice od Facebook-a, Twitera itd .. ;Mislim da stoje dole u desni ili dole uljevo ili gore u ljevo.
Znaci da se moze polaozaj u postu da odredi od ikonica.
I LOVE SMF

Advertisement: