Hızlı Cevaba Editör & Smiley

Started by #Serseri, May 26, 2007, 07:37:18 AM

Previous topic - Next topic

vanhooijdonk89

Çok güzel oldu değerli kardeşim.

Teşekkürler.

reel

Vallaha helal olsun 10 numara oldu teşekkürler kardeşim.

Pяηѕѕ LF

Selamsss,

ben bu modu "enhanced_quick_reply-2[1].0.1" güzel oldu ancak biraz dar oldu nasil genisligini ayarliyabilirim? senin konu ile bi benzerligi oldugundan belki yardimci olabilirsin bana ?

http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=195323.0

tesekkürler

1.1.21 Default

ousan

Emre_Ustegmen

serseri çok teşekkür ediyorum ama iki sorunum var var smileylerde hepsi olunca iyi olmuyo bende paketteki tüm smileyler çıkıyo. Ben sadece kendi belirlediğim 10 tane smileyin çıkmasını istiyorum. Birde benim fot büyütme ve yazı rengi seçmeli yai tıklıyosun burdaki gibi açılıyo böyle istediğini tıklıyosun direkt koda uyguluyo açılabilir yani ama bu hızlı cevapta öyle olmuyor nasıl yapcaım o şekilde?

Bide arkadaş youtubeyi sormuş cevapta gelmişte verdiği kod hiçbir şekilde display.templatede yok başka bir dosyada mı acaba?

-_-aRDa-_-

abi verdiğin kodları hangi dosyaya ekliyoruzz :S ilginiz için teşekküler..

#Serseri

Quote from: -_-aRDa-_- on September 19, 2007, 02:45:31 PM
abi verdiğin kodları hangi dosyaya ekliyoruzz :S ilginiz için teşekküler..

Display.template

Emre_Ustegmen

Quote from: Emre_Ustegmen on September 19, 2007, 01:22:32 PM
serseri çok teşekkür ediyorum ama iki sorunum var var smileylerde hepsi olunca iyi olmuyo bende paketteki tüm smileyler çıkıyo. Ben sadece kendi belirlediğim 10 tane smileyin çıkmasını istiyorum. Birde benim fot büyütme ve yazı rengi seçmeli yai tıklıyosun burdaki gibi açılıyo böyle istediğini tıklıyosun direkt koda uyguluyo açılabilir yani ama bu hızlı cevapta öyle olmuyor nasıl yapcaım o şekilde?

Bide arkadaş youtubeyi sormuş cevapta gelmişte verdiği kod hiçbir şekilde display.templatede yok başka bir dosyada mı acaba?

turakine

suleymanoglak

Quote from: S e r s e r i on May 26, 2007, 07:37:18 AM
Sanırım Bu Konu Vardı Fakat Silinmiş Herkezin Aradığı Birşey Ekliyeyim Dedim

İlk Fikir Benim Değil Başkası Yaptı. Fakat Kodlar Kamu Malı Paylaşıyorum :) Kavga çıkartmak İsteyenlere Hiç Cvp Vermeyeceeğim :) Sadece Sorunlara Cvp Veriyorum İnsanların Çok Aradığı Bi Konu Gereksiz Yere Kitleenmesin Hala Çatışmak İsteyen Olursa PM Atabilir :)

Kodları Buraya Ekleyemiyorum Anlatım Ektedir

[Önizleme Resim]

Önizlemede Smileylerin Az Olduğuna Aldanmayın :) Ben O An Sırf onları Kullanıyordum Verdiğim Kodlarda Herşey Tam Çıkıcaktır ;)

eline saglik valla en kolay manuel anlatim bu olmus bu konu icin

bengufanclub.org

aga bende hiçbir smiley çıkmadı

bengufanclub.org

aga bende hiçbir smiley çıkmadı

turkmen

TugruL

hep böyle olsun istemişimdir Allah razı olsun serseri. sana serseri diyenin kaynanası ölsün sen ne delikanlı adamsın yaaa :D:D:D:D çok teşekkürler

#Serseri

Quote from: TugruL on November 11, 2007, 12:23:01 PM
hep böyle olsun istemişimdir Allah razı olsun serseri. sana serseri diyenin kaynanası ölsün sen ne delikanlı adamsın yaaa :D:D:D:D çok teşekkürler

Hersey tamamda kaynanam iyi insan :)

icalya

sanko

eline saglık dostum bir sorum var şu hot editor guvenilirmi oneriyormusun cunki orda
html ve flash vs vs gordum açık yaratcak gibi yada kaldırılıyormu sagol

#Serseri

Quote from: sanko on November 14, 2007, 05:10:39 PM
eline saglık dostum bir sorum var şu hot editor guvenilirmi oneriyormusun cunki orda
html ve flash vs vs gordum açık yaratcak gibi yada kaldırılıyormu sagol

Bana sorarsan ben SMF'nin orjinal halini hiç bişiye değişmem :) Ufak tefek 1-2 modifikasyon kurarım hep. Bence gereksiz şimdilik.

werem

BANA YARDIMCI OLACAK KİMSE YOKMU LÜTFEN YARIDM EDİN emreceyhan_24 @ hotmail. com
sitemde : www.sonundabuldum.com   arkadaşlar lütfen yardımcı olun yapamadı ben

#Serseri

Quote from: werem on November 24, 2007, 08:45:59 AM
BANA YARDIMCI OLACAK KİMSE YOKMU LÜTFEN YARIDM EDİN emreceyhan_24 @ hotmail. com
sitemde : www.sonundabuldum.com   arkadaşlar lütfen yardımcı olun yapamadı ben

Hani neyini yapamadın söylesende buradan yardımcı olsak sana :)

Advertisement: